0

Kaip švęsti 2023 metų sutikimą ir ką dėti ant šventinio stalo, kad Triušis būtų patenkintas?

Share
  • 2023-01-01


Į kitus metus mūsų šalies (ir net tik) žmonės deda dideles viltis. Visi tikimės, kad sukrėtimai ir bėdos baigsis, ir pagaliau įsiviešpataus taika ir teisingumas. Kad kitų metų globėjas – Juodasis vandens Triušis – išgirstų mūsų prašymus, jį reikia gerbti ir pamaloninti.

2023: kaip sutikti Naujus ir ką gaminti šventinei vakarienei


Mėlynojo vandens Tigro metai eina į pabaigą. Artėja Juodojo vandens Triušio (vietnamietiškoje horoskopo versijoje – Katės) valdymo laikas. Jis vadovaus visiems, kurie nėra įpratę eiti su srautu ir pasiduoti aplinkybėms. Ateinančių metų valdovas vertina žmonių sąžiningumą, drąsą ir nuoširdumą.

Ir, svarbiausia, Triušis yra nuostabus šeimos žmogus. Todėl 2023 metus rekomenduojama pasitikti šiltame artimųjų rate. Nėra prasmės rengti laukinį vakarėlį su didžiuliu svečių skaičiumi. Triušis yra švelnus ir pažeidžiamas gyvūnas, jis nemėgsta pernelyg prabangių susibūrimų.

Apranga Naujųjų metų išvakarėms

Triušio metais juoda, mėlyna, žydra ir bet kokie žali atspalviai bus laimingos spalvos. Tinka ir pasteliniai atspalviai, kuo artimesni gamtoje aptinkamiems natūraliems. Nepageidautina dėvėti raudonus ir baltus drabužius.


Triušis nepakęs pretenzingumo. Apranga turi būti patogi, bet ne per paprasta ir be patoso. Sintetiniai audiniai nepatinka kitų metų mecenatui. Geriausiai – tekantis šilkas, šifonas ar atlasas. Stiliai turėtų būti pritaikyti prie figūros, kad pabrėžtų visus privalumus.

Juodąjį Triušį pamaloninsite pasirinkę aprangą su žvilgančiais blizgučiais ar aksesuarais. Jie gyvūnui primins apie vandens paviršiuje žaidžiančius Saulės spindulius. Nepamirškite, kad 2023 metų globėjui Triušiui patinka vanduo.

Vyrams geriau rinktis gerai pritaikytą tamsiai mėlynos arba juodos spalvos kostiumą. Marškiniai turi būti šviesiai mėlyni, tamsiai mėlyni arba bet kokios pastelinės spalvos. Pasilikite kaklaraištį kitai progai. Jei pageidaujama, jį galima pakeisti kaklaskare.

Šventinis stalas


Juodasis vandens Triušis, žinoma, yra vegetaras, todėl ant stalo turėtų būti daug augalinio maisto. Tačiau nepamirškite, kad jis dalijasi savo galia su Katinu. Katė, nors ir naminė, bet yra plėšrūnas. Jis mėgsta valgyti ir žuvį, ir peles. Todėl saikingas kiekis mėsos ant stalo gali būti.

Naujųjų metų meniu taikomi du apribojimai. Tiesą sakant, jūs negalite patiekti patiekalo iš triušienos. Taip pat neturėtumėte virti galvijų mėsos – tai įžeis išeinančių Tigro metų simbolį.

Geriausia patiekti skanėstą iš žuvies, paukštienos, avienos ar kiaulienos. Taip pat bus laukiamos salotos su daug morkų ir žalumynų. Kaip garnyrą galite patiekti troškintas, keptas ar virtas daržoves. Stiprūs gėrimai turėtų būti aristokratiški: kokteiliai, vynai ir kiti prabangūs alkoholiniai gėrimai.

Stalo centre nepamirškite pastatyti totemo – 2023 metų simbolio. Tai gali būti triušio ar katės figūrėlė, mažas pliušinis žaisliukas ar tokios formos žvakė. Dar geriau, jei gyvūnas sėdi ant monetų. Taip į namus pritrauksite finansinę gerovę. O jei talismanas sėdi ant užpakalinių kojų ir žiūri aukštyn, šis simbolis žada kantrybę ir gerumą. Triušis su morka letenose – karjeros sėkmės simbolis.


Dabar žinote viską apie 2023-uosius: kaip švęsti ir ką gaminti Naujųjų metų išvakarėse. Linkime ateinančius metus sutikti nepamirštamai ir kad jie tikrai būtų geresni už praeinančius!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com