0

Horoskopas iš Angelos Pearl 2023 m. sausio mėn. kiekvienam zodiako ženklui

Share
  • 2023-01-03


Naujųjų 2023 metų sausį Zodiako rato atstovų laukia daug įdomių įvykių, susijusių su planetų įtaka. Jei atsižvelgsite į žinomos astrologės Angelos Pearl patarimus, galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, išpildyti savo puoselėtas svajones ir rasti kelią į laimę. Verta metus pradėti nuo pasąmonės užprogramavimo sėkmei, kad kasdien sulauktum likimo dovanų ir nesunkiai gautum viską, kas džiugina gyvenimą.

Angelos Pearl 2023 m. sausio horoskopas Avinui, Jaučiui, Dvyniams, Vėžiui, Liūtui ir Mergelei


Avinas

Pagrindinis sausio mėnesio įvykis bus Jupiterio viešnagė Avino ženkle. Šios planetos įtaka leidžia spėti, kad ženklo atstovai bus likimo numylėtiniai ir iki gegužės 17 dienos galės įnešti į gyvenimą reikiamų pokyčių. Retrogradinis Merkurijus ir Marsas atkreips Avino dėmesį į praeitį – iki sausio 18 dienos bus laiko persidirbti ir užbaigti esamus projektus. Avinų laukia geros žinios, ilgai laukti susitikimai, taip pat naudingos pažintys.

Jautis

Iki sausio 18 d. Merkurijus bus retrograde, o tai reiškia, kad laikas užbaigti einamuosius reikalus, persidirbti arba grįžti prie laukiančių darbų. Po sausio 12-osios Marsas išeis iš retrogradinio judėjimo, o tai turės teigiamos įtakos sprendžiant finansinius klausimus. Jaučiui astrologė rekomenduoja neskubėti ir pasverti kiekvieną žingsnį, kad nesukluptumėte ir nepatektumėte į aklavietę dėl skubotų išvadų ar veiksmų.


Dvyniai

Astrologė rekomenduoja žvaigždyno atstovams nekurti rimtų planų iki sausio 18 dienos, kol Merkurijus judės atgal. Šis laikotarpis skirtas užbaigimui ir perdarymui. Nuo mėnesio vidurio Dvyniai galės pradėti kažką naujo ir įdomaus, leistis į kelionę, rūpintis savo sveikata, įgyti sveikų įpročių ir susipažinti su įdomiais žmonėmis.

Vėžys

Mėnesio pradžioje Vėžiai galės pasirūpinti bylų užbaigimu, taip pat anksčiau atidėtų darbų atnaujinimu. Taip yra dėl retrogradinio Merkurijaus įtakos, kurios įtaka nepalanki naujai pradžiai. Po sausio 18-osios reikalai pakryps į kalną – ir tada šio ženklo atstovai galės pradėti planuotą verslą, žengti į priekį karjeroje ir įnešti teigiamų pokyčių į savo gyvenimą.


Liūtas

Liūtai iki sausio 18 d., kol Merkurijus yra retrogradinis, turėtumėte atkreipti dėmesį į esamų ar laukiamų bylų užbaigimą, sutvarkymą namuose ir gyvenime. Tai gali būti remontas ar kraustymasis, grįžimas prie gerų įpročių ir senojo gyvenimo ritmo. Nuo sausio vidurio galite pradėti naują darbą, spręsti svarbius klausimus, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir susitvarkyti asmeninį gyvenimą.

Mergelė

Sausio pirmoje pusėje retro Merkurijus viską pristabdys, todėl Mergelės neturėtų pradėti nieko naujo. Iki 18 dienos astrologė rekomenduoja daryti paprastus dalykus, nepasirašyti svarbių dokumentų ir nepirkti rimtų pirkinių. Teigiami pokyčiai žvaigždyno atstovų laukia antroje mėnesio pusėje. Mergelės galės atsikratyti rutinos, rasti ką nors sau patinkančio, o taip pat pagerinti savo finansinę padėtį, lavindamos miegančius gabumus.


Angelos Pearl 2023 m. sausio horoskopas Svarstyklėms, Skorpionui, Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Svarstyklės

Pirmoji sausio pusė – ne metas aktyviam verslui. Merkurijus retrogradas įeis į tiesioginę poziciją 18 d., o prieš tai Svarstyklėms reikėtų pasirūpinti esamų ir anksčiau nagrinėjamų bylų užbaigimu. Antroje mėnesio pusėje situacija keisis, o Svarstyklėms pavyks aktyviai užsiimti suplanuota veikla, įgyvendinti planus, kurti pamatus sėkmingai ateičiai.

Skorpionas


2023 metų pradžioje Skorpionai turėtų būti pasiruošę tam, kad įvykiai klostysis lėtai. Iki sausio 18 d. Merkurijus bus retrogradinis, todėl geriau atsisakyti naujų atvejų, o dabartinio darbo pabaiga. Antroje mėnesio pusėje situacija pagerės, atsiras naujų galimybių – tada ženklo atstovai galės įgyvendinti planus, pasiekti sėkmės ir nukreipti energiją tinkama linkme.

Šaulys

Mėnesio pradžia bus ne tokia aktyvi dėl Merkurijaus retrogrado įtakos. Planeta sutelks Šaulių dėmesį į praeities reikalus, kuriuos laikas užbaigti ir palikti už nugaros. Po sausio 18-osios padėtis pagerės, bus galima judėti į priekį ir daryti naujiems metams suplanuotus darbus. Šaulio laukia įdomios pažintys, naujos sėkmės ir savo vietos suradimas saulėje.

Ožiaragis


Merkurijus retrogradas iki sausio 18 dienos sustabdys Ožiaragius, atkreipdamas dėmesį į praeitį. Pirmoje mėnesio pusėje verta susitelkti į nebaigtas ar dar nebaigtas bylas, kad pagaliau išsilaisvintumėte iš praeities. Antroje sausio pusėje ateis laikas permainoms ir jos tikrai bus į gerąją pusę. Ožiaragiams svarbu prisiminti savo svajones ir neišsukti iš kelio susidūrus su nedidelėmis bėdomis.

Vandenis

Vandenio astrologė rekomenduoja sausio mėnesio nepradėti veiksmu. Merkurijaus retrogradas iki sausio 18 dienos sulėtins aktyvumą, tačiau tai nesukels nusivylimo. Ženklo atstovai galės neskubėdami užbaigti reikiamus dalykus, taip pat suplanuoti viską, kas antroje mėnesio pusėje gali virsti realybe ir nesunkiai pritraukti teigiamų pokyčių.

Žuvys

Mėnuo prasideda retrogradinio Merkurijaus įtakoje, vadinasi, nieko naujo pradėti neverta. Astrologė rekomenduoja atsisakyti brangių pirkinių ir staigiai keisti planus, siekiant užbaigti einamuosius reikalus. Po sausio 18-osios situacija pasikeis į gerąją pusę – ir tuomet šio ženklo atstovai galės už nugaros palikti praeitį, kad galėtų susitelkti į naujus pasiekimus ir aukštumų užkariavimą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com