0

Planetų favoritai: du zodiako ženklai, kuriems ypač pasiseks 2023 metų sausį

Share
  • 2022-12-31


Antroji sausio pusė bus palanki kone visiems. Taip yra dėl laipsniško išėjimo iš trijų planetų – Merkurijaus, Marso ir Urano – retrofazės. Tačiau vieniems Zodiako rato atstovams pasiseks labiau nei kitiems.

Jų laukia sėkmė, kad ir ko jie imtųsi. Astrologė Olga Osipova įvardijo zodiako ženklus, kuriems ypač pasiseks 2023 metų sausį. Planetų favoritai buvo du zodiako rato atstovai.


Ožiaragiams ypač pasiseks sausį

Darbštusis zodiako ženklas žvaigždžių palankumu mėgausis nuo 2023 metų pradžios. Ypatinga sėkmė jo laukia bendravimo ir meilės srityje.

Ožiaragiai galės rasti bendraminčių, su kuriais bus malonu leisti laiką. Santykiuose su mylimu žmogumi tikimasi darnos ir tarpusavio supratimo. Tai suteikia Venera Vandenyje, kuri sukuria ypatingą romantišką atmosferą.

Vieniši Ožiaragiai neturėtų likti namuose. Eikite į pasimatymus, susipažinkite, nebijokite gaišti laiko. Net jei ir nerandate savo likimo, tikrai gausite naudingos patirties.


Kai planetos pradės atsikratyti retrogrado, Ožiaragiams pasiseks kitose srityse. Parodykite iniciatyvą darbe – tai bus įvertinta. Nepamirškite apie saviugdą. Darykite tai, kas jums patinka, ir mėgaukitės.

Vandeniams pasiseks 2023 m. pradžioje

Oro ženklo atstovų laukia ypatinga sėkmė. Tiesa, jiems pasiseka kiek mažiau nei Ožiaragiams. Lūžis Vandeniams ateis nuo sausio 22 d. Uranas išeis iš retro fazės ir dosniai apdovanos savo globotinius. Pasiruoškite geroms naujienoms!

Per trumpą laiką Vandenis smarkiai pasikeis. Tai bus galingos vidinės transformacijos. Jie atsispindės išvaizdoje.


Pagrindiniai Vandenio pokyčiai 2023 m. sausio mėn.:

išgyvenimai praeis, ženklo atstovai ras dvasios ramybę;

įkvėpimas, produktyvus darbas kūrybos srityje;

sėkmingas įgyvendinimas darbe.


Ypatingos sėkmės tikimasi intelektualinėje veikloje. Vandeniams bus lengviau išspręsti sudėtingas problemas. Tam padės nestandartinis ženklo mąstymas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com