0

Skorpionai turi objektyviai įvertinti savo jėgas, o Žuvys nebijoti rizikuoti: horoskopas 2023 metų sausio mėnesiui visiems Zodiako ženklams

Share
  • 2022-12-30


2023 metų sausis turtingas įvairių astrologinių įvykių, galinčių pakeisti daugelio žmonių gyvenimus. Šį mėnesį Merkurijus, Marsas ir Uranas sustabdys savo retrogradinį judėjimą ir pereis į ramesnę fazę, tačiau tai gali paskatinti įvairias situacijas – tiek teigiamas, tiek neigiamas. Įvairių zodiako ženklų atstovai turėtų mokėti harmonizuoti savo energetinį lauką ir pakreipti įvykių raidą palankia linkme.

Avinas


Avinui sausio mėnesį ant riešo rekomenduojama naudoti žavesį juodo siūlo pavidalu – tai užkirs kelią chaotiškam ir nekontroliuojamam įvykių vystymuisi. Tuo pačiu metu reikia stengtis būti drausmingam ir laikytis iš anksto parengto veiksmų plano. Venkite spontaniškų veiksmų ir skubotų sprendimų.

Jautis

Metų pradžia Jaučiui žada teigiamų pokyčių. Per mėnesį turėsite atlikti daug darbų. Sutelkite dėmesį į smulkmenas, kad nepraleistumėte nieko svarbaus. Iki sausio pabaigos jūsų laukia netikėta staigmena – pagerėjusi finansinė padėtis.

Dvyniai


Merkurijaus retrogradas įneš į Dvynių gyvenimą pastebimų neramumų. Pirmoje mėnesio pusėje būsite „šturmuoti“, kol planeta pradės įprastą judėjimą dangumi. Versle stenkitės pasitelkti dvasines praktikas ir labiau pasitikėti savo intuicija.

Vėžys

Jautrūs Vėžiai sausį bus linkę į nuotaikų kaitą. Kartais jums atrodys, kad visiškai praradote savo aplinkybių kontrolę. Nepasiduokite panikai, sunkiausiomis akimirkomis surinkite valią į kumštį ir pradėkite veikti – sugebate „išsisukti“ iš bet kokios krizės.

Liūtas


Liūtų sausį laukia rimti jėgos išbandymai, kuriuos įveiksite garbingai, jei būsite nuoseklūs savo veiksmuose. Esate energijos atgavimo viršūnėje, todėl visos negandos guls ant jūsų pečių. Lvovo laukia teigiami pokyčiai santykių srityje, nepraleiskite šio palankaus laiko priimti svarbius sprendimus keičiant šeimyninę padėtį.

Mergelė

Pirmojo žiemos mėnesio pradžioje Mergelės lauks nusivylimai ir nesėkmės, tačiau jos truks neilgai. Gebėjimas nekreipti dėmesio į sunkumus ir užtikrintai judėti pirmyn link savo tikslų nusvers aplinkybes. Kaip talismanas Mergelei labai praverčia jos akmuo – perlai, citrinas ar smaragdas, kuriuos patartina visada nešiotis su savimi.

Svarstyklės


Svarstyklėms sausio mėnesį reikia nustoti svyruoti ir visiškai perimti aplinkybių kontrolę į savo rankas. Atsisakykite pašalinių pagalbos ir patarimų, analizuokite aplink vykstančius įvykius ir padarykite išvadas. Stenkitės nerizikuoti, bet ir nenukrypkite nuo savo tikslų. Dabar viskas jūsų rankose, bet kokias kliūtis galima įveikti.

Skorpionas

Gebėjimas objektyviai įvertinti savo jėgas ir pasverti visus priimtus sprendimus Skorpionams labai padės pirmąjį žiemos mėnesį. Kai kurios kliūtys, kurios iškils jūsų kelyje, bus lengvai įveikiamos. Stenkitės be reikalo nerizikuoti ir išsikelkite realius tikslus.

Šaulys


Sausio mėnesį Šaulį gali ištikti krizė, kai prarandamas pasitikėjimas savimi ir išgyvenama depresijai artima būsena. Trumpas poilsis, blaivus situacijos įvertinimas ir kai kurie vėlesnių planų pakeitimai padės susikaupti. Taip pat galite nudžiuginti save pirkdami naujus malonius daiktus.

Ožiaragis

Ožiaragius sausį lydės sėkmė ir finansinė sėkmė visose pastangose. Galėsite įgyvendinti savo brangiausius troškimus ir išpildyti slapčiausias svajones. Malonūs ir ilgai laukti pokyčiai įvyks ir asmeninių bei šeimos santykių sferoje.

Vandenis


Pirmasis žiemos mėnuo suteiks Vandeniui pasitikėjimo savimi ir nulems būsimą jų sėkmės vektorių. Ypač pasisekė kūrybingiems šio ženklo atstovams, kurie gali atrasti papildomų finansinių srautų ir pasiekti naują materialų lygį savo profesiniame versle.

Žuvys

Žuvys sausį turės atsikratyti visko, kas nereikalinga, kas trukdo jų progresui. Atsisakykite stereotipų, peržiūrėkite savo planus, analizuokite būdus, kaip pasiekti savo tikslus. Taip pat gali tekti atsisakyti bendradarbiavimo ir bendravimo su kai kuriais žmonėmis. Nebijokite rizikuoti priimdami svarbius sprendimus – tai jūsų kelias į sėkmę.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com