0

Sužinokite, kokio tipo magas esate pagal savo zodiako ženklą

Share
  • 2022-12-27


Tikriausiai tau kada nors buvo pasakyta: „Atrodo, kad tu turi galių“. Paprasčiausiai dėl to, kad buvote prieš įvykius arba tiesiog pamatęs žmogų, jūs puikiai žinojote, kokia yra tikroji jo asmenybė.

Taip nutiko daugeliui moterų ir paaiškinimas paprastas: mes turime vidinį magą.


Ar norite sužinoti, kokio tipo magas esate ir kokias galias turite? Tavo zodiako ženklas tau tai atskleidžia!

Avinas

Ugnies Magas: Jie dominuoja energija, gėriu ir blogiu, jie yra protingi ir temperamentingi. Jo didžiulė galia yra pakeisti juos supančią energetinę aplinką, kad ji būtų jiems palanki. Ugnis yra jų gynėjas.

Jautis


Miško magas: įvaldykite žemės ir žolelių galias. Jie puikiai vilioja ir stebuklingais gėrimais gali išgydyti daugybę ligų. Jie turi paslėptų galių, apie kurias jie žino, bet bijo jas panaudoti.

Dvyniai

Šviesos magas: Retas kuris gimęs po šiuo ženklu atsiduoda tamsiajam menui, nes jų energija visada orientuota į gėrį. Jie yra šviečiančios būtybės, skirtos palaikyti kitus savo galingais potvarkiais.

Rekomenduojamas:


Vėžys

Geras magas: Jiems taip pat lemta daryti gera, bet tu turi būti atsargus, jei esi sužeistas. Jie yra pikti. Jie niekada nenori blogio, bet jų ryšys su Visata visada suteikia jiems tinkamą kerštą.

Liūtas

Magas iliuzionistas: jie pritraukia dėmesį, kad ir kur žengtų, jei nori, gali padaryti žalos ir žino, kaip sukurti galingus burtus, kad visada būtų saugūs. Jie visada yra mylimi dėl savo laimingo charakterio.


Mergelė

Pasakų magas: jie turi ypatingą ryšį su gamta ir gyvūnais ir gali pasitelkti ugnies, žemės, vandens ar vėjo galią. Jie yra įgudę kurti apsaugos amuletus ir gali numatyti ateitį.

Svarstyklės

Amatininkas magas: jie suvokia, kokie žmonės yra iš tikrųjų, jų gerai nepažinodami ir niekada neklysta. Jie ieškomi dėl savo galingos teigiamos energijos, tačiau taip pat pritraukia tamsos būtybes, kurios siekia maitintis savo galia. Jie yra žolelių burtų meistrai ir gali sukurti skydus nuo juodosios magijos.


Skorpionas

Naktinis magas: jie turi ypatingą dovaną atspėti tikruosius žmonių ketinimus. Jie linkę turėti natūralų ryšį su žemės dvasiomis, nors tik nedaugelis moka pasinaudoti šia galia. Jie yra paslaptingi ir, jei vieną dieną jiems pakenksite, jie jums tai grąžins.

Šaulys

Vėjo magija: šis elementas leidžia jiems žinoti, kas vyksta aplinkui, todėl jie visada yra budrūs ir numato pavojus. Jie nieko nebijo, nes natūraliai atstumia blogą energiją.


Ožiaragis

Audros magas: Jie nesukelia problemų, jie palengvina jas savo gimusia galia numalšinti baisiausias audras. Jie visada duoda gerų patarimų ir sugeba įžvelgti į juos besikreipiančių žmonių aurą.

Vandenis

Žvaigždžių magas: Jie gimė privilegijuoti, nes viskas, ko nori, anksčiau ar vėliau išsipildo. Jie yra išmintingi, nes per šimtmečius sukaupė puikių žinių. Jie nesigaili padarę žalos, jei su jais susimaišysite, nors paprastai yra labai draugiški.

Žuvys

Mėnulio magas: Mėnulis yra jūsų vadovas, pagal ją jie žino viską, kas vyksta pasaulyje. Jie jį naudoja norėdami sustiprinti savo išmintį, ramybę ir grožį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com