0

Pasirinkite labiausiai jus traukiantį akmenį ir sužinokite paslaptį apie save!

Share
  • 2022-12-31


Daugelis žmonių ilgą laiką tikėjo ir vis dar tiki akmenų galia. Nepaprastas šių akmenų ypatumas yra tas, kad jie yra žemės centre, o ši buvimas žemės centre leidžia tiesiogiai susisiekti su gamta.

Tikriausiai tai paskatino žmones tikėti ir toliau tikėti savo galia parodyti savo troškimus ir giliausias paslaptis. Ar norite pabandyti?


Pasirinkite vieną iš akmenų, kuriuos parodysime žemiau, ir sužinokite, ką jis jums rezervavo.

Jei pasirinkote pirmąjį akmenį:

Pirmasis akmuo yra opalitas. Norite gyventi toliau nuo civilizacijos šurmulio. Labai dažnai jaučiate poreikį atsijungti, kad rastumėte savo ramybę, ramybę.

Jei pasirinkote antrą akmenį:


Antrasis akmuo yra malachitas. Horizonte jūsų laukia svarbūs pokyčiai. Daugelis šių pokyčių bus dvasinio pobūdžio, tačiau galite patirti pokyčių meilėje. Tai tinkamas metas persvarstyti pasirinktus gyvenimo būdus.

Jei pasirinkote trečią akmenį:

Trečiasis akmuo yra saulėtas akmuo. Esi labai patraukli ir saulėta asmenybė. Jūsų ateitis gali būti ne šviesi, tačiau būtinai traukite aplink save tik teigiamą energiją.

Jei pasirinkote ketvirtą akmenį:


Ketvirtasis akmuo yra raudonmedžio obsidiano akmuo. Jei jus patraukė šis akmuo, jūsų pasąmonė bando jums pasakyti, kad laikas atsikratyti senų įpročių ir rutinos pradėti naują gyvenimą. Tačiau atminkite, kad neleiskite savo protui užvaldyti.

Jei pasirinkote penktąjį akmenį:

Penktasis akmuo vadinamas haulitu. Būkite pasirengę sulaukti patarimų ir pagalbos iš artimiausių giminaičių ir draugų. Visada siekite savo svajonių sinchroniškai ir suvokdami, kad jos bus jūsų ateitis.

Jei pasirinkote šeštąjį akmenį: 


Šeštasis akmuo yra Dalmatijos distro. Šis akmuo rodo, kad esate linksmas ir norite išlaikyti savo gyvenimą gyvą. Jūs visada ieškote naujų draugų ir naujų nuotykių.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com