0

2023 metų sausio mėnesio Meilės horoskopas: Kas Zodiako ženklams žadama meilės reikaluose?

Share
  • 2023-01-07


naujienos

2023 metų sausio mėnesio Meilės horoskopas: Kas Zodiako ženklams žadama meilės reikaluose?


Žmogaus gyvenimo kokybė priklauso ne tik nuo materialių, bet ir nuo sėkmės meilės srityje. Ką Zodiako ženklams žada 2023-ųjų sausis?

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėdami sudominti išrinktąjį savo asmeniu, būkite draugiškesni tiek su juo, tiek su kitais žmonėmis toje kompanijoje, kurioje atsiduriate kartu ar susitinkate.

Gebėjimas palaikyti pokalbį, laiku užduoti klausimus ir užkrečiamai juoktis iš sąmojingų pokštų patinka daugumai žmonių, sukelia jų simpatiją ir susidomėjimą.

Galbūt tylėjimas yra auksas, bet šiuo atveju bus atvirkščiai. Nes kitaip galite likti nepastebėti. Arba jus dominantis asmuo nusivils, kad pasirodėte per pilki.

Nuo ko Avinas turėtų susilaikyti – tai girtis ir išpūsti savo sugebėjimus. Būkite nuolankūs, nesidrovėkite prisipažinti, kad nežinote ar nemokate, kaip reikia ką nors padaryti. Ir iš karto.

Priešingu atveju gali prireikti įrodymų, kurių negalite pateikti. Jeigu jūsų paaiškinimai ar atsakymai į klausimus bus pernelyg paviršutiniški, o tai iš karto išduos, kad nepakankamai išmanote tą dalyką, apie kurį kalbate.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Sausis didesnio supratimo ar ramybės į Jaučio santykius neįneš. Viskas išliks kaip anksčiau, nepaisant to, kokius pažadus sau ar vienas kitam davėte Naujųjų metų išvakarėse.

Reikalas tas, kad jūsų partneris atrodo viskuo patenkintas. Ir, jo nuomone, tik tokiu būdu galite pasiekti tai, ko norite, išlaikyti gerus santykius. O gal pagalvoję sutiksite, kad taip ir yra?

Naujas romanas sausio mėnesį Jaučiui vargu ar bus sėkmingas. Abejotina, kad iš viso pavyks sutikti žmogų, vertą dėmesio. Todėl nedvejodami nukreipkite savo jėgas į kitus neatidėliotinus poreikius.

Jei jūsų netenkina vaiko elgesys, ypač padorumo taisyklių nesilaikymas, šis mėnuo tinkamas ne tik išmokyti jį moralės pagrindų, bet ir pagilinti ryšius su juo. Nepamirškite patys rodyti gero pavyzdžio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sausio mėnesį Dvyniai gaus viską, ko jiems trūksta. Pasakiškas seksas? Tačiau mylimas žmogus prisimins, koks esate geidžiamas, tik tada, kai parodysite jam padidėjusį asmeninį susidomėjimą. Išsiskyrimas? Susikraukite daiktus ir išeikite.

Galbūt bus tikimasi, kad grįšite, bet jie niekas nesugebės priversti jūsų grįžti, jei patys to nenorėsite. Naujas romanas? Taip, tai lengviau pasiekiama, nei manote. Pirmoji mėnesio pusė labiau tinkama parengiamo veiksmams, antroji – konkretiems.

Sausis – geras mėnuo kurti santykiams su vyresniais šeimos nariais.. Aplankykite savo senelius arba pasitarkite su tėvais, ką galite ir ko ne. Jei jūs norite yra juos kuo nors įtikinti, tai gali pavykti. Tačiau tam privalote elgtis kitaip nei anksčiau, o juo labiau ne taip, kaip elgėtės vaikystėje.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Sausio mėnesį Vėžys bus pernelyg neryžtingas, dėl to situacija, kurią būtų galima pavadinti intriguojančia, nesusiklostys taip, kaip galėtų.

Vakarėlyje sutiksite pažįstamą asmenį ir ten atėję gailėsitės, kad buvote kuklūs. Arba taip ilgai galvosite: „prieik ir nesiartink“, kad kažkas jus aplenks.

Panaši situacija gali susidaryti ir šeimos rate. Partneris, tėvai, vaikai primes savo nuomonę, o jūs jiems laiku nepateiksite atkirčio. Dėl to kils nuoskaudų ir įžeidimų.

Artimieji įsižeis dėl to, kad viską sprendžiate už juos ir nepaliekate jiems teisės rinktis. Jūsų vaikai gali būti pernelyg emocingi ir nevaržomi: su jumis, su draugais ir mokykloje. Galbūt priežastis yra per didelis jų globojimas? Aiškinkitės – juk lengviau gražiuoju susitarti nei ištverti daugybę valandų kivirčų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Namuose sausio mėnesį Liūto laukia staigmena. Tai bus ne vienareikšmiškai malonus ar nemalonus dalykas, o būtent toks, kokio nesitikėjote. Labai tikėtina, kad atsiras augintinis, kuris suteiks ir džiaugsmo, ir daugybę papildomų rūpesčių

Santykiai su teisėta antrąja puse gali šiek tiek atšalti, tačiau po kurio laiko pasiilgsite vienas kito. Pavyzdžiui, kai kurie iš šio Zodiako ženklo atstovų vyks į komandiruotę arba turės ilgai užsibūti darbe.

Vienišas Liūtas turės pasirinkimą: kantriai laukti arba pradėti pačiam dairytis.

Draugai aktyviai dalyvaus jūsų asmeniniame gyvenime. Jų dėka galite ne tik pažinti naują žmogų, bet ir tęsti senus santykius, susitaikyti.

Jie padės spręsti tarp jūsų ir išrinktojo kylančias problemas. Klausykite vyresnių už jus patarimų: jie turi daugiau patirties ir objektyviau žiūri į tai, kas su jumis vyksta.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Sausis Mergelei bus paženklintas romantika ir jausmų protrūkiais. Ir tai labiau paveiks nuolatinius santykius, ypač jei gyvenate kartu.

Galbūt lemiamas veiksnys bus tai, kad pagaliau liksite vieni: vaikai vyks į žiemos stovyklą, tėvai – į sanatoriją ar kelionę į Europą. Ryškių įspūdžių suteiks žaidimo akimirkos miegamajame ir flirtas viešumoje.

Jei jūsų romanas tik prasideda – drąsiai pakvieskite savo išrinktąjį į svečius. Būsite drąsesni savo teritorijoje (tai leis jums parodyti savo geriausią pusę), o mylimas žmogus bus labiau atsipalaidavęs ir galėsite jį geriau pažinti su visais privalumais. ir trūkumais. Namų rūpesčius geriausia sumažinti iki minimumo, kol ateina laikas mėgautis bendru gyvenimu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Sausio mėnesio Svarstyklių pažintis tikrai išaugs į kažką didelio. Net jei neliksite kartu, vis tiek prisiminsite šias dienas su nostalgija ir apgailestavimu, kad jų negalima patirti vėl ir vėl.

Galbūt šie santykiai pakeis jūsų sampratą apie jausmus ir šeimos vertybes, apie tai, kas įmanoma, o kas ne. Turėsite galimybę pašalinti kai kuriuos vidinius kliuvinius ir tikrai praplėskite savo akiratį. Gal verta rizikuoti?

Jei esate kartu ilgai, padarykite šį mėnesį kuo daugiau intensyvų ir įspūdingą: neatsisakykite kvietimų ir pasiūlymų, net jei jie bus pateikti paskutinę akimirką. Įspūdžiai žada būti ryškūs ir jaudinantys. Ypač jūsų porai.

Jūsų vaikas turėtų pradėti vykdyti savo pažadus. Ko jis reikalauja iš kitų, to turi reikalauti ir iš savęs. Atėjo laikas išmokyti jį objektyviai pažvelgti į tai, kas vyksta. Šis požiūris išgelbės vaiką nuo daugelio problemų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Sausio mėnesio problema Skorpionui bus dvejonės ir nežinomybė, ko tiksliai norite: iš partnerio, santykių apskritai ir dėl bendros ateities. Neverskite savo mylimojo prisiimti visos atsakomybės už sprendimus. Pirma, todėl, kad po to bet kokiu atveju būsite tikri, kad jis pasielgė neteisingai (apie ką nepavargsite jam priminti).

Antra, artimieji apskritai gali jus nuvilti, pamatysite, kad negalite visiškai jais pasikliauti. Pavyzdžiui, dėl to, kad tėvai turi savų reikalų arba į jūsų problemas žiūri visai iš kito kampo.

Santykiai su broliais ir seserimis gali pakrypti kritiška linkme. Jei anksčiau turėjote barnių ir nesutarimų, dabar jie pasireikš su nauja jėga. Neprieikite iki ilgalaikio karo.

Asmeniniame gyvenime galite tikėtis naujų pažinčių, tačiau vargu ar jos bus ilgalaikės.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Sausio mėnesio patarimas Šauliui; kad santykiai būtų sėkmingi, pasistenkite iš karto neatmesti partnerio nuomonės, kuri jums nepatinka. Net jei ginče laikotės diametraliai priešingų pozicijų, tai nereiškia, kad kažkas yra visiškai neteisus.

Gali būti, kad abu kažkuo klystate ir tik susijungus argumentus pavyks rasti teisingiausią sprendimą. Jei kiekvienas reikalaus savo, gali būti, kad konfliktas užsitęs. Ypač jei jis prasidės pirmąją sausio savaitę.

Įsimylėję tapsite dėmesingesni, subalansuoti ir apdairūs. Sugebėsite išryškinti tai, kas jums tikrai yra prioritetas, o prieš visa kita galėsite užsimerkti. Ir dėl to būsite patenkinti savo pasirinkimu – tikrai tuo asmeniu, kurio jums reikia.

Išmokykite vaiką būti draugu ir pagalvoti apie jo veiksmų pasekmes žmonėms. Jo elgesys bus šiek tiek savanaudiškas, tačiau visa tai galima pataisyti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Svarbiausias dalykas Ožiaragio asmeniniuose santykiuose sausio mėnesį bus ne tai, ką jis sako, o tai, ką daro. Žinoma, kiekvienam malonu išgirsti komplimentą ar meilės pareiškimą. Bet jei jie nėra pagrįsti įrodymais, ištartų žodžių poveikis truks neilgai.

Tuo pačiu nepamirškite, kad dovanos taip pat nėra panacėja nuo neišspręstų konfliktų. Pagrindinis dalykas bus rūpestingumo ir supratimo demonstravimas.

Palaikykite mylimąjį jo pastangose, apgaubkite jį dėmesiu, kai jis grįžta pavargęs iš darbo, leiskite jam daugiau niekuo nesirūpinti.

Jei jaučiatės vieniši, šį mėnesį turėsite progą grįžti prie buvusių santykių. Jei tikrai to norite, ženkite pirmą žingsnį, būkite atkaklūs.

Vaikui reikės atidesnės priežiūros nei įprastai. Galbūt jis jums kažko nepasako, netyčia ar tyčia – nesvarbu. Bet kuriuo atveju svarbu žinoti, kas vyksta. Ir pasitikėkite savo intuicija, ji jūsų nenuvils.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis sausi bus reikšmingas. Tikrai įsimylėsite. Jausmai užvaldys viską aplinkui, o jūs tiesiog negalėsite atsispirti. Kas tai bus: naujas išrinktasis ar antrasis medaus mėnuo prasidės su antrąja puse – priklausys nuo jūsų. Ar manote, kad tai negali būti įvykti? Ir dar kaip gali! Svarbiausia nusiteikti „teisingai bangai“.

Vandenis turėtų vengti nepatikrintos informacijos apie savo artimuosius. Nesvarbu, ką kas pašnekėjo. Svarbiausia – kodėl? Kol nebūsite 100 procentų tikri, kad jums buvo pasakyta tiesa, nedarykite jokių išvadų ir nieko nekaltinkite.

Vaikams reikės jūsų pagyrimo. Net jei jų nuopelnai nėra tokie dideli, jiems svarbu žinoti, kad jiems sekasi, o tai reiškia, kad ateityje jie gali dar labiau pasistengti ir pasiekti didesnių laimėjimų. Jei dar neapsisprendėte, kur nukreipsite vaiką, į kokį būrelį ar treniruotę jį siųsti, tai šį mėnesį jūsų laukia užuomina ar įdomus pasiūlymas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Sausio mėnuo Žuvims prasidės nuo pasirinkimo, tačiau rinksitės ne jūs, o jus. Vakarėlyje ar Naujųjų metų šventėje kas nors jums patiks, o jei susidomėjimas bus abipusis, tada viskas gali pasisekti.

Jei jūsų planai yra užkariauti žmogų, kuris vis dar neprieinamas, apsiribokite draugišku bendravimu ir neskubėkite.

Šeimos santykiuose išryškės tradicijos: darykite tai, kas visada buvo įprasta jūsų ar partnerio šeimoje. Naujos taisyklės bus mažiau sėkmingos ir viskas dėl to, kad jose nebus visiems suprantamo modelio. Net ir skirtingai išdėlioti patiekalai ant stalo netrukus sugrįš į savo įprastines vietas.

Apskritai namų ruošos darbai atims daug jūsų laiko. Jei planavote namų pertvarkymą, remontą ar generalinį valymą, tam tinkamesnė bus pirmoji mėnesio pusė. Svarstykite ne tik apie tai, kaip turėtų atrodyti idealus jūsų šeimos židinys, bet ir apie tai, ką galite padaryti, kad šeimos santykiai būtų dar labiau šiltesni ir darnesni.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com