0

Juodojo triušio favoritai: astrologai įvardijo laimingiausius 2023 m. zodiako ženklus

Share
  • 2023-01-03


Astrologai sukūrė žvaigždžių prognozę visiems zodiako rato ženklams 2023 metams. Be to, jie nustatė du zodiako ženklus, kurie ateinančiais metais galės išspręsti visas jų problemas ir tapti tikrai laimingais.

Laimingiausi zodiako ženklai 2023 m


Dvyniai

Šiam Zodiako ženklui ateinantys metai bus sėkmingiausi. Pirmiausia jos atstovų laukia kolosalūs karjeros pasiekimai. Pavyzdžiui, jie galės užimti vadovaujančias pareigas, atidaryti ar plėsti savo verslą. Pajamos leis jiems pagerinti savo gyvenimo sąlygas.

Jie taip pat gali turėti didelių pokyčių asmeniniame gyvenime. Pavyzdžiui, vieniši Dvyniai pagaliau sutiks mylimąjį, o tie, kurie ilgą laiką palaiko santykius, susituoks.

Jautis


Jautis sugebės susitvarkyti su savo sveikatos problemomis. Tai gali būti operacija, ilgalaikis veiksmingas gydymas arba procedūrų, padedančių vėl kvėpuoti, serija. Panašiai šeima 2023 m

Jaučių bus daugiau – jie arba jų artimieji taps tėvais. Į šio Zodiako ženklo atstovų gyvenimą įeis ir materialinė laimė – naujas puikiai apmokamas darbas.

Laimingiausi ir nelaimingiausi 2023 m. zodiako ženklų mėnesiai

Avinas – saulėtą vasarį ir debesuotą rugpjūtį


Avinui nereikės ilgai laukti lepreko su sėkmės puodu – vasarį žvaigždės žada geriausią laiką naujoms pažintims, ilgai lauktai meilei ir sėkmei mokykloje/darbe. Jūs patys žinote, kad niekas tiesiog nenukrenta iš dangaus, o tai reiškia, kad išnaudosite visas progas, kuri šį mėnesį pasibels į jūsų duris. Ir jūs tikrai gausite viską, ko norite!

Tačiau rugpjūtis Avinams numatomas visiškai debesuotas ir nelaimingas. Šiuo metu svarbiausia atmesti visas blogas mintis apie nelaimingą likimą ir savo bejėgiškumą. Taip, viskas kris iš rankų, bet jei nepasiduosite, ramiai išgyvensite šį laikotarpį.

Jautis – sėkmingas sausis ir nepalankus lapkritis

Kiti metai Jaučiui prasidės kuo sėkmingiau, nes pradėsite verslą, kurį jau seniai atidėliojote. Investicijos į save bus ypač šaunios – išsilavinimas ar užsienio kalbos mokymasis. Tai labai pravers kitais metais, nes žvaigždės pastūmėja užsispyrusį Jautį keliauti ir susipažinti su naujais žmonėmis.


Tačiau lapkritį teks atsikvėpti ir pagalvoti, ką pasiekėte ir ką norite veikti toliau. Gali būti, kad per metus įsigysite nereikalingų daiktų ir toksiškų žmonių, kurie jus nepastebimai nuvilks žemyn. Kad vėliau per daug neskaudėtų, šį mėnesį teks susidėlioti prioritetus ir atsisakyti visko, kas nereikalinga.

Dvyniai – karjera Balandis ir pražūtingas rugsėjis

Jei mokaisi, tai balandį visos tavo pastangos bus apdovanotos aukštais balais, o jei dirbsi – tik lauk paaukštinimo! Šį mėnesį Dvynius užplūs su karjera susiję pasiūlymai, kurių nevalia praleisti, nes juos visus vainikuos sėkmė. Nepamirškite pasiimti savo draugų ir bičiulių į padėjėjus, nes ekstravertiški Dvyniai neturėtų užsikrauti visos atsakomybės naštos.

Tačiau rugsėjį yra atvirkščiai – su dideliais dalykais geriau dėl nieko nesutikti, antraip jie baigsis nesėkme. Tau atrodys, kad visi šimtu žingsnių tave lenkia, o tau reikia paskubėti pasivyti konkurentus. Žinome, kaip sunku Dvyniams tiesiog eiti su srove, tačiau rugsėjį verta sulėtinti tempą ir galvoti apie ateitį, o ne griebtis blogų pasiūlymų, tik nesėdėti be darbo.


Vėžys – linksma liepa ir liūdnas spalis

Liepos mėnesį gimę vėžiai, švęskite! Kitais metais gimtadienį švęsite patį laimingiausią mėnesį. Žvaigždė pataria šiuo metu dažniau leisti laiką su šeima ir draugais, taip pat būti atviram naujoms pažintims. Patikėkite, šie žmonės jūsų gyvenime nėra tik praeiviai. Jie yra tam, kad padėtų jums įgyvendinti jūsų svajones.

Tačiau spalis Vėžiams kone kasdien išmes nedidelių išbandymų, kuriuos iki mėnesio pabaigos gali pripildyti visas kalnas. Svarbiausia nepanikuoti ir nesirgti depresija, kitaip likusieji metai praeis ta pačia liūdna nata. Drąsiai prašykite artimųjų palaikymo ir nepriekaištaukite, kad nusprendėte padaryti pertrauką. Tai tau bus tik į naudą!

Liūtas – sėkmingas gruodis ir sunki gegužė


Lvovui metų pabaiga bus pati sėkmingiausia. Atsigręžsite į visus savo pasiekimus ir pagaliau leisite sau atsipalaiduoti. Žvaigždės taip pat neatmeta kelionių su triukšminga kompanija ir daug pramogų, kurias Liūtai tiesiog dievina. Svarbiausia – laiku išeiti iš 24/7 režimo ir atrasti tą linksmybių bangą. Jūs tikrai nusipelnėte pertraukos!

Deja, 2023-ųjų gegužė tau tikrai nepaglostys. Priešingai – jis padarys viską, kad dėl sunkaus darbo neišsimiegotumėte ir jau metų viduryje būtumėte pavargę. Esate meistras visas nesėkmes pasukti savo naudai ir išsivaduoti iš nuobodžios kasdienybės, tačiau šį mėnesį geriau palikti viską taip, kaip yra. Juk sunkus darbas galiausiai bus apdovanotas!

Mergelė – ramus lapkritis ir užimta liepa

Jei mėnuo praėjo ramiai ir be permainų, tada Mergelė bus patenkinta. Būtent lapkritį pagaliau pajusite, kad judate teisinga linkme, o reikalai nekrenta iš rankų. Tai visai nereiškia, kad gulėsite kaip bulvės ant sofos – studijose ir darbe viskas bus stabilu ir be sukrėtimų. Svarbiausia nepamiršti draugų, nes jie tikrai yra jūsų pusėje.

Tačiau liepą jūsų „darbo gyvenimas be pietų pertraukų“ režimas gali šlubuoti dėl sveikatos problemų. Kai tik susidorosi su viena žaizda, atsiras kita ir taip toliau ratu. Šis kūnas leidžia suprasti, kad jam skubiai reikia mini atostogų, kitaip ištikusi nelaimė gali trukti ilgiau nei vieną mėnesį!

Svarstyklėms – neįprasta gegužė ir pavojingas rugsėjis

Kitais metais Svarstyklės norės kardinaliai pakeisti savo gyvenimą! Galbūt užsiimti įdomiu sportu, kurį kažkodėl atidedate vėlesniam laikui, arba pakeisti profesiją. Gegužė – pats sėkmingiausias mėnuo, kad išsipildytų visi jūsų norai. Jau nuo pirmųjų dienų jums atrodys, kad kažkas suteikė jums jėgų visiems metams, o dabar jums absoliučiai viskas pasiekiama!

Deja, rugsėjį visos šios atsargos bus išnaudotos ir netgi galite jaustis išsekęs ir emociškai perdegęs. Kaip tik šiuo laikotarpiu gali žlugti įvairūs projektai, kurių norisi imtis, nes „galima nepraleisti progos“. Lėčiau! Kartais geriau įveikti audrą nei įšokti į ją. Juk ne taip lengva išbristi iš depresijos dėl sunkaus darbo.

Skorpionas – optimistiškas kovas ir niūrus spalis

Jei svarstote, kurį mėnesį galite būti tikri savo saugumu net nepaisant rizikos, atsakymas akivaizdus – kovo mėn. Būtent šį mėnesį Skorpionams leidžiama atleisti stabdžius ir stačia galva leistis į kokį nors rizikingą projektą arba staigiai pakeisti profesiją. Žvaigždės žada tik malonumą ir sėkmę visais klausimais, o kas mes su jomis ginčytis? Be to, galite lengvai sutikti savo sielos draugą!

Tačiau čia spalį geriau nesistengti aprėpti begalybės. Jei prieš tai viskas buvo įmanoma be didelių pastangų, antrąjį rudens mėnesį teks paprakaituoti, kad viską suvoktum. Turite suprasti, ko iš tikrųjų norite, ir susikoncentruoti į tai, o nereikalingus dalykus atidėti geresniems laikams. Ir dar vienas žvaigždžių patarimas – konfliktus geriau spręsti vietoje, o ne uždaryti jų su spyna širdyje, kad vėliau atkeršytų!

Šaulys – malonus balandis ir konfliktiškas lapkritis

Jūsų laimės strėlė nukris kitų metų balandį! Būtent šį mėnesį Šauliams reikia maksimaliai mėgautis gyvenimu, artimųjų ir draugų kompanija bei planuoti kelionę. Didžioji dalis to, ko norėjote po skambančiu laikrodžiu, išsipildys tik pavasario viduryje. Jums tereikia būti pasiruošus ir gaudyti sėkmę už uodegos. Vienintelis dalykas, kurio reikia vengti – labai drastiškų pokyčių bet kurioje srityje.

O ir lapkritis neabejotinai atsuks nugarą Šauliams 2023-aisiais. Galite susidurti ir su artimiausio žmogaus išdavyste, ir su konfliktais mokykloje ar darbe, kurie metų pabaigoje gali labai apsunkinti jūsų gyvenimą. Tai nereiškia, kad reikia tiesiog atsigulti ir laukti, kol viskas praeis savaime! Jūs pats puikiai suprantate, kad viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų atidumo – išmokite iš anksto pamatyti laimikį ir slopinti savo bekompromisį charakterį.

Ožiaragis – romantiška gegužė ir vienišas gruodis

Ožiaragiai iš pradžių gali net nesuprasti, kad šis mėnuo jiems bus sėkmingiausias metų mėnuo! Juk kas nors nuolat siūlys poilsį, prie kurio tu visiškai neįpratęs būti užsispyręs ir darbštus. Tačiau gegužė – tikrai šaunus mėnuo atostogauti, leisti laiką su artimaisiais ar su savimi, tik be nešiojamojo kompiuterio draugo su šimtu projektų. Jei nepriekaištaujate sau, kad nieko nedarėte, tuomet žvaigždės Ožiaragį apdovanos romantika, kuri gali nuvesti į ilgus santykius!

Tačiau metų pabaigoje greičiausiai praleisite vienas. Taip, Ožiaragiams patogu būti vieniems, tačiau šį kartą kitus metus norėsite pasitikti su mylimais žmonėmis. Taigi geriau iš anksto pasirūpinti savo planais ir imtis iniciatyvos, atsisakant pasididžiavimo. Taip pat nereikėtų imtis didelių dalykų nepabaigus ankstesnių, antraip į 2024 metus pateksite su krūva problemų.

Vandenis – įvykių kupinas birželis ir nerimastingas sausis

Akivaizdu, kad Vandeniai nenori metų pradėti liūdnai, tačiau būtent sausio mėnesiui žvaigždės jiems paruošė visus sunkiausius išbandymus. Gali nutikti įvykių, dėl kurių jautiesi bejėgis, nes nieko negali padaryti. Svarbiausia atsiminti, kad ne viską šiame pasaulyje galime kontroliuoti ir geriau susikoncentruoti į tuos dalykus, kurie tikrai pravers ateityje. Pavyzdžiui, tai geriausias laikas pasinerti į studijas ar savęs tobulinimą.

Tačiau metų vidurys Vandeniui jau žada būti itin sėkmingas. Tau atrodys, kad gali kilnoti kalnus ir, patikėk manimi, tai tiesa! Optimizmas ir nuotykių troškimas bus pagrindiniai jūsų palydovai birželį. Negalite jų atstumti, užsidaryti veislyne ar užversti darbais, kitaip nesusitvarkysite su problemomis, o laimingas mėnuo kardinaliai pasikeis į nelaimingą.

Žuvys – daug žadanti liepa ir niūrus vasaris

Metų pradžia, deja, nieko gero nežada Rybkai, kuris vasarį rizikuoja suklupti į daugybę konfliktų. Pavojus gali kilti net iš ten, kur to tikrai nesitikėjai. Pavyzdžiui, gresia artimo draugo išdavystė arba nesutarimai su šeima. Net ir šį mėnesį geriau neišsišokti iš odos, kad apkrautumėte save darbais ar mokslais visiems metams. Geriau apmąstykite, pagalvokite apie gyvenimo prasmę ir supraskite, ar esate laimingi pasirinktame kelyje.

Tačiau liepą geriau daryti priešingai! Jei nuspręsite imtis sunkių darbų, žvaigždės žada neįtikėtiną sėkmę ir aplinkinių pritarimą. Ir jei nuspręsite padaryti pertrauką, jums taip pat nereikės jaudintis, kad praleisite svarbius įvykius. Pagrindinis dalykas šį mėnesį – tu ir tavo norai, tad įsiklausyk į save ir rask atsakymą į klausimą, kaip praleisti sėkmingiausią 2023 metų mėnesį!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com