0

Nauja Skorpionų meilė ir Vėžių nesėkmės: moteriškas horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 9 d. iki 15 d.

Share
  • 2023-01-06


Astrologė Marina Sokolova dailiosios lyties atstovėms pasakojo, kaip saugiai praleisti antrąją sausio savaitę. Laikotarpiu nuo 2023 metų sausio 9 iki 15 dienos galite išvengti nemalonumų ir vienu žingsniu priartėti prie savo puoselėtos svajonės. Anot Marinos Sokolovos, turėtumėte būti ypač atsargūs penktadienį, 13 d.

Moterų horoskopas: kas laukia zodiako ženklų 2023 m. sausio 9–15 d.


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams svarbu atsikratyti keleto nereikalingų daiktų namuose, nes jie vagia moterišką energiją. Po sausio 12-osios ženklo atstovų laukia netikėti malonūs susitikimai, sėkmė darbe, ilgai laukti pirkiniai ir kt. Savaitės pradžia bus nelengva darbų prasme, todėl svarbu siekti harmonijos ir būti ramiems.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ateinanti savaitė bus sėkminga asmeniniame fronte. Jei esate vienišas, gali būti, kad sutiksite savo sielos draugą, o jei turite šeimą, turėtumėte į ją atkreipti dėmesį. Moteriai Jaučiui svarbu išmokti nepriskirti kitų žmonių sėkmės sau, nes tai neigiamai paveiks jų reputaciją. Laikotarpiu nuo 2023 metų sausio 9 iki 15 dienos Jautis gali susidurti su bėdomis.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams savaitės pabaigoje pasiseks. Ateinanti savaitė tinkama pasimatymams. Svarbu išmokti valdyti emocijas ir tuomet galima išvengti nemalonumų darbe.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šio ženklo atstovai turėtų išmokti klausytis savo vidinio balso. Darbo prasme savaitė bus nesėkminga: vėluos atvykimai, ilgi susitikimai, laisvo laiko trūkumas ir t.t. Nuo pirmadienio iki trečiadienio, taip pat penktadienį neturėtumėte skolintis pinigų.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai prisipildys energijos, kurios taip trūko jų planams įgyvendinti. Astrologė Marina Sokolova pataria ženklo atstovams neflirtuoti darbo vietoje, nes tai gali baigtis blogai. Savaitė nuo sausio 9 iki 15 bus tinkama žingsniui, apie kurį taip svajojo Liūtai, ir susitaikymui su sena mergina.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės įpratusios pasikliauti savo gebėjimu skaityti žmonių emocinę būseną. Ženklo atstovams astrologė pataria susitelkti į darbą ir verslą. Ketvirtadienį svarbu tinkamai tvarkyti pinigus, o ne šiukšlinti. Mergelė laikotarpiu nuo sausio 9 iki 15 dienos galės padidinti savo šeimos biudžetą.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Pastebimi pokyčiai Svarstyklių karjeroje ir finansuose įvyks po ketvirtadienio. Yra galimybė gauti didesnį atlyginimą. Šio ženklo atstovai įgis pasitikėjimo savo jėgomis ir galės atskleisti savo gabumus.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Laikotarpis nuo 2023 metų sausio 9 iki 13 dienos bus sėkmingas bendravimui su savo sielos draugu. Darbe galite užmegzti naudingų ryšių. Vienišos Skorpiono merginos pagaliau sutiks savo meilę. Neatmetama ir smulkių bėdų, tačiau ženklo atstovai joms bus pasiruošę.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Darbe Šauliams derėtų būti atsargiems, nes valdžia juos atidžiai stebės. Ateinanti savaitė puikiai tinka mokytis mylėti save. Be to, mintims iškrauti galite atsikratyti nereikalingų dalykų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai ras motyvacijos ir tai padės jiems susikurti šių metų planus. Maži žingsneliai nuo sausio 9 iki 15 d. leis pasiekti ilgai lauktų tikslų artimiausiu metu. Nešvaistykite savo energijos.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šio ženklo atstovams laikas išeiti iš komforto zonos. Marsas Vandeniui ruošia didelius pokyčius. Kodėl nepakeitus savo išvaizdos, šukuosenos ar nepasidažius plaukų. Sėkmė lydės sprendžiant darbo klausimus. Pats laikas planuoti kitas atostogas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Savaitė bus sėkminga siekiant atsikratyti nereikalingų įpročių. Nepamirškite, kad šio ženklo atstovai – linksmi žmonės, todėl negatyvą reikia palikti praeityje. Antroji savaitės dalis gali būti skirta užsienio kalbų mokymuisi.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com