0

Pokyčiai į gerąją pusę ir pažanga versle: zodiako ženklai, kuriems pasiseks 2023 m. sausio mėn.

Share
  • 2023-01-04


Pirmasis ateinančių metų mėnuo ne vienam Zodiako rato atstovui atneš daug malonių įvykių. Astrologija išskiria du zodiako ženklus, kuriems pasiseks 2023 m. sausį. Daugelyje gyvenimo sričių jiems pasiseks labiausiai. Sužinokite, kas yra šiame laimingųjų sąraše.

Zodiako ženklai, kuriems pasiseks 2023 metų sausį


Pirmąjį Naujųjų metų mėnesį įvyks daug palankių astrologinių įvykių. Pirma, Venera skleis palankią energiją. Antra, planetos Marsas, Uranas ir Merkurijus nustos retrograduoti.

Remiantis šiais duomenimis, galima atpažinti Zodiako ženklus, kuriems pasiseks 2023 metų sausį. Teigiami pokyčiai jų laukia visose gyvenimo srityse.

Ožiaragis

Labiausiai ženklo atstovams pasiseka pirmąjį Naujųjų metų mėnesį. Juos palaikys Venera ir trys planetos, kurios praras savo retrogradą.


Planetų išdėstymas pažadins Ožiaragių motyvaciją nuo pat pirmųjų naujųjų metų dienų ir išlaikys ją visą antrąjį žiemos mėnesį.

Tai pats sėkmingiausias 2023 metų pirmojo pusmečio laikotarpis, tad jei norite ką nors pakeisti savo gyvenime, pats laikas tai padaryti.

Be to, gimusieji po šiuo žvaigždynu galės rasti tikrą draugystę ir meilę. Sėkmės seksis ir dalykinėms pažintims, kurios netrukus atneš didelės naudos verslui ir asmeniniam tobulėjimui.

Vandenis


Vandenis – dar vienas zodiako ženklas, kurį stipriai palaikys keturios planetos. Sėkmė jo laukia 2023-ųjų sausį, nors ir kiek mažiau nei Ožiaragio.

Didžiausią palankios Vandenio planetinės padėties įtakos dalį pajus sausio 22 d., kai Uranas nustos retrogradinį judėjimą.

Tokiu laikotarpiu gimusių po šiuo žvaigždynu laukia daugybė malonių įvykių ir teigiamų pokyčių visose gyvenimo srityse. Be to, šiuo metu jie galės transformuotis viduje ir išorėje.

2023 metų sausį Vandeniai galės atidėti visus rūpesčius ir pasiekti realią pažangą visuose reikaluose – profesinėje ir kūrybinėje srityse.


Bus ir aukščiausio lygio intelektinė veikla. Ženklo atstovai gebės greitai, o svarbiausia – su dideliu dėmesiu priimti svarbius sprendimus. Tai padės ir jų intuicijai, kuri naujaisiais metais pasieks visiškai kitą lygį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com