0

Retrogradinis Marsas ir Venera, Plutonas Vandenyje: kaip pasiruošti lemtingiausiems 2023 m. astrologiniams įvykiams

Share
  • 2022-12-31


Kalendoriniai Naujieji metai ateis greičiau nei po dienos. Ekspertai teigia, kad astrologiškai 2023-ieji daugeliui iš mūsų atneš nepriklausomybės ir stabilumo jausmą.

Kokie įvykiai astrologijoje mūsų laukia 2023 m

Saturnas pereina į Žuvys, Plutonas patenka į Vandenį ir įdomesni tranzitai, kurie padės mums vystytis naujais būdais.


Nors šie tranzitai gali atrodyti didžiuliai, mes atlikome darbą per Saturną Ožiaragyje ir Vandenyje. Mes žinome poveikį, išsigydėme, išmokome ir dabar toliau transformuojamės į geriausias savęs versijas, rašo „YourTango“.

Plutono ir Saturno tranzitų metu būtina kantrybė.

Venerai retrograduojant, reikia daugiau dėmesio skirti meilei sau ir priežiūrai.

Galiausiai Jupiteris gali atnešti mums naują ar didesnę meilę, gausą ir dvasinį augimą. Tiesiog įsitikinkite, kad per daug nesusigaudote Jupiterio ekspansyvioje prigimtyje, kad nesigailėtume. Eikite su srove ir įtraukite daugiau meilės ir mažiau kartėlio.


Kaip pasiruošti lemtingiausiems 2023 metų astrologiniams įvykiams

Jupiteris įžengia į Aviną: 2022 m. gruodžio 20 d

Nors šis tranzitas prasidėjo 2022 m. pabaigoje, jo poveikis tęsis iki 2023 m. gegužės 16 d. Per šį laiką mes pradedame jaustis labiau energingi pradėti, kai ši kardinali energija įsigali.

Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis tuo metu jausis pabudę. Tai gali būti įspūdžių, mokymosi, dvasinio augimo, bendrystės ir santykių metas. Kol nepersistengsime ir nežinome savo galimybių ribų, tai gali suteikti mums malonią mokymosi patirtį.

Jei pradėjote projektą ir sustabdėte Jupiterio retrogradą sugrįžus į Žuvys, turėsime galimybę pradėti iš naujo. Šį kartą labiau pasitikėsite tuo, kas esate, ir labiau tikėsite savo tikslais.


Marsas patenka tiesiai į Dvynius: 2023 m. sausio 12 d

2022 m. spalio 30 d. Marsas grįžo į Dvynius. Tai buvo perėjimas, kuris pakeitė komunikacijos pramonę ir skaitmeninę žiniasklaidą.

Šio tranzito metu kintantys ženklai (Dvyniai, Mergelė, Šaulys ir Žuvys) jautė ir tebejaučia poreikį keisti bendravimo būdą taip, kad jie jų nenuliūdintų. Šis tranzitas yra susijęs su organizavimu ir planavimu, tačiau galime būti impulsyvūs ir kalbėti grubiai, o ne diplomatiškai. Pranešimas perduodamas, bet jam trūksta laiko. Šio tranzito metu išmokstame mąstyti prieš kalbėdami.

Saturnas Vandenio trijulyje Marsas Dvyniuose leido mums pamatyti pokyčius, kaip ypač įmonės (Saturno įtaka) paveikė bendravimą (Marsas, veikiamas Dvynių). Bendravimas šio tranzito metu tapo valiutos forma.

Marso retrogradas kitų metų pradžioje įvyks Merkurijaus retrogradinio Ožiaragio ženkle. Galėtume matyti didesnį poveikį verslui, nes Ožiaragis valdo įmones, struktūrą ir politiką.


Marsas ir toliau kelia šurmulį, tačiau kai jis tampa tiesioginis, galime pastebėti kai kuriuos sprendimus, kaip bendraujame asmeniniu ir pasauliniu mastu.

Saturnas įžengia į Žuvys: 2023 m. kovo 7 d

Kintantys ženklai Žuvys, Mergelė, Dvyniai ir Šaulys intensyviai patirs šią energiją, nes ji bus jungianti, priešinga arba kvadratinė jų ženklams.

Šis tranzitas bus kitokio skonio, palyginti su Saturnu Ožiaragyje ir Vandenyje. Čia Saturnas parodys mums, ką reiškia būti gailestingam.

Daugiau dėmesio skirsime verslo ir politiniams aspektams, kurie skatina pokyčius siekiant socialinių ir ekonominių tikslų. Saturnas Žuvyse privers mus susisiekti su savo emocine puse.


Pritaikysime Saturno Vandenyje pamokas, tokias kaip būtinybė būti humaniškam ir apsaugoti tuos, kurie neturi balso. Tai apims daugiau iš mūsų, norinčių padėti skatinti kitų emocinę gerovę. Dabar pats laikas būti gailestingesniems ir pasirūpinti savo artimaisiais.

Plutonas įžengia į Vandenį: 2023 m. kovo 23 d

Plutonas patenka į Vandenio ženklą ir tai yra vienas laukiamiausių tranzitų, nes Plutonas yra Ožiaragyje nuo 2008 m., kai transformavo pagrindinius ženklus (Aviną, Vėžį, Svarstykles ir Ožiaragį).

Plutonas yra toliausiai nuo Saulės esanti išorinė planeta, todėl ji žinoma kaip kartų planeta, nes jos įtaka dažniausiai veikia ištisas kartas, o ne smulkesnius asmeninius daiktus.

Ožiaragio įtakoje šis praeities Plutono tranzitas lėmė hierarchijų, finansinių institucijų ir kovos dėl valdžios pokyčius ir sukrėtimus.


Nuo 2023 m. Plutonas pirmą kartą nuo XVIII amžiaus pereis į fiksuoto ženklo teritoriją. Kai Plutonas yra Vandenyje, labiau tikėtina, kad pamatysime revoliucinius pokyčius teisumo ir teisingumo link.

Labiausiai nukentės Vandenis, Jautis, Liūtas ir Skorpionas, o oro ženklai Dvyniai ir Svarstyklės galės palankiai naršyti šią energiją su Trine.

Vandeniams gali būti sunkesni laikai, palyginti su kitais oro ženklais, tačiau apskritai ši energija yra skirta paleisti senas tvirtas struktūras ir priimti pokyčius.

Jupiteris įžengia į Jautis: 2023 m. gegužės 16 d

Jupiteris pateks į Jautį maždaug 2023 m. gegužę, kol jis atgal į Aviną. Fiksuoti ženklai Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis turės progą pažvelgti į tai, ką jiems atneš 2024-ieji. Su šiuo tranzitu sužinome apie savo vertybes ir su kuo esame pasirengę pakęsti. Kadangi Uranas sukelia sumaištį Jaučiui, tai gali sustiprinti Urano atneštus pokyčius.

Nuo 2021 m. Saturnas Vandenyje jaučiasi nepatogiai su Urano kvadratu Jaučio ženkle, tačiau nuo 2023 m. kovo mėnesio mums nereikės susidurti su įtemptu aspektu. Vietoj to, Saturnas Žuvyse sekstiliuos nepastovią planetą.

Su Jupiteriu Jaučio ženkle galime pastebėti pajamų pokyčius, daugiau pokyčių maisto pramonėje, pakilimus ir nuosmukius finansų rinkose bei naujas pamokas, kaip taupyti ir išleisti asmeniniu lygmeniu.

Venera retrograde Liūte: 2023 m. liepos 23 d

Veneros retrogradas Liūte bus įdomus. Šis tranzitas paveiks Avino, Liūto ir Šaulio ugnies ženklus.

Fiksuoti ženklai Jautis, Liūtas, Skorpionas ir Vandenis išmoks pažvelgti į meilę kitomis akimis. Jie turės susitaikyti su praeities santykiais, kad galėtų judėti į priekį, ypač jei per šį tranzitą jie užmegs naujus santykius.

Venera Liūte yra skirta rasti ką nors verto ir tuo pačiu pripažinti save. Viena galinga pamoka, kurios visi galėtume tikėtis iš šio tranzito – niekada nesitenkinti mažiau. Raskite ką nors, kas atitinka jūsų energiją, ir būtinai gerbkite vienas kitą už tikrą augimą ir sąmoningą žydinčią meilę.

Mėnulio mazgai patenka į Aviną ir Svarstykles: 2022 m. liepos 17 d.3

Galiausiai Mėnulio mazgai pereina į galingus kardinolus Avino ir Svarstyklių ženklus. Vėlgi, daugiau temų iš Jupiterio Avine sukuria pjesę. Po šio tranzito galime jaustis daug drąsesni ir labiau pasitikintys savimi. Kardinališki ženklai turės laiko daugiau augti ir mokytis.

Užtemimai yra intensyvūs ir yra ciklų, atspindinčių pabaigą ir naują pradžią, dalis. Ką norėtumėte pakeisti savo gyvenime, kad suteiktumėte daugiau nepriklausomybės? Ar tu pasitikintis? Ar jautiesi įgalintas? Ar ketinate rasti partnerystes, kurios išryškins geriausias jūsų savybes? Mes turime galimybę ir galią pasitikėti savimi ir priimti naujus sprendimus, kurie atneš mums laimę ir gerovę. Mes subalansuojame savo nepriklausomą tapatybę su mūsų priklausomomis dalimis.

Būtinai išlaikykite pusiausvyrą ir neatiduokite per daug savo jėgų per ateinančius 18 mėnesių, ypač jei jūsų trejetukas yra Avinas arba Svarstyklės.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com