0

Jaučiams darbas, o Ožiaragiams kuryba: savaitės horoskopas nuo 2023 m. sausio 2 d. iki sausio 8 d.

Share
  • 2023-01-02


Savaitės nuo 2023 m. sausio 2 d. iki sausio 8 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams pasakys, kokia bus pirmoji mėnesio ir metų savaitė. Kažkas galės pradėti gyvenimą nuo nulio, o kažkas susidurs su senais sunkumais, kurie tęsiasi nuo 2022 m. Žvaigždžių žinia padės pasiruošti ateinančios savaitės įvykiams.

Avinas


Pirmasis 2023 metų pirmadienis bus viena svarbiausių dienų. Nepraleiskite progos pakeisti savo gyvenimą. Tačiau neikite „kreivu“ keliu. Apgaulė ir manipuliacijos nesuteiks jums laimės, net jei tai padės įgyvendinti pagrindinį tikslą. Palanki savaitė tokiai veiklai:

  • verslo kelionės;
  • keliauti į kitą miestą;
  • planavimas.

Yra rizika susilaukti priešų. Taigi pasistenkite per daug neatkreipti į save dėmesio. Neprieštaraukite savo sąžinei.

Jautis

Ženklo atstovų šią savaitę laukia dvi užduotys – susitvarkyti namuose ir greičiau grįžti į darbus. Padarykite savo namų energijos vartojimo efektyvumą. Tai padės Rytų Feng Shui filosofijai. Produktyvumas nuo metų pradžios stebins Jaučius. Jie pamatys, kad pavyks padaryti net daugiau, nei ketino. Kurkite ambicingus planus, nes jums pasiseks. Žvaigždės padės su galimybėmis, o jų realizavimas – jūsų rankose.


Dvyniai

Šio zodiako žvaigždyno atstovai turi visas galimybes šiuos metus pradėti pozityviai. Tai labai palankus metas dvasiniams ieškojimams. Nors Venera jiems nėra pagrindinė planeta globėja, ji vis tiek atvers jiems naujas duris ir padės pamiršti senas nuoskaudas. Šią savaitę galimi lemtingi susitikimai ir pažintys. Gali būti, kad kas nors Dvynius pamalonins geromis naujienomis.

Vėžys

Košmarai jus kankins dažniau nei įprastai. Nepaisant to, žvaigždės kalba apie daugiau ar mažiau palankų laikotarpį. Sėkmingas bus:


  • nauji projektai;
  • atsikratyti neigiamo požiūrio;
  • širdimi ir intuicija priimti sprendimai.

Savaitę nuo sausio 2 iki 8 dienos horoskopas nerekomenduoja klausytis kitų patarimų. Jūs geriau nei bet kas žinote, ką daryti su savo gyvenimu.

Liūtas

Darbui skirkite darbo dienas. Kruopščiai ir atsakingai atlikite visas jums būdingas užduotis. Savaitgalį nieko svarbaus neplanuokite. Sausio 7-osios pilnatis bus kebli diena. Vidinis disonansas neleis atsipalaiduoti, o artimieji išbandys kantrybę. Neteisk jų, padėk jiems. Labai greitai padėtis pagerės.

Mergelė


Šio Zodiako ženklo atstovai 2023 metais pasiims užsispyrimą ir sunkų darbą. Dėl to jiems seksis darbe. Ir jau pirmąją metų savaitę jie bus pažymėti, o gal net išauginti. Įsimylėjus, būk atsargus, bet sąžiningas. Nepraraskite partnerio pasitikėjimo, o sustiprinkite jį, kol žvaigždės jums suteiks tokią galimybę.

Svarstyklės

Šis ženklas perkels senas problemas į naujus metus. Deja, Svarstyklėms nepavyks pradėti gyvenimo nuo nulio. Tačiau jie galės susitvarkyti ir pagaliau rimtai spręsti savo problemas. Jei jie susikoncentruos į juos, atsakymą ras savaitės viduryje. Neatsisakykite kitų pagalbos. Tikėkite savimi ir aplinkiniais žmonėmis. Taigi galite įveikti visas kliūtis.

Skorpionas


Stabili savaitė be netikėtų įvykių. Skorpionai gali padaryti ką nors, kad pagerintų savo gyvenimą:

  • išmokti naujų įgūdžių arba tobulinti jau turimą;
  • pradėti mokytis pagal specialybę;
  • įsitraukti į dvasinį augimą.

Savęs tobulėjimas padės atsikratyti charakterio bruožų, trukdančių siekti sėkmės. Šią savaitę galėsite pasisemti valios ir prisiminti naudingą užsispyrimą.

Šaulys

Vienišiems ženklo atstovams nuo sausio 2 iki 8 dienos reikia mažiau laiko praleisti namuose. Jūsų laukia daug įdomių pažinčių. Kai kurie žmonės, kuriuos sutiksite pakeliui, taps gerais draugais, o kai kurie užkariaus jūsų širdį. Nemėgink būti geresnis nei esi. „Jūsų“ žmonės įvertins nuoširdumą ir tiesumą.


Ožiaragis

Kūrybinė veikla bus daugiau nei sėkminga. Ši savaitė pasauliui padovanos daugybę Ožiaragių šedevrų. Sėkmė laukia tų, kurie siejami su kūryba. Taigi kurkite, kurkite ir dar kartą kurkite. Stenkitės nesiblaškyti dėl įprastų užduočių ir problemų. Muzika jūsų nenuvils. Jei dėl kokių nors priežasčių įkvėpimas neatėjo, vadinasi, esate labai pavargęs. Muzika tiesiog negali jūsų pasiekti. Atsipalaiduokite ir iš naujo susimąstykite.

Vandenis

Išlaisvinkite savo vidinį potencialą. Tai padės jums atrasti savo tikrąjį tikslą. Todėl skirkite laiko dvasinėms praktikoms ir neapleiskite savo intuicijos. Laikykitės atokiau nuo toksiškų žmonių. Bendravimas su jais gali sukelti nuovargį ir net prarasti pasitikėjimą savimi.

Žuvys

2022-ųjų pabaigoje Žuvis kankinusios nemalonios gyvenimo situacijos niekur nedingo. Jie iki šiol jaudina ženklo atstovus. Būk ramus. Jūs negalite būti atsakingas už viską, kas vyksta aplink jus. Tačiau tuo pat metu neleiskite dalykų, kuriems reikia jūsų aktyvaus įsikišimo, eiti savo vaga.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com