0

Salotos su krabų lazdelėmis ir kukurūzais. Prašmatnios salotos Naujiesiems 2023 metams

Share
  • 2022-12-29


Salotų jaudulys visiškai pasireiškė tik XX a. Iki tol šis patiekalas buvo traktuojamas labai stereotipiškai. Žmonėms atrodė, kad salotos ruošiamos tik iš augalinių medžiagų. Tai yra, kaip patiekalo komponentus galima naudoti tik svogūnus, petražoles, krapus ir kitas daržoves.

Tačiau vėliau į salotas buvo dedama žuvis, mėsa, sūriai. Tai pasirodė patenkinama ir skanu, todėl ši gastronominė idėja buvo nuolat plėtojama. Dėl to patiekalas tapo gana įvairiapusis. Ji įsigijo daug specialių degalinių.


Vienas iš populiariausių salotų ingredientų yra krabų lazdelės. Jis buvo sukurtas Japonijoje 1973 m. ir vis dar aktualus šiame patiekale.

Pakalbėkime apie tai, kaip virti skanias salotas iš kukurūzų ir krabų lazdelių.

Krabų salotų ingredientai:

  • krabų lazdelės – 250 g;
  • konservuoti kukurūzai – 200 g;
  • česnakas – skiltelė;
  • kiaušiniai – 4 vnt .;
  • majonezas – 100 g;
  • sūris – 80 g;
  • agurkai – 2 vnt.

Gaminimo procesas:


Per spaudą permetame česnako skiltelę ir dedame į majonezą. Kruopščiai sumaišykite šiuos ingredientus.

Agurkai nulupami, susmulkinami ant trintuvės vidurinių dantų. Sūrį sutriname gana smulkiai, o krabų lazdeles padaliname į pluoštus.

Išvirkite kietai virtus kiaušinius, atvėsinkite ir nulupkite. Atskirkite baltymus nuo trynių ir kiekvieną kiaušinio dalį sutrinkite ant smulkios trintuvės.

Krabų lazdeles sutrupiname salotų dubenėlio apačioje, viršų patepame majonezu. Sūriu aptepame krabų sluoksnį, panašiai apdorojame su majonezu.


Sūrio sluoksnį padengiame agurkais, patepame padažu. Kukurūzus supilkite ant agurkų sluoksnio, taip pat apdorokite padažą.

Baltymus užpilkite ant kukurūzų sluoksnio, uždenkite majonezo tinkleliu. Paskutinį salotų sluoksnį pabarstykite trynio drožlėmis ir porai valandų nusiųskite į šaldytuvą.

Dėl to gauname skanias pūstas krabų lazdelių ir kukurūzų salotas.

Jis turi tam tikrą saldumą ir sodrumą, kuris puikiai tinka šventiniam patiekalui.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com