0

Nuotykiai ir judesys: Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo gruodžio 26 d. iki 2023 m. sausio 1 d.

Share
  • 2022-12-26


Pasiruošimas Naujiesiems metams tęsiasi, malonus šurmulys, prekių ir dovanų pirkimas. Džiaugsmingame susijaudinime laukiame kažko stebuklingo, kuris Naujųjų metų išvakarėse turi įvykti kiekvienam iš mūsų. Tačiau dangaus kūnai tęsia savo kursą ir šiek tiek pakoreguoja mūsų planus. Pavelas Globa yra pasirengęs išsiaiškinti kiekvieno zodiako ženklo situaciją ir pasakyti, ką horoskopas žada savaitei nuo gruodžio 26 d. iki 2023 m. sausio 1 d.

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo gruodžio 26 d. iki 2023 m. sausio 1 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Atsipalaiduoti prieš Naujuosius tiesiog neveiks. Šeimos gali kilti ginčų besiruošiant šventei, o to priežastis bus materialinis aspektas. Kuo vakarėliai užsispyrę, tuo didesnė tikimybė, kad Naujųjų metų naktį niekas su niekuo nesikalbės. Pasistenkite suvaldyti savo užsidegimą, parodydami pavyzdį artimiesiems ar sutuoktiniui.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jei įmanoma, Jautis turėtų vykti atostogauti ar į šalį. Tai ne tik išsklaidys nuobodulį, bet ir bus į naudą, nes pakeitus dekoracijas į daiktus pažvelgsite naujai. Įsimylėjėliai gali suplanuoti vestuves, dideles ir nuostabias šventes 2 viename – Naujuosius metus ir vestuves. Apie darbą galvosite mažai, tačiau neatmetama ir pažintis su savo įdarbinimo sektoriaus užsienio atstovais.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ateinančią savaitę jus sups daugybė pagundų. Būkite pasirengę pasakyti „ne“, kitaip neišvengsite nemalonių pasekmių. Šiuo metu geriau atsisakyti alkoholio, kad neprovokuotų savęs ekscentriškiems poelgiams. Dvynių vairuotojai kelyje turėtų būti itin atsargūs ir paprastai neskubėti.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Sunkus, dviprasmiškas laikotarpis visiems, kurių santykių darniais nepavadinsi. Išlaikysite gebėjimo ieškoti kompromisų testą, o jo rezultatas nulems tolimesnę gyvenimo kryptį. Jei gyvenate siela į sielą, niekas neužgoš jūsų Naujųjų metų. Galite visiškai skirti laiko poilsiui, juolab kad dabar ne pats tinkamiausias metas spręsti verslo klausimus.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Jums gali sutrukdyti ne kokia nors didelė problema, o daugybė mažų bėdų. Jausmas, kad geriau visai nieko neveikti, kad nepakenktumėte, persekios visą savaitę. Pasibaigus metams nereikėtų pasirašyti jokių popierių, o apskritai geriau atostogauti, nors ir trumpų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms laikas atidėti visus rūpesčius ir stačia galva pasinerti į romantiką. Galite susipažinti, pakviesti į pasimatymą – jums tikrai bus atsakyta su sutikimu. Jei jau turite mylimą žmogų, tuomet kelias dienas turėtumėte praleisti kartu kuo turiningiau ir įdomiau. Tuo pačiu galite reklamuoti ir reklamuoti savo veiklą, drąsiai ir kūrybiškai deklaruoti save.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Polinkis į nostalgiją sugrįš į Svarstyklėms šį atostogų sezoną. Norėsis iš naujo išgyventi viską, kas kažkada džiugino, bent jau prisiminimuose. Šį kelią vargu ar galima pavadinti džiugiu ar naudingu, nes jis atima galimybę būti čia ir dabar. Būtent todėl Pavelas Globa rekomenduoja praktikuoti meditaciją ir savęs pažinimą. Tai padės atgauti akimirkos jausmą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams gresia nuobodžiauti ateinančią savaitę nuo gruodžio 26 d. iki sausio 1 d. Teks ieškoti ramių pramogų, tokių kaip televizijos laidų žiūrėjimas, knygų skaitymas, nes greičiausiai nebus kompanijos švęsti Naujųjų metų. Tačiau galite vykti į individualią ar verslo kelionę. Tai bus neįprasta ir efektyvu.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams svarbu grąžinti viską, ką pasiskolino. Tai gali būti nebūtinai pinigai, galbūt kažkokie pažadai. Jei ką nors gavote iš anksto, laikas ištaisyti šį karminį disbalansą. Nereikėtų užkabinti pinigų, o sutvarkyti finansinius reikalus dabar tiesiog būtina.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Dabar turime būti kiek įmanoma susitelkę. Galbūt būsite šiek tiek pavargę nuo šurmulio, rūpesčių, pareigų, bet galiausiai būsite patenkinti. Leiskite reikalams eiti savo vaga, galite daug prarasti reputacijos ir finansų klausimais. Ir atvirkščiai, jei nebijai pirmauti, gali gauti net daugiau nei tikėtasi.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Stiprius romantiškus jausmus patiriantys Vandeniai gali klysti dėl savo nesaikingumo ir skubėjimo. Turėtumėte skirti laiko, pabandyti abstrahuotis ir pažvelgti į traukos objektą iš šalies. Ar jums reikia šio partnerio, ar patenkinę norą turėsite daugiau problemų? Ne mažiau pavojingi ir aktyvūs žingsniai versle, žmonės gali tave nuvilti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šią savaitę Žuvų laukia daug susitikimų ir pažinčių. Naujuosius praleiskite linksmai, šiltoje kompanijoje. Galimas posūkis asmeniniuose santykiuose: nauja meilė, pasiūlymas ar vaiko planavimas. Visata duoda aiškių užuominų – tereikia mokėti klausytis. Tačiau nereikia žiūrėti per toli, pasitikėti gyvenimo tėkme.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com