0

Naujųjų metų sutikimo taisyklės: kaip paprašyti Juodojo vandens triušio, kad išsipildytų norai

Share
  • 2022-12-28


Tigras užleidžia savo garbės vietą kaip metų savininkas Triušiui. Tai malonus, meilus gyvūnas, orientuotas į šeimos vertybes.

Kiekvienas, kuris su savo artimu elgiasi su meile ir rūpestingumu, tikrai gaus papildomą premiją prie karmos iš 2023 metų globėjo.


Bioenergetikos terapeutė ir astrologė Mirella Hasanova paaiškins, kaip užmegzti ryšį su šiuo gyvūnu ir kaip paprašyti Juodojo vandens triušio norų išsipildymo.

Mes pritraukiame sėkmės į namus

Remiantis kinų įsitikinimais, triušis yra gyvūnas, simbolizuojantis šeimos laimę, sėkmę ir klestėjimą. Štai kodėl verta įsigyti jo figūrėles ir patalpinti jas skirtingose ​​savo namų patalpose.

Miegamajame galite pastatyti suporuotas figūrėles, kad tarp vyro ir moters visada būtų meilė ir harmonija.


Prieškambaryje – triušis su monetomis, kad finansiniai srautai pritrauktų į namus.

Prie eglutės galite pastatyti triušį su morka, o tai kitais metais reikš daug malonių staigmenų.

Jei žmogus svajoja susitikti su savo sielos draugu, tada virš jo lovos reikia pakabinti kalendorių su dviejų triušių atvaizdu. Taigi metų globėjas bus siejamas su laiko bėgimu, kai pagaliau turėtumėte rasti meilę.

Ką rengtis per šventę: astrologo patarimai


2023-aisiais turime puikų dingstį pasipuošti elegantiška klasikine juoda suknele ir tuo pat metu neatrodyti keistai per tokią ryškią šventę kaip Naujieji metai. Juodasis triušis užsimena, kad yra pagrindinių spalvų, kurios niekada neišeina iš mados, o 2023 metais jos taip pat pritraukia sėkmės.

Tačiau tamsi apranga turi būti atskiesta dekoratyviniais elementais ar šviesių „vandens“ atspalvių aksesuarais, nes triušis yra ne tik juodas, bet ir vanduo. Puikiai tiks sidabriniai dirbiniai, taip pat mėlyni ir mėlyni akmenys, pavyzdžiui, akvamarinas.

Tačiau Triušio metai dar vadinami Katės metais, todėl pagal šio gyvūno spalvą galite drąsiai juodą spalvą papildyti kitomis spalvomis. Pravers net dryžuoti daiktai, bet ne „tigriniai“, nes dar tik pasitinkame Tigro metus.

Su kuo ir kaip švęsti


Triušis – gyvūnas, kuris nemėgsta su juo nesusijusios aplinkos, todėl Naujųjų metų šventei nereikėtų rinktis nepažįstamų žmonių kompanijos. Geriau apsupti save draugais ir šeima. Triušis pritars santykių stiprinimui šeimoje ir suteiks jums savo palankumą. Triukšmingi vakarėliai ir garsi muzika gąsdina gyvūną, todėl geriau švęsti ramioje, tylioje aplinkoje.

Kaip papuošti namus

Maloni aplinka Triušiui bus ta, kurioje nėra užuominų apie kitų metų simbolius, ramus, neagresyvus šviesių spalvų dekoras. Eglutę reikia papuošti mėlynais ir žaliais rutuliais, nes tokie atspalviai yra kuo artimesni natūraliai Triušio buveinei. Svarbiausia nepalikti jokių užuominų apie Tigro pirmtaką, nes mūsų pūkuotas draugas jo labai bijo.

Ką nešti ant stalo


Žinoma, žmonių meniu labai skiriasi nuo Triušio skonio, bet mes taip pat mėgstame žalumynus ir daržoves. Nes kuo daugiau jų bus ant stalo, tuo geriau ne tik Triušiui, bet ir mūsų virškinimui. Iš „rimtesnių“ patiekalų galite gaminti kiaulieną, vištieną ar žuvį.

Kaip paprašyti Juodojo Vandens Triušio, kad išsipildytų norai

Taigi mes priėjome prie pagrindinio klausimo. Visi kiti punktai įvykdyti, todėl galime tikėtis, kad Juodasis vandens triušis įvertins mūsų svetingas pastangas ir išpildys mūsų išsakytą norą.

Norėdami tai padaryti, surašykite visus savo norus ant popieriaus lapo, o tada Naujųjų metų išvakarėse perskaitykite juos prie Triušio figūrėlės. Svarbu būti kuo konkretesniam, nes jei tik apytiksliai suprasite, ko norite, tuomet gausite tik tai, kas maždaug panašu į jūsų svajonę. Priimkite ritualą labai rimtai, nė kiek neabejodami 2023 metų globėjo jėgomis.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com