0

Laikas išsiskirti: kuris iš zodiako ženklų gali nutraukti asmeninius santykius 2023 metų sausį

Share
  • 2023-01-07


2023-ųjų pradžia daugeliu atžvilgių bus pokyčių ir atsinaujinimo metas, tačiau ne visada tai bus teigiama asmeniniame gyvenime. Tai bus ypač aktualu sausio mėnesį, paskutiniame Merkurijaus retrogrado cikle.

Kai kuriems zodiako ženklams tai bus virsmo laikotarpis, kai senieji santykiai pasens ir kils nuolatinis noras juos nutraukti. Į tai sausį bus linkę keturi zodiako ženklai – Jautis, Dvyniai, Vandenis ir Ožiaragis.


Jautis

Santykių neapibrėžtumas, kurį per pastaruosius metus jautė daugelis Jaučių, šį mėnesį pasiekia lūžio tašką. Jie nebebando sutvarkyti savo jausmų, rodydami vis didesnį irzlumą.

Bet kurią akimirką tai gali baigtis rimtu konfliktu, po kurio Jautis tvirtai apsispręs išsiskirti su partneriu. Po to bus per vėlu jį įtikinti ar ką nors pakeisti santykiuose.

Dvyniai


Daugelis Dvynių taip pat ilgą laiką turėjo problemų santykiuose. Tačiau jie vis dar bando analizuoti jų priežastis ir suprasti, kas kaltas.

Dažni kivirčai su partneriu kaitaliojasi su paliaubų akimirkomis ir net švelnių jausmų apraiškomis, tačiau dažniausiai abiem atrodo apsimestinai ir nenuoširdžiai. Galbūt pats laikas užmegzti visus santykius ir pradėti naują gyvenimo etapą.

Vandenis

Vandenyje ne viskas taip kategoriška. Jie jaučia aiškią santykių krizę, tačiau jausmai vis dar stiprūs. Bandydami harmonizuoti santykius su partneriu, jie dažnai daro klaidas, kurios sukelia naujus konfliktus ir tik pablogina situaciją.


Galbūt jie dar turi galimybę išlaikyti santykius ir net grįžti prie savo jausmų ištakų, tačiau tam reikia abiejų pusių noro ir, ko gero, psichologo pagalbos.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra konservatyvūs ir nėra linkę ką nors kardinaliai keisti savo gyvenime. Paprastai jie neketina nutraukti santykių, net jei prarado jausmų aštrumą.

Jie gana patenkinti vien draugiška sąjunga. Tačiau taip gali nutikti kilus aštriam konfliktui, kai tokiais santykiais nepatenkintas partneris ima reikalauti iš Ožiaragio daugiau, nei jis gali jam pasiūlyti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com