0

Kaip vienatvę pakelia skirtingi Zodiako ženklai

Share
  • 2023-01-05


Ko gero vienas iš labiausiai laukiamų linkėjimų ir dažniausių norų Naujaisiais metais sutikti savo meilę  arba ištekėti, sukurti šeimą. Sutikite, palyginti, dar ne taip seniai vienatvė buvo laikoma vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo neganda. Užtat šiuolaikiniame pasaulyje vis daugiau jaunų žmonių,  norinčių ilgiau mėgautis laisve ir neskubančių susieti save santuokos saitais ir įžadais. Kaip jūs galvojate, į  vienatvę reikėtų žiūrėti kaip į nepriklausomybės ir laisvės pojūtį, likimo dovaną ar vis dėlto prakeiksmą? Daugumos atvejų tai priklauso ir nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu esate gimę. Taigi, ką reiškia vienatvės pojūtis kiekvienam Zodiako ženklui? 

Avinas ( kovo 21 – balandžio 19)

 Būdamas nepriklausomas savo vidumi ir siela, Avino ženklo žmonės tiesiog negali pakęsti šeimos jungo. Tai iš prigimties lyderiai, patys mėgstantys kontroliuoti savo gyvenimą „nuo ir iki“. Todėl šio Zodiako ženklo atstovams labiau priimtini laisvi santykiai ir viengungiškas gyvenimas. Vienišių Avino žmonių gyvenimas be įsipareigojimų suteikia galimybę šio ženklo atstovams daryti tai, ko jie nori ir kaip nori. Kitaip tariant, sunku, o kartais net neįmanoma primesti jiems savo sąlygas ir norimą gyvenimo būdą.

Jautis ( balandžio 20 – gegužės 20)

Šio Zodiako ženklo atstovas – tai dar viena asmenybė, labai vertinanti nepriklausomybę ir individualumą. Ir nors Jaučio žmonės neretai būna labiau savo vienatvės vergai nei lyderiai, jų užsispyrimas stimuliuoja daryti taip, kaip kitiems dažniausiai nepatinka ir nepriimtina. Užtat ne juokais supyksta, jei tenka elgtis kitaip. Jaučio žmonės mėgsta stabilumą, pastovumą, todėl netikėtai atsiradus reikalui pakeisti savo nusistovėjusį gyvenimo būdą net ir dėl savo gyvenimo meilės, juos išgąsdina labiau nei mirtina liga. Beje, bet ir užklupusi vienatvė po to, kai ilgai pragyvena santuokoje,  sukrečia juos ne mažiau.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Veržliems, energingiems ir nenustygstantiems vietoje bei impulsyviems ir nepriklausomiems Dvyniams vienatvės pojūtis nėra skausmingas ir nepakeliamas. Mat jie neretai tai kompensuoja kelionėmis į tolimus kraštus, linksmybėmis triukšmingose draugų kompanijose. Akivaizdu, kad Dvynių žmonės nemėgsta įsipareigojimų, susijusių su santykiais. Todėl jiems gana greitai nusibosta net ir patys geriausi tarpusavio santykiai. Užtat  neretai viskas baigiasi tuo, kad Dvyniai nevengia ir atsitiktinių arba trumpalaikių santykių su partneriais. Jiems svarbiausia, nebūti atsakingais ir tuo pačiu išsaugoti savo laisvę bei nepriklausomybę.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Prieštaringi, gana sunkiai išlukštenami riešutėliai, bet charizmatiški Vėžio žmonės neretai net  patiria malonumą būdami vienatvėje, todėl vienišių gyvenimas  jiems – ne problema. Kita vertus, šio ženklo atstovai gana prieraišūs, pripranta prie žmogaus ir net tampa priklausomi. Tai reiškia, kad šiems žmonėms reikia, jog kažkas jais rūpintųsi, turėtų prie ko prisiglausti bei padėtų įveikti užplūdusias emocijas. Išvada labai paprasta: ilgai likti vienišiems Vėžiams sunku.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Nors šio Zodiako ženklo atstovai neretai ir didžiuojasi savo tariama nepriklausomybe, iš tikrųjų jie retai būna vienišiai. Pirmiausiai jiems reikalingas partneris dėl to, kad galėtų laikyti juos, išdidžius ir tuščiagarbius Liūtus, už trumpo pavadėlio. Nors patys jokiu būdu ir neprisipažintų esantys nuo kažko priklausomi. Kita vertus, juk turi kažkas nuolat jais didžiuotis, juos girti ir garbinti. Nes Liūto žmonės tiesiog be to negali gyventi. Todėl taip patogu turėti šalia nuolatinį partnerį. Ir ne vieną… Galų gale, koks karalius be palydos?! 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Nors ir įdomios, bet  tuo pačiu ir sudėtingo charakterio Mergelės prie bet kurios situacijos prieina žvelgdamos iš praktiškos pozicijos. Todėl net ir vienatvėje jos atranda sau pliusų. Mergelės ženklo atstovams niekada nebūna nuobodu vienumoje su savimi. Iš tikrųjų, kaip gali būti nuobodu su tokiu įdomiu žmogumi?!  Stebėtina, bet Mergelės ženklo žmonės  retai būna vienišiai. Mat jiems pirmoje vietoje –šeima ir saugumas bei pastovumas. Sėkmingai ar ne pavyksta tai padaryti – kitas klausimas. Todėl šio ženklo atstovai paprastai lengvai atsisako vienatvės, nors galėtų atrasti tūkstančių protingų sprendimų nedaryti to. Ne veltui sakoma, kad lazda turi du galus: joms būna pakankamai sunku atrasti lygiavertį ir atsidavusį partnerį. 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Skirtingai nei ankstesnis Zodiako ženklas, Svarstyklės mėgsta triukšmingas kompanijas ir viešumą! Kitas išskirtinis jų bruožas – turi savo nepriklausomą nuomonę visose gyvenimo srityse. Bet jei tenka rinktis tarp minios ir vienatvės, tai Svarstyklės rinksis minią. Tą patį galima pasakyti ir apie santykius: anot jų, partnerių niekada nebūna per daug! Kaip ir Liūto žmonės, šio ženklo atstovai taip pat mėgsta, kai jais žavisi ir garbina, kartodami tuos pačius komplimentus šimtus kartų. Taigi, šio ženklo atstovai neišgyventų be daugybės gerbėjų, kaip be vandens lašo. Todėl Svarstyklėms vienatvė gali būti tik kaip pereinamasis etapas nuo vienų santykių prie kitų.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Šio Zodiako ženklo žmonės – ambicingi, nuolat įtarūs, todėl, suprantama, ir nepasitiki kitais. Be to, Skorpiono žmonės dažnai būna pernelyg užsiangažavę ties savimi ir savo reikalais. Taip pat gal net perdėtai linkę susireikšminti, užtat nebelieka nei laiko, nei noro galvoti apie kitus. Todėl reikia įdėti nemažai pastangų, norint užkariauti Skorpiono pasitikėjimą ir simpatijas. Bet jei kuriam nors iš jūsų tai pavyktų padaryti, Skorpiono ištikimybė ir atsidavimas jums garantuoti. Nepaisant to, šio ženklo atstovai gali būti laimingi santuokoje su „nepastebimu“ partneriu, nes Skorpionas nė už ką neužleis savo lyderio pozicijų ir, savaime suprantama, nenusileis. O jei nepavyksta to pasiekti, šio ženklo žmonės gali gana ramiai pragyventi ir vienatvėje, kur jiems niekas netrukdys ir nenurodinės kaip gyventi. Kaip nei vienam kitam Zodiako ženklui, Skorpionui tinka posakis: „Aš pats savo likimo kalvis“. 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliai be galo myli žmones, tiksliau, priešingos lyties atstovus, bet nemėgsta įsipareigoti. Jiems arčiau širdies – laisvė ir nuotykiai, todėl arba jie atranda atsidavusį, kantrų partnerį, pasirengusį laukti ir nesurišantį Šauliui rankų bei kojų, arba  jie ir toliau mėgaujasi gyvenimu nerūpestingoje vienatvėje.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai lygiai taip pat neskuba pasitikėti žmonėmis, kaip ir Skorpiono žmonės. Atsargūs ir įtarūs Ožiaragiai jaučia pasitikėjimą tik savo jėgomis. Be to, jie gali apseiti ir pragyventi be kitų liaupsių, pagyrimų ir žavėjimosi, kaip Liūtai ar Svarstyklės. Todėl vienatvė Ožiaragiui – nėra nei kankynė, nei prakeiksmas. 

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Šio Zodiako ženklo žmonės, kaip Dvyniai ir Šauliai jaučia tikrų tikriausią fobiją įsipareigojimams ir atsakomybei. Be to, Vandenio ženklo žmonės išsiskiria iš kitų tuo, kad niekada nepriklauso kuriam nors vienam žmogui visa savo esybe. Vandenis visada laiko atitinkamą atstumą net ir  su tais, kuriuos iš tikrųjų myli. Taip, jie sugeba mylėti, bet tuo pačiu nori išsaugoti savo individualumą, turi jaustis laisvi ir nepriklausomi. Todėl jie visai gerai jaučiasi ir vienatvėje.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Iš visų Zodiako ženklų Žuvims labiausiai reikalinga tvirta šeima ir patikimas užnugaris. Vienatvė pirmiausiai pavojinga jų psichinei sveikatai. Kadangi šio Zodiako ženklo žmonės neretai būna pernelyg jausmingi ir linkę gailėti save. Todėl jiems itin reikalingas partneris, supratingas žmogus šalia, galintis nuraminti juos, priglausti, pagailėti. Be to, Žuvims kaip oras reikalingas palaikymas, todėl, kad jos dažnai nepasitiki savo jėgomis. Panašu, kad dėl tos pačios priežasties Žuvų žmonės nagais kabinasi į bet kokius santykius, kad tik neliktų vieni.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com