0

3 Zodiako ženklai, po kuriais gimsta pačios blogiausios ir pikčiausios moterys

Share
  • 2023-01-06


naujienos

3 Zodiako ženklai, po kuriais gimsta pačios blogiausios ir pikčiausios moterys


Kartais blogas simbolis ateina pas mus kaip žvaigždžių dovana. Tiksliau sakant, planetos suteikia žmonėms tam tikrą polinkį ir suteikia jam – kiekvieno asmens pasirinkimą.

Bet kuriuo atveju zodiako apskritime yra ženklų, kurie daugiau nei kiti gali eiti „į tamsią pusę“, kaip Marsas ir Jupiteris, didžiausi „kovotojai“ ir agresyvios planetos-globėjai.

Avinas

Nors avinas mergaitėms sukuria lengvai besikeičiančių, teigiamų, linksmų asmenybių įspūdį, tai tęsis tiksliai tol, kol niekas jų nepalies. Avinas moteris gali apgauti savo tėvus, sukelti mirtiną pasipiktinimą draugams, nutraukti bet kokius, net ir stipriausius ryšius.

Kai Avino ženklo moterys praranda savo temperamentą, jos negirdi jokių argumentų: yra jų nuomonė ir yra kita – neteisinga. Jos taip pat nežino, kaip pripažinti klaidas.

Ženklo atstovai gali suteikti demonstracinį, elgesį. Priežastis – nesugebėjimas paslėpti savo pykčio protrūkio. Pyktis kyla iš visur, kai turite bendrauti su nemaloniais žmonėmis arba du kartus atlikti tą patį darbą.

Šios moterys turi visas emocijas, kaip jie sako, užrašytos ant jų kaktos. Avinai, be jokio nepatogumo ,užuominos, atvers atvirą kovą net ir su stipresniu varžovu. Dėl neapgalvotos agresijos šios mergaitės nusipelno pirmos vietos blogiausių zodiako ženklų sąraše.

Skorpionas

Moterys, gimusios po šiuo ženklu, yra tvirtos ir galingos. Jos yra beviltiškumo savininkės. Matydamos savo vyrą šalia gražios merginos, Skorpiono moteris, greičiausiai, išliks rami ir net su šypsena.

Tačiau viskas, ko jai reikia yra planas sunaikinti varžovą keliais sudėtingais būdais vienu metu. Ši jaunoji ponia yra pavydi tiek savo draugams, tiek tėvams tiek mylimajam.

Skorpiono merginos paklūsta vandens elementui, todėl jos dažniau parodo savo agresiją ant sausumos elementų, bet tai nereiškia, kad viduje nėra jokio grėsmingo cunamio.

Vanduo jiems davė naivumą ir jautrumą, dėl kurio bet kuriuo metu „ramiame baseine“ gali būti labai pavojingų velnių.

Pykčio metu Skorpionės yra ne tik baisios, bet ir emocionalios. Taigi, jei skorpionas taps tavo priešu, nusipirkite bilietą į kitą žemyną ir kuo greičiau.

Šaulys

Šitų žavingų ponių blogumas yra mažiau akivaizdus, ​​bet ne mažiau pavojingas. Tokia ponia jums paprašys vaikiško spontaniškumo, papasakos jums šimtus šviežių anekdotų, maitins jus skaniomis vakarienėmis, o kai durys užsidaro už tavęs, ji atsiųs visus pragaro kankinimus į galvą.

Skirtingai nei Avinas, Šaulys labai paslepia priešiškumą, nes „šaltas karas“ su asmeniniais priešais gali trukti ilgiau nei dešimtmetį. Ir taip, greičiausiai niekas neįtikins šių moterų keisti savo mintis.

Moterys Šaulės, be kitų dalykų, taip pat turi fenomenalių dalykų. Net ir senatvėje jos visiškai nesuteikia savo draugams žaislo, paimto smėlio dėžėje.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com