0

Kokius zodiako ženklus 2023 metais saugos aukštesnės jėgos

Share
  • 2023-01-07


Niekam negali pasisekti visą laiką. Visiems pasitaiko pakilimų, kai atrodo, kad esame apsaugoti aukštųjų jėgų, ir nemalonių praleidimų bei kritimų periodų, kai viskas klostosi blogai.

Astrologė Tatjana Jermolina mano, kad Triušio metais angelai saugos iš karto tris zodiako ženklus. Jie turės daug daugiau priežasčių džiaugtis nei bet kas kitas.


Kokius Zodiako ženklus 2023 metais saugos angelai?

Šie trys Zodiako ženklai gali nebijoti išdrįsti 2023 metais, nes jų iniciatyvas globos angelai.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Visus 2023-uosius graibsite žvaigždes iš dangaus. Tai pasireikš atlyginimų kėlimu, kilimu karjeros laiptais į tas aukštumas, apie kurias svajojote. Dabar laikas veikti, ir kuo drąsiau, tuo geriau.


Daugelis ženklo atstovų galės atlikti ilgai planuotą kelionę, pamatyti užjūrio šalis. Kiti imsis grandiozinės renovacijos ar įsigys nekilnojamojo turto. Dar kiti galės atrasti savyje mistiškų sugebėjimų.

Astrologė teigia, kad Avinas gali turėti šalininką, kuris vaidins svarbų vaidmenį jūsų būsimame likime. Bet kurioje situacijoje galėsite išlikti ramūs, teisingai apskaičiuoti savo jėgas. Laimei, sveikata taip pat nenuvilia net rudens-žiemos laikotarpiu.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Angelai globos tuos Jaučius, kurie mėgsta keliauti ir plėsti savo akiratį. Galbūt jūsų pasaulėžiūra patirs metamorfozių, bet jos jums duos naudos.


Bus puiku patobulinti įgūdžius. Jūs ne tik tapsite geresniu specialistu, bet ir pradėsite mokyti kitus žmones. Anksčiau galėjai net negalvoti apie paskaitų skaitymą ar seminarų vedimą, tačiau 2023 metais tai gali tapti realybe. Vasarą pradėsite rašyti savo naujas mintis ir išvadas, galbūt išleisti knygą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kai tik ateis Triušio metai, ramia sąžine galite vadinti save laimingu. Naujųjų metų išvakarėse išsakyti norai išsipildys. Sutiksite naujų draugų, o galbūt net sutiksite savo sielos draugą. Tačiau tam reikia dažniau išeiti iš namų.

Žvaigždės padės Žuvims skleisti savo idėjas ir sulaukti galingų žmonių palaikymo. Jūsų projektas bus finansuojamas, todėl iškart po Naujųjų metų atostogų iki tobulumo išsiaiškinkite visas detales. Jūsų laukia tikras pripažinimas.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com