0

Ar jums reikia ypatingo patarimo? Pasirinkite kortelę ir sužinokite

Share
  • 2022-12-28


Mes visi išgyvename sunkius laikus ir turime išgirsti padrąsinančius žodžius, kad galėtume judėti į priekį. 

Pasirinkta kortelė turi jums patarimų!


Jei pasirinkote:

Kortelė Nr.1

Jums, kurie pasirinkote pirmąją kortelę, turiu pasakyti, kad tai yra idealus laikas pažvelgti į šį planą iš kitos perspektyvos. Dominuojanti energija yra atspindžio energija, todėl atsipalaiduokite ir nepasiduokite nerimo sumaiščiai.

Labai tikėtina, kad niekas nevyksta taip, kaip norite, todėl būtina šiek tiek apmąstyti savo nuostatas (ką padarėte, kad tai pasiektumėte). Esate arti didelių pokyčių.


Kortelė Nr.2

Jums, pasirinkusiems antrąją kortą, tai yra pasirinkimo momentas. Gerai apgalvokite, ko norite, kad vėliau nereikėtų gailėtis. – Argi ne pats laikas šiek tiek sulėtinti tempą? Tiesą sakant, gyvenimas negali sustoti, ir teisingumas to iš jūsų neprašo.

Iš tikrųjų jis bando parodyti, kad gyvenimas susideda iš pasirinkimų ir pasekmių. Ar esate pasirengęs susidurti su viskuo, kas ateis įgyvendinus šį planą? Ar esate pasirengęs išmokti valdyti išsiskyrimo sukurtus lūkesčius? Ne viskas, kas mums leidžiama, yra būtina ar teisėta.

Kortelė Nr.3


Šis vežimėlis prašo būti atsargiems dėl iliuzinių dalykų gyvenime. Ar tikrai norite eiti šiuo keliu? Ar teisingai matote šią situaciją? Nejaugi einate šiuo keliu kitų įtakoje?

Spaudimas buvo didelis ir pavargote nuo daugybės pastangų, todėl įsiklausykite į save ir savo norus. Pats laikas atmerkti akis ir elgtis atsargiai! Mėnulis išmokė, kad norint pasiekti šią plokštumą, pirmiausia reikės nustatyti, kas paslėpta kelyje.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com