0

Talismano akmenys pagal zodiako ženklus: kaip išsirinkti amuletą

Share
 • 2023-01-02


Natūralūs akmenys visada yra puiki dovana. Pirma, tai gražu, antra, natūralu ir originalu, trečia – individualu. Bet koks natūralus akmuo yra toks išskirtinis, kad gali pakeisti žmogaus likimą. Todėl į jo pasirinkimą reikėtų žiūrėti atidžiau ir atsakingiau, o ne kaip į paprastus niekučius.

Akmenų horoskopas: sužinokite savo talismaną-amuletą pagal zodiako ženklą, jei jūsų stichija yra Žemė


Žemės stichiją galima apibūdinti žodžiais „stabilumas“, „atkaklumas“, „skrupulingumas“. Nors kiekvienas ženklas pasireiškia skirtingai.

Jautis

Jaučiui patinka, kad aplinkinis materialus pasaulis būtų harmoningas ir malonus, Mergelės dėmesingos smulkmenoms ir vertina tvarką, o Ožiaragiai išsiskiria padidėjusiu darbštumu ir atkaklumu.

Jaučio akmenys:


 • Chrizoprazas (padeda susidoroti su charakterio trūkumais);
 • Smaragdas (moko diplomatijos, primena taktą, daro užsispyrusį Jautį švelnesnį);
 • Chalcedonas (didina ženklo atstovų efektyvumą);
 • Karneolis (tikrų pinigų talismanas).

Mergelė

Šeštasis zodiako ženklas išsiskiria pedantiškumu, kartais perdėta kritika ir skrupulingu dėmesiu tvarkai bei smulkmenoms. Mergelės – idealios atlikėjos, atsakingos darbuotojos. Kartais jie užsidaro savyje, nutolsta nuo likusio pasaulio. Kokie amuletai labiausiai tinka praktiškoms Mergelėms? Geras pasirinkimas būtų:

 • Jaspis (stiprus amuletas nuo žalos ir padidintų diplomatinių įgūdžių);
 • Jade (imuniteto stiprinimas ir sėkmės visose pastangose);
 • Chrizolitas (didina pasitikėjimą savo patrauklumu, padeda bendrauti su priešinga lytimi).

Ožiaragis

Ženklo atstovai yra globojami griežčiausios ir atšiauriausios planetos – Saturno planetos. Nenuostabu, kad Ožiaragiai yra žinomi dėl savo emocinio šaltumo, reiklumo ir padidėjusio darbingumo. Dažnai tai tikri darboholikai, reiklūs lyderiai. Gyvenimą su Ožiaragiu tikrai galima pavadinti „kaip už akmeninės sienos“. Iš mineralų ypač tinka rubinas (jis atskleis ženklo stiprumą ir potencialą) ir oniksas (suteikia papildomos jėgos ir energijos užtaiso).


Akmenys-amuletai stichijos Oro zodiako ženklams

Oro stichija – informacijos lengvumas ir nuolatinis judėjimas. Šio ženklo žmonės gyvena bendraudami. Lengvai bendraujantys ir gebantys greitai įsisavinti tai, ką girdi ir skaito, jie nuolat juda – tiek fiziškai, tiek protiškai. Tačiau kaip ir Ugnis, ši stichija yra nestabili, todėl Oro atstovams taip pat būdingi energijos nuosmukio ir poreikio atkurti pusiausvyrą periodai. Kaip apskaičiuoti oro ženklų talismaną?

Dvyniai

Puikiai šį ženklą apibūdinantis posakis „Viena koja čia, kita – ten“. Kartais tiesiog neįmanoma stebėti šių žmonių judėjimo, todėl jie nemėgsta sėdėti vietoje. Tačiau ženklo dvilypumas verčia juos eiti į kraštutinumus ir atimti iš jų pusiausvyrą.


Iš natūralių akmenų intelektualaus Merkurijaus globotiniams tinka agatas (padeda suvaldyti energijos lygį), topazas (suteikia pusiausvyrą), aleksandritas (suteikia optimizmo ir geros nuotaikos nuosmukio periodais linkusiems nuslopti Dvyniams).

Svarstyklės

Diplomatiškiausias zodiako ženklas ir grožio žinovai. Taip, tai nenuostabu, nes jų globėja yra malonumų ir meilės planeta Venera. Svarstyklės yra vienintelis negyvas horoskopo ženklas. Bet tai nereiškia, kad tokie žmonės yra nejautrūs. Priešingai, jie siekia harmonijos, nemėgsta konfliktų ir kivirčų. Sugeba rasti bendrą kalbą beveik su kiekvienu žmogumi.

Iš natūralių amuletų Svarstyklėms derėtų rinktis turmaliną (suteikia ryžto ir atskleidžia kūrybiškumą), opalą (suteikia pusiausvyrą, harmoniją), deimantą (suteikia finansinę sėkmę ir socialinį statusą).


Vandenis

Labiausiai neapgalvotas ir neįprastas oro stichijos ženklas. Tarp žmonių, kuriuos globoja Uranas, yra daug išradėjų ir rašytojų. Tai bendraujantys žmonės, kuriuos galima vadinti kompanijos siela. Apdovanotas intuicija ir žvilgsniu į ateitį. Kai kurie Vandeniai netgi turi dovaną numatyti ateities įvykius.

Iš mineralų Vandenio padėjėjais bus ametistas (padės susikoncentruoti ties konkrečia užduotimi), cirkonis (atskleis kūrybiškumą), safyras (malšina stresą ir padeda atrasti harmoniją).

Amuletai-talismanai vandens ženklams


Šiame zodiako sektoriuje susirinko patys emocingiausi ir mistiškiausi ženklai. Jie apdovanoti gilia intuicija, magiškais sugebėjimais ir subtiliu psichologizmu. Kaip ir vanduo, galintis įgauti bet kokią formą ir išlikti skirtingose ​​būsenose, taip ir vandens ženklų atstovai greitai prisitaiko prie supančios realybės, o jei ją keičia, tai daro švelniai ir palaipsniui. Skirtingai nuo aktyvios ugnies, Vanduo yra paslaptingas pilkas kardinolas, galintis „šlifuoti“ aštriausią akmenį.

Vėžys

Minkšto ir švelnaus Mėnulio palatos vandens stichijoje yra pačios buitiškiausios ir droviausios. Vėžiai yra žinomi kaip namų kūnai, jie giliai viduje patiria menkiausių nesėkmių. Dažnai slepiasi apsauginiame apvalkale. Tačiau tuo pat metu jie yra pasirengę stovėti visiškai ginkluoti ir aštriais nagais, kad apsaugotų tai, kas jiems brangu.

Iš akmenų ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas mėnulio akmeniui (moko eiti į kompromisus, padeda rasti sielos draugą) ir smaragdui (suteikia harmonijos, saugo nuo nukrypimų į kraštutinumus).

Žuvys

Dvyliktasis zodiako ženklas laikomas pačiu nežemiškiausiu. Jei Vėžiams rūpi namai ir šeima, tai Žuvys domisi visuotinės gerovės klausimais. Jie pasiaukojantys, mistiški ir geriausiai vertina meną.

Iš akmenų reikėtų atkreipti dėmesį į ametistą (didina pasitikėjimą savimi), akvamariną (giminingo elemento akmuo suteiks Žuvims motyvacijos užbaigti pradėtus darbus), chrizolitą (padeda pasiekti emocijų pusiausvyrą).

Skorpionas

Šis ženklas laikomas vienu tamsiausių, magnetiškiausių ir mistiškiausių zodiako ženklų. Tai giluminiai psichologai, emocingi ir gebantys dirbti su miniomis žmonių. Jie visada kaip magnetas traukia į save dėmesį, nors niekada nesiekia maudytis šlovės spinduliuose, kaip Liūtai ar Avinas. Išoriškai dažnai ramūs Skorpionai savo sieloje slepia visą verdantį minčių ir išgyvenimų katilą.

Tarp tikrai skorpioniniais laikomų akmenų yra hematitas (amuletas ir gynėjas), granatas (atneša sėkmę ir padeda realizuoti tai, ko trokštama), juodasis opalas (skatina ženklo atstovų potencialo atskleidimą), akvamarinas (stiprina diplomatinius sugebėjimus).

Horoskopo ugnies ženklų amuletai

Ugnies ženklai yra impulsyviausi ir sprogstamiausi iš viso zodiako. Bet ir pats iniciatyviausias. Būtent iš jų gaunami pionieriai ir lyderiai, gebantys vadovauti žmonių masėms. Kartais jiems pritrūksta apdairumo ir santūrumo, o kai kurie talismanai sugeba subalansuoti ugningų zodiako atstovų smurtinį pobūdį, suteikti jiems daugiau ramybės. Taip pat yra piktos akies kerai, žala ir talismanai, skirti pritraukti pinigų.

Avinas

Avinas yra grynojo elemento personifikacija ir pirmasis zodiako apskritimo ženklas. Impulsyvus, pasiruošęs stovėti ant įdubos, sąžiningas ir nuoširdus. Vienas minusas yra tai, kad jų galingas impulsas trunka neilgai. Po trūkčiojimo Avinui reikia laiko atsigauti. Kai kurie amuletai padeda Marso globotiniams protingiau paskirstyti energiją, kad po sprinto nepritrūktų energijos. Astrologai tikina, kad Saulę ir kitus Saulės sistemos dangaus kūnus vaizduojantys pakabukai 2023 metais gali tapti puikiu šio ženklo atstovų talismanu. Iš natūralių ir brangakmenių ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas šiems dalykams:

 • Safyras (atskleidžia ženklo potencialą);
 • Deimantas (moko eiti į savo tikslą);
 • Ametistas (padeda Avinui sutramdyti karštus impulsus ir agresiją);
 • Rubinas (akmuo moko gebėjimo atleisti).

Liūtas

Šio ženklo atstovus ir mūsų dienos žvaigždės globotinius visada galima išskirti minioje – pasitikinčiu žvilgsniu, išdidžia laikysena ir vidinės jėgos jausmu. Tai žmonės, kurie visada žino, ko nori, ir yra tikri, kad nusipelno geriausio. Kilnūs, bet retai leidžiantys susipažinti, Liūtai vertina grožį, patogumą ir šiek tiek teatrališkumo.

Idealus pasirinkimas tarp mineralų būtų citrinas (suteikia pasitikėjimo savimi ir laikomas pinigus traukiančiu akmeniu), rubinas (tikras energijos generatorius Liūtui), topazas (pritraukia finansinę gerovę ir sėkmę socialiniame gyvenime).

Šaulys

Išmintingojo Jupiterio globotiniai yra gimę dvasiniai mentoriai ir mokytojai. Jie mėgsta keliauti, yra lengvi, traukia žinios.

Iš natūralių akmenų reikėtų atkreipti dėmesį į turkį (traukia sėkmę ir sėkmę), chrizolitą (saugo nuo ligų ir energijos vampyrų).


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com