0

Maloni prognozė 1 Zodiako ženklui: sausį jo laukia išskirtinės staigmenos

Share
  • 2023-01-04


Pirmasis metų mėnuo sausis daug kam išties taps nauja pradžia ir suteiks postūmį aktyviai veiklai, žada astrologė Palmira. Ypač didelė sėkmė, laimingi sutapimai ir likimo staigmenos laukia Jaučių.

AVINAS

Jūsų užmojai galingi, o ir mėnuo bus tinkamas įgyvendinti svarbius uždavinius veikloje. Tai, apie ką seniai svajojote, dabar gali tapti realybe. Ypatingos sėkmės galite tikėtis antrąją mėnesio pusę. Tai bus geras laikas dalykinėms kelionėms, susitikimams su aukštą padėtį užimančiais, įtakingais asmenimis, svarbių sutarčių sudarymui. Pirma dekada puiki imtis įgyvendinti senus siekius, paranki ir sunkių uždavinių sprendimui – sulauksite ir įtakingų asmenų paramos, ir nuoširdžios draugiškos pagalbos. Mėnuo bus sėkmingas atnaujinti užsienio kalbos pagrindus, perskaityti vertingą knygą.

JAUTIS

Jums seksis! Tai malonių likimo staigmenų bei gerų sutapimų mėnuo. Pirmąją mėnesio pusę turėsite gerų progų išspręsti ankstesnes problemas bei suskubti užbėgti kitoms problemoms už akių (vasario pradžioje jų gali atsirasti). Verta pradėti planuoti sudėtingus reikalus kovo mėnesiui, svarbius susitikimus, keliones į užsienį. Laukia džiugios permainos veikloje, o taip pat ir asmeniniame gyvenime mėnesiui besibaigiant.

DVYNIAI

Šis tradiciškai sunkus mėnuo šiemet nebus toks sudėtingas. Jums daug kas pavyks, ir mėnesiui baigiantis tikrai galėsite savimi didžiuotis! Pirmąją mėnesio pusę tvarkykite anksčiau įstrigusius ar nepavykusius reikalus, vėliau tinka imtis ir kažko naujo, rizikingo. Nepasiduokite galimai įtampai – šį mėnesį viskas kuo puikiausiai klostysis. Įtampa atslūgs nebent trečią dekadą, nors audringi debesys iki pat mėnesio pabaigos neskubės sklaidytis virš jūsų galvos. Mėnesiui baigiantis gali nusišypsoti laimė meilėje vyresnio amžiaus asmenims, tikėtinas ir tarnybinis romanas.

VĖŽYS

Pagaliu Juodasis Mėnulis sausio 8 d. palieka jūsų ženklą. Sugrįžta sėkmė, gyvenimo džiaugsmas. Na, o kad mėnuo būtų sklandesnis, turėsite daugiau dėmesio skirti kitiems – savo partneriams, sutuoktiniui. Beje, ieškantiems gyvenimo draugo likimas žada naujų pažinčių mėnesio pradžioje ir baigiantis. Tuomet bus gera proga ir pasirengti permainoms, kad prisiderintumėte prie naujų partnerių reikalavimų. Pirmą mėnesio pusę nepraleiskite progos atnaujinti senus, gerus ryšius, na, o trečią dekadą – užmegzti naujus santykius, rasti patikimą partnerį ar rėmėją.

LIŪTAS

Lilit nuo 8 d. jūsų ženkle, tad prasideda rūpesčiai. Pasistenkite nuo mėnesio pradžios išsiaiškinti esančius keblumus, trūkumus darbe ir pataisyti, ką dar galima. Nors šį mėnesį spaus darbai, neduos ramybės seni įsipareigojimai, tačiau, jei nuo sausio pradžios kibsite į darbus, net nepastebėsite, kiek daug pavyks nuveikti. Mėnesio pradžia ir pabaiga darbdaviams bus geras laikas ieškoti tinkamų pavaldinių. Šis laikas taps palankus ir sveikatos tikrinimui, gydymo pradžiai.

MERGELĖ

Labiausiai romantiškos bus pirmos dvi dekados, o jūsų širdyje gali įsižiebti karšti jausmai. Sausis – palanki proga ir svarbiems ketinimams įgyvendinti. Tik būkite apdairūs konkurencinėje kovoje, stenkitės galimus nesklandumus spręsti gražiuoju. Šiuo metu jums nenaudinga turėti priešų, o esami gali būti pakankamai stiprūs. Veiklai bus naudingas visas mėnuo: galite sulaukti vertingų pasiūlymų, o mėnesiui baigiantis užmegzti šaunius bendradarbiavimo ryšius. Tai geras laikas ir santuokinių problemų sprendimui.

SVARSTYKLĖS

Nors nuo mėnesio pradžios būsite pakankamai aktyvūs, nereikia tikėtis, kad jums per pirmas dvi dekadas pavyks kalnus nuversti. Patartina tuo metu imtis seniai atidėtų darbų, kuriems amžinai nerandate laiko. Tai bus gera proga atnaujinti nutrūkusius ryšius ar kreiptis patarimo bei pagalbos į senus bičiulius. Gali tekti spręsti ir gyvenamosios vietos, nekilnojamojo turto, indėlių problemas. Trečia dekada bus optimistiškiausia, kai pavyks padaryti tai, gauti tai, apie ką seniai mąstėte.

SKORPIONAS

Tai bus vienas reikšmingiausių mėnesių metuose, kai reikia pasirašinėti svarbias dalykines sutartis, vykti į atsakingas komandiruotes, užmegzti naudingas pažintis. Tiesa, kažką naujo geriau planuoti antrai mėnesio pusei. Na, o pirma tinkamesnė imtis to, ką gerai išmanote, palanki atnaujinti santykius ar žinias. Visas mėnuo – geras laikas atsakingiems sveikatos tyrimams bei gydymuisi. Mėnesiui baigiantis laukia džiaugsmas šeimoje.

ŠAULYS

Imkitės įgyvendinti svarbius sumanymus. Prasidės geras laikas tvarkyti finansinius reikalus, taip pat spręsti meilės trikampio problemas – pagaliau žinosite, ko jums reikia. Iki 26 d. bus puikus laikas žengti atsakingą žingsnį meilėje, priimti sprendimą tuoktis. Daugiau dėmesio skirkite santykių su antrąja puse harmonizavimui. Bus svarbu likti gerai informuotiems. Pirma mėnesio pusė tinkama užpildyti senas žinių spragas.

OŽIARAGIS

Tai gimtadienio metas, kupinas naujų jėgų bei didelių vilčių. Tiesa, iki gimtadienio nepatartina imtis labai aktyvios veiklos. Galbūt geriau daugiau dėmesio skirti informacijos rinkimui bei analizavimui, bendravimui su reikalingais žmonėmis. Beje, mėnesio pradžia bus geras laikas ir nupirkti namams ką nors itin vertingo, ilgaamžiško. Po gimtadienio tinkamas metas energingai veiklai: tuomet tiks imtis kažko svarbaus, pradėti naują veiklos ciklą. Tačiau trečią sausio dekadą derėtų stabtelti, niekur nebesiveržti. Tai laikas, kai reikia labiau pasigilinti į atliekamų darbų kokybę, ieškoti ankstesnių klaidų bei jas taisyti. Ir labiau taupykite – išlaidos artimiesiems bus didesnės nei manote.

VANDENIS

Nors tai ir slegiantis metas prieš gimtadienį, mėnuo bus smagus. Kad ir su kokiais sunkumais susidursite, vis sulauksite kažkieno pagalbos, paramos bei nuoširdžių simpatijų. Mėnesio pradžioje jus gali karštai įsimylėti senas draugas (-ė). Pirmąją sausio pusę nesiimkite svarbių ar rizikingų reikalų, nes nauja veikla neduos greitų rezultatų. Nepiktnaudžiaukite aplinkinių dėmesiu bei rūpesčiu. Nors pinigus uždirbti seksis, tačiau išlaidos gali būti didesnės už pajamas. Taupykite bei saugokite pinigus.

ŽUVYS

Pirma mėnesio pusė bus puikus metas ieškoti sąjungininkų, rėmėjų, investuotojų, o štai antra – tinkamesnė naujų sumanymų įkūnijimui. Nebijokite būti kitokie, nei jus aplinkiniai įpratę matyti. Nors jūsų ženklas gana konservatyvus, dabar tas laikas, kai reikia kažką pakeisti savyje, savo veikloje, atsinaujinti. Ypač antra mėnesio pusė bus tinkama megzti naujus ryšius, ieškoti naujos informacijos, naujo požiūrio į savo veiklą ar tiesiog gyvenimą bei kitų, naujų kelių savo tikslams pasiekti.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com