0

Kokie lemtingiausi astrologiniai įvykiai laukia 2023 metais ir kaip jiems pasiruošti

Share
  • 2023-01-04


Astrologiniai 2023-ieji žada būti dviprasmiški ir tuo pat metu įdomūs. Naujieji metai daugeliui atneš ilgai laukto pasitikėjimo ateitimi jausmą. Saturnas bus Žuvų žvaigždyne, o Plutonas – Vandenio žvaigždyne. Šie neįtikėtini tranzitai padės pasiekti norimų rezultatų. Svarbu turėti kantrybės ir dėmesio.

Lemtingiausi 2023 metų astrologiniai įvykiai: kaip jiems pasiruošti


Marsas Dvynių žvaigždyne 2023-01-12

Tranzitas Dvynių žvaigždyne padarė savo komunikacijos pramonės korekcijas. Per šį laikotarpį tokie permainingi ženklai kaip Mergelė, Dvyniai, Žuvys ir Šaulys daro viską, kas įmanoma, kad pakeistų tai, kas jiems nepatinka. Tokio tranzito metu svarbu išmokti pirmiausia mąstyti, o tik tada kalbėti.

Marso radimas Dvynių žvaigždyne turės teigiamos įtakos verslo plėtrai. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, kad nesupyktumėte Visatos.

Saturnas Žuvų žvaigždyne 2023-03-07


Saturnas daugeliui parodys, ką reiškia užuojauta. Žmonės sutelkia dėmesį ne į politiką ir ekonomiką, o į kontaktą su savo emocine puse. Planetos įtaka teigiamai paveiks žmoniją ir tų, kurie neturi balso, apsaugą. Žmonės mokysis užuojautos ir jos pasireiškimo.

Plutonas Vandenio žvaigždyne 2023-03-23

Plutonas, kuris bus Vandenio žvaigždyne, laikomas vienu laukiamiausių metų tranzitų. Tai atneša kardinalių pokyčių, kurie turės įtakos visiems. Neatmetama ir revoliucinių pokyčių, kurie pavers situaciją teisingumo linkme. Vandenių gali laukti sunkumai, tačiau jie ras jėgų su viskuo susidoroti.

Jupiteris Jaučio žvaigždyne 2023-05-16


Planetos padėtis Jaučio žvaigždyne padės suprasti apytikslius lūkesčius 2023 m. Žmonės sužinos apie savo vertybes ir supras, ką gali ir ko negali toleruoti. Maisto pramonėje tikimasi teigiamų pokyčių. Be to, daugelis pagerins savo finansinę padėtį.

Retrogradinė Venera Liūto žvaigždyne 2023-07-23

Šis Veneros tranzitas atgal paveiks tokius zodiako žvaigždyno atstovus kaip Šaulys, Liūtas ir Avinas. Vandeniai ir Skorpionai išmoks pažvelgti į meilę kitu kampu. Jiems teks susitaikyti su tuo, kad santykiai yra praeityje, ir išmokti žiūrėti į priekį.

Iš šio tranzito žmonės turės išmokti vieną galingą pamoką. Turite susirasti žmogų, kuris būtų arti jūsų energijos ir gerbtų jo tikrąjį augimą.


Mėnulio mazgai Avino ir Svarstyklių žvaigždyne 2023-07-17

Avinas ir Svarstyklės įtvirtins kardinalius pokyčius. Šis tranzitas leis jums būti drąsesniems ir labiau pasitikėti savimi. Kai kurie tikisi didelio augimo ir savęs tobulėjimo. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir nešvaistyti jėgų veltui.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com