0

Avinai turės rūpesčių, Ožiaragiai – sėkmės: moteriškas horoskopas savaitei nuo 2023 m. sausio 2 d. iki sausio 8 d.

Share
  • 2023-01-02


Moteriško horoskopo dėka 2023 metų sausio 2–8 dienomis kiekviena dailiosios lyties atstovė žinos, kas jos laukia ir kam reikėtų pasiruošti. Daugeliui teks susitaikyti su įvairiomis situacijomis ir įveikti kliūtis kelyje.

Kad nesukeltumėte bėdų, turėtumėte būti ramesni ir atsikratyti per didelio atkaklumo.


2023 metų sausio 2-8 dienos horoskopas Avino, Jaučio, Dvynių ir Vėžio ženklų moterims

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Visą savaitę Avinas turės daug malonių reikalų ir rūpesčių. Jie turės galimybę pakeisti save ir savo vidinį pasaulį. Jie turėtų išlikti ramūs, nes rizikuoja patekti į daug nemalonumų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Jautis savo mylimiesiems gali skirti visą savaitę. Bus naudinga užmegzti naujus ryšius, užmegzti pažintis. Tie, kurie palaiko santykius ilgą laiką, turėtų išlaikyti ir tobulinti tai, ką turi. Šios moterys visą savaitę spinduliuos pasitikėjimu savimi ir sėkme.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Atsargumas ir dėmesingumas visada padės Dvyniams išlikti lyderyje. Didesnio budrumo turėtų būti dirbantys su skaičiais ir skaičiavimais. Sėkmė ateis tiems ženklo atstovams, kurie gali atsikratyti nerimo ir nerimo. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pamiršti praeitį ir galvoti apie ateitį.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Šio ženklo moterys gali turėti sveikatos problemų. Norėdami jų išvengti, turite laikytis tam tikros dienos rutinos, užsiimti joga ar meditacija. Tie Vėžiai, kurie ilsėsis, turėtų būti ramūs ir vengti bet kokios rizikos.

Moterų horoskopas nuo 2023 metų sausio 2 iki 8 dienos Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai visą savaitę bus geros nuotaikos. Jie turi visas galimybes sutikti įdomų vyrą, tačiau tam jie turėtų būti aktyvūs. Jei šio ženklo atstovai nustos klausyti nepažįstamų žmonių patarimų ir ims tikėti savimi, jie galės pasiekti, ko tik panorės.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms visą savaitę teks pasikliauti tik savimi ir savo jėgomis. Kad visos jų idėjos išsipildytų ir išsipildytų, jie turi nustoti galvoti apie blogį. Jie galės be jokių sunkumų įveikti visas bėdas ir problemas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės turi išmokti gerbti žmones, net jei jie jiems nelabai patinka. Tai leis jiems susirasti naujų draugų ir tikrų merginų, taip pat rasti ramybę. Visa savaitė bus palanki bet kokioms operacijoms su pinigais: verslo plėtrai, pirkiniams ir valiutos įsigijimui.


Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Vieniši Skorpionai galės suprasti, kodėl jiems nesiseka asmeniniame gyvenime. Bet kokie šių moterų žodžiai, veiksmai ir poelgiai gali turėti įtakos jų būsimam likimui. Jei iki šios savaitės jie susidūrė su nesėkmėmis įvairiose gyvenimo srityse, tai dabar visa jų tamsa išsisklaidys, o horizontas bus aiškus.

Moterų horoskopas nuo 2023 m. sausio 2 d. iki 8 d. Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Visą savaitę Šauliai turėtų kuo dažniau klausytis savo intuicijos. Visata jiems padės ir duos užuominą. Jie bus tokie energingi, kad galės užbaigti bet kokį verslą ir pradėti naujas užduotis. Jie turės puikių galimybių versle ir karjeroje.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams sėkmė garantuota – jie bus aktyvūs, darbštūs ir stropūs. Jiems svarbiausia neatstumti sielos draugo ir gerų draugų. Darbas yra darbas, tačiau nereikėtų pamiršti artimųjų ir draugų, antraip gali kilti nesutarimų, nesusipratimų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenių lauks labai darbinga savaitė su įvairiais renginiais ir susitikimais. Daugelis turi žengti svarbų žingsnį savo gyvenime ir susitarti. Palankus metas užmegzti santykius su artimaisiais ir sielos draugu.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Visą savaitę šypsosis sėkmė, kurios dėka Žuvys galės įgyvendinti visus savo brangiausius troškimus. Jie galės rasti bendrą kalbą su blogai nusiteikusiais žmonėmis ir užmegzti santykius su artimaisiais. Jie turės progą susitvarkyti asmeninį gyvenimą, todėl vertėtų dažniau būti aktyviems.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com