0

Kokia 2023 metų sausio pradžia laukia zodiako ženklų pagal horoskopą

Share
  • 2022-12-25


Po to, kai išsakysime naujametinį palinkėjimą, daug kas priklausys nuo konkrečių žingsnių tikslo link ir puoselėtos svajonės. Keisti savo gyvenimą, pasirinkti geriausią sau, atsisakyti žalingo, yra ne mažiau naudinga, nei tikėtis apvaizdos. Astrologė Natalija Barskaja kalbėjo apie aplinkybes, kurios mus lydės pirmąją naujųjų metų savaitę. Perskaitykite visų ženklų horoskopą 2023 m. sausio pradžioje.

Horoskopas pirmajai sausio savaitei visiems Zodiako ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas metus pradės lėtu tempu, atkreipdamas dėmesį į juos supančią aplinką. Nereikėtų iš karto imti jaučio už ragų, pirmiausia reikia atsikvėpti ir atsipalaiduoti. Artimieji padės savaitgalį praleisti maksimaliai naudingai sielai.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Perkrovimas padės Jaučiui artimiausiu metu tapti sėkmingesniu, tačiau tam būtina pakeisti pažįstamą aplinką. Rekomenduojama leistis į kelionę, o kuo toliau, tuo geriau. Išjunkite telefoną, kad jūsų netrukdytų darbo reikalai, ir pasinerkite į saldžią atsipalaidavimo palaimą.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Tačiau aktyvūs Dvyniai, priešingai, greičiausiai norės likti namuose ir ištisas dienas nebelips iš po šiltos antklodės. Kai tik pabosta, gali kilti potraukis pramogoms, lankytis perpildytose vietose, klubuose, restoranuose.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžių laukia rami, rami savaitė iki Kalėdų. Nesitikėkite emocijų ekstravagantiškumo – tam neturėsite nei jėgų, nei noro. Tačiau mokate džiaugtis šeimos rato ramybe ir šiluma, todėl galime teigti, kad prognozės jums yra teigiamos.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pirmosiomis Naujųjų metų dienomis planetos jums pateiks kažkokią staigmeną. Tai gali būti susitikimas su įdomiu žmogumi ar netikėtas mylimo žmogaus poelgis. Daugelis santykiuose gyvenančių moterų metų pradžioje sulauks pasiūlymo tuoktis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Naujųjų metų šventė Mergelėms asocijuojasi su naujo gyvenimo puslapio pradžia. Kaip įprasta, žadate sau, planuojate didelius dalykus. Tai gerai, nes suteikia paskatos ir motyvacijos. Galite užsirašyti į kursus, papildomai mokytis jus dominančio dalyko.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių laukia šiek tiek liūdni Naujieji metai. Tačiau tam nebus objektyvios priežasties. Nostalgija siejama su tuo, kad vis dar nepaleidote kai kurių situacijų ir žmonių, kuriuos laikėte nepakeičiamu asmeninės laimės komponentu.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Atidėkite visus reikalus ir rūpesčius, laikas atverti naujus horizontus. Nuotykių dvasia apims visas jūsų mintis, nes niekas negali jūsų atkalbėti nuo jūsų planų.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Galėsite rasti būdą, kaip išspręsti savo problemas ir papildyti nutekančią energiją. Visatos užuominos jums tai padės. Jei norite aplankyti kurią nors vietą, tai yra jūsų „jėgos vieta“, todėl negalite atsisakyti šio noro.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Turite būti itin atsargūs, ypač tvarkydami finansinius reikalus. Neatmetama galimybė atleisti iš darbo, atleisti iš darbo ir kitas su verslu susijęs chaosas. Gali tekti pagalvoti apie lizdinį kiaušinį, nes kitų pajamų šaltinių kurį laiką nebus.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šventinio šurmulio vargu ar pastebėsite dėl savo užimtumo. Tai nebūtinai turi būti darbas. Pavyzdžiui, aistra ar pomėgis gali atimti visą jūsų laiką, o iki šventės jums tiesiog niekas nerūpės.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turi būti atsargios su troškimais, nes kartais jie yra pagrindinė nusivylimo priežastis. Priimk viską taip, kaip yra, ir tau nereikės liūdėti. Metų pradžia bus kaip įprasta kasdienybė, tačiau savo pasaulį galite papuošti ir patys, užsiimdami mėgstamais dalykais.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com