0

Pasirinkite akmenį ir tiksliai aprašysite savo gyvenimo situaciją

Share
  • 2023-01-02


Akmenys turi ypatingų galių ir įgyja skirtingas reikšmes, priklausomai nuo juos pasirinkusio asmens. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodysime keletą akmenų, išsirinkime labiausiai traukiantį akį ir perskaitysime pasirinkto akmens reikšmę. 

Rekomenduoju, nesirinkite pagal savo mėgstamą spalvą, o leiskite pasąmonei vadovauti, ji pasirinks jums geriausią. 


Kurį akmenį renkiesi?

1. Dalmatijos akmuo

Jei pasirinkote šį akmenį, tai reiškia, kad jums reikia smagios injekcijos į savo gyvenimą. Dėl streso ir kasdienio gyvenimo rūpesčių galite būti šiek tiek nusilpę. Galite jaustis nusivylę ir ciniški, tačiau šis akmuo primena, kad gyvenimas trumpas ir juo reikia džiaugtis.

Bet kokia situacija gali būti išspręsta ir susitaikyti su teigiamu požiūriu. Jūsų pasąmonė bando jums pasakyti, kad laikas sutelkti dėmesį į gerus dalykus gyvenime. Praleiskite daugiau laiko su šeima ir draugais. Nepamiršk juoktis. 


2. Raudonmedžio obsidianas

Šis kristalas simbolizuoja uždarymą. Tikriausiai esate gyvenimo taške, kai esate pasirengęs atsisakyti neigiamų dalykų , kurie turėjo įtakos jūsų praeičiai, ir susitelkti į naujus įpročius. Jūsų pasąmonė bando jums pasakyti, kad posakis „ kaimyno žolė visada žalesnė “ ne visada yra teisingas.

Neleiskite, kad kartėlio ir pavydo jausmai jus užvaldytų. Esate pastangų taške, sutelkite dėmesį į tai, ką turite, tai nuves jus į laimę.

3. Opalitinis akmuo


Jūsų pasąmonė ieško ramybės ir vidinės ramybės. Galbūt nesate tikri, kur jus veda jūsų gyvenimas, ir kaip šis krištolas, jūsų gyvenimas gali atrodyti gana neapibrėžtas. Jūsų pasąmonė ieško laisvės.

Susikoncentruokite į savo tikslus ir raskite savo kelią. Galbūt jūs dar nepastebėjote, bet jūsų gyvenimas nesikeičia.

4. Rožinis akmuo

Jūsų pasąmonė bando jums liepti stebėti ženklus, vizijas ir dalykus, kurie vyksta aplink jus. Šis akmuo simbolizuoja dvasinių vadovų buvimą ir parodo, kad niekada nesate vienas.


Nepamirškite, kad intuicija yra labai stipri jėga, kuo jūs tikrai turite pasitikėti.

5. Saulės akmuo 

Tai akmuo, suteikiantis optimizmo ir ramybės. Jūsų pasąmonė pasirinko šį akmenį, nes jūs pagaliau atsiduodate savo gerovei, savo vidinėms emocijoms.

Jaučiatės energingi ir pasiruošę žengti bet kokį kelią, nes saulės akmuo yra sėkmės ir pokyčių simbolis. Jei susiduriate su kokiais nors iššūkiais, šis akmuo gali suteikti jėgų susidoroti ir įveikti kliūtis. 


6. Žalias malachitas 

Tai svarbus akmuo, nes jis simbolizuoja pokyčius. Jūsų pasąmonė pasirinko šį akmenį, nes tai reiškia, kad jūs išgyvenate arba netrukus išgyvensite svarbią savo gyvenimo transformaciją . Ši transformacija gali būti tiek fizinė, tiek emocinė, tačiau abiem atvejais būsite stipresni ir išmintingesni.

Nors tai gali atrodyti sunku ir reikalaujanti daug pastangų, atsiduokite tam ir raskite jėgų su tuo susidoroti. Malachitas simbolizuoja klestėjimą ir gausą. Pasirinkę šį kristalą, esate nesąmoningai pasirengę priimti pokyčius.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com