0

Tamaros Globa astrologinė prognozė 2023 m. sausio mėn. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2022-12-30


Pirmasis ateinančių 2023-ųjų mėnuo bus didesnio dėmesio aplink vykstantiems įvykiams ir pasiruošimo artėjančioms permainoms, kurias žada Juodojo vandens triušio metai, laikotarpis. Tai daugiausia nulems visų zodiako ženklų perspektyvą. Taip mano astrologė Tamara Globa ir pataria būti mobiliam, susikurti būsimo gyvenimo strategiją ir stengtis visame kame kontroliuoti situaciją.

Avinas


Avinui sausis yra pasaulinių pokyčių mėnuo ir sėkmės metas. Šio ženklo atstovai, kaip niekas kitas, galės nukreipti savo energiją teigiama linkme ir sukurti energetinę apsaugą nuo bet kokio negatyvo. Daugelis Avinų pajus laisvės, judėjimo ir tobulėjimo troškimą. Svarbiausia nepamiršti savo saugumo ir atsakomybės už artimuosius.

Jautis

Jautis sausį turės daug naujų pažinčių, susitikimų, profesinių ir asmeninių santykių kūrimo. Tokiu atveju santykiuose su priešinga lytimi gali kilti tam tikrų sunkumų. Iki sausio vidurio pinigų trūks, bet tada Jaučiai galės užsidirbti seniems projektams ir stabilizuoti savo finansinę padėtį.

Dvyniai


Dvyniams sausį teks pervertinti vertybes, susidurs su prioritetų pasirinkimo problema. Tai bus sunkus laikotarpis, kuris paveiks senus ryšius ir ryšius su blogai nusiteikusiais žmonėmis. Tačiau savo veiksmuose parodę dėmesingumą, budrumą ir nuoseklumą, Dvyniai galės be nuostolių išeiti iš šios situacijos.

Vėžys

Labiausiai prijaukinti iš visų zodiako ženklų Vėžiai, kaip įprasta, daugiausia dėmesio skirs šeimai ir savo artimiesiems. Šiuo laikotarpiu jiems reikės jūsų paramos, tačiau nereikėtų pamiršti apie jų savijautą ir sveikatą. Sausis gali atnešti didelių išlaidų ir jūsų rūpesčių dėl finansinio nestabilumo. Turite būti pasirengę iškylančias problemas spręsti laiku.

Liūtas


Lvove sausio mėnesį laukia daug darbų, dalykinių susitikimų, derybų, kelionių. Šį mėnesį pradėsite dideliu energijos antplūdžiu, tačiau pasistenkite racionaliai panaudoti savo energiją ir „neperdegti“ įpusėjus. Galimos komplikacijos asmeniniuose santykiuose.

Mergelė

Pirmasis metų mėnuo šio Zodiako ženklo atstovams bus itin sėkmingas. Nuo pirmųjų sausio dienų Mergelė pajus kolosalų kūrybinį pakilimą, galės įgyvendinti visus savo planus ir išpildyti brangiausias svajones. Laikas palankus tiek profesinei veiklai, tiek lauko veiklai, kelionėms.

Svarstyklės


Visą sausį šio ženklo atstovai bus panirę į šeimos reikalus. Vaikai, tėvai ar artimi giminaičiai pareikalaus didesnio Svarstyklių dėmesio. Galimos nenumatytos finansinės išlaidos. Jei Svarstyklės parodys kantrybę, ramybę ir nuoseklumą savo veiksmuose, tada iki mėnesio pabaigos situacija normalizuosis.

Skorpionas

Skorpionui šis mėnuo primins karminius svyravimus, kurie arba pakyla į sėkmės dangų, arba patenka į nesėkmių bedugnę. Pagrindinė problema bus ta, kad Skorpionai tam niekaip negalės įtakoti, teks tik prisitaikyti prie aplinkybių, kad nesėkmes išgyventų su minimaliais nuostoliais.

Šaulys


Sausis Šauliams pasirodys geras mėnuo, nors ir bus kupinas įvairių buities darbų. Tačiau tuo pačiu pradės gerėti ir jūsų finansinė padėtis, galėsite įgyvendinti visus savo planus, leisti sau brangius pirkinius ir surengti puikias atostogas su artimaisiais.

Ožiaragis

Ožiaragių mėnuo bus gana ramus, kupinas einamųjų reikalų ir pamažu didėjančių pajamų. Tačiau su dideliais pirkiniais ir investicijomis reikia būti atsargiems – jie gali būti nesėkmingi. Šį mėnesį geriau nesiimkite jokių finansinių operacijų ir ramiai laukite vasario mėnesio.

Vandenis


Sausis Vandeniams bus sėkmingas mėnuo. Galėsite planuoti visus savo reikalus, užbaigti senus projektus ir pradėti naujus. Bet kokie įsipareigojimai bus daug žadantys ir atneš stabilių finansinių pajamų. Taip pat šis laikas palankus poilsiui, pramogoms ir tolimoms kelionėms.

Žuvys

Sausio mėnesį Žuvys tyliai eis su srove, pasinėrus į savo romantiškas svajones ir kūrybinius planus. Niekas nesudrums jūsų ramybės, o kiti pastebės tik geriausias jūsų savybes. Palankus metas bendrauti su draugais, stiprinti dalykinius ir asmeninius santykius.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com