0

Paslaptinga ateitis: 2023-ieji – Plutono ir Saturno eros pasikeitimo metas, kas mūsų laukia ateityje

Share
  • 2022-12-24


Artėja ne tik naujieji 2023-ieji, bet, anot ekspertų, epochos kaitos metas. Kitais metais įvyks iš karto du svarbūs įvykiai, skelbsiantys naujos žmonijos eros pradžią – Saturnas ir Plutonas pakeis ženklą. Ir tai labai retas atvejis.

2023-ieji yra Plutono ir Saturno eros pasikeitimo laikas, kas mūsų laukia ateityje


Artimiausios planetos, tokios kaip Merkurijus, savo buvimą viename ar kitame ženkle gali keisti kelis kartus per metus, tolimos planetos kaip Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas tai daro itin retai. Kuo toliau planeta, tuo rečiau ji keičia ženklą. 2023 metais mūsų laukia du labai svarbūs tokio pobūdžio įvykiai.

Nauja Saturno epocha 2023 m

Pradėkime nuo Saturno. Astrologiniais ir astronominiais duomenimis, ši planeta keičia ženklą kas dvejus su puse metų. Šiais metais Saturnas persikels į Žuvų ženklą. Tai įvyks kovo 7 d.

Anot astrologų, tai reiškia, kad artimiausi dveji ar pustrečių metų bus kupini svarbių įvykių, kurių kiekvienas pamažu nuves mus į naujo ciklo pradžią – į Saturno perėjimą į Aviną 2025 metais. Per šiuos dvejus metus turėsime itin išmintingai įvertinti savo galimybes ir priimti svarbius sprendimus. Tai galioja ir ištisoms valstybėms, ir mažesnėms žmonių grupėms – darbo kolektyvams, šeimoms, įsimylėjusioms poroms.


Jei jūs ir aš turime kokių nors neigiamų įpročių, Saturnas Žuvyse tikrai juos nurodys. Jis gali tai padaryti bet kurią akimirką, bet jūs tikrai turėsite suprasti, kad laikas kažką keisti. Jei ateis sąmoningumas, bet nieko nedarote, galite išprovokuoti pralaimėjimų serijos pradžią. 2025-aisiais visi žmonės galės eiti toliau, bet jūs vis tiek turite įveikti savo baimes, pavydą, pyktį, neviltį ir kitas problemas, tačiau be Saturno pagalbos.

Naujoji Plutono epocha 2023 m

Daug svarbiau bus tai, kas nutiks Plutonui. Tolimiausia Saulės sistemos planeta į Vandenio ženklą persikels 2023 m. Ji ten liks iki 2043 m. Prasideda Vandenio era ir Oro stichijos era.

Nuo 2023 metų absoliučiai viskas pradės keistis – pasauliniai pokyčiai pradės duoti pirmuosius daigus visose gyvenimo srityse. Pastaruosius 15 metų besitęsiantis dvasinės ir intelektualinės žmonijos degradacijos procesas ateis į pabaigą. Taip, planeta dėl retrogrado kelis kartus trumpam sugrįš į Ožiaragio ženklą, tačiau faktas lieka faktu, kad kovo 23 dieną prasidės nauja era.


Per ateinančius 20 metų kiekvienas žmogus ir visa žmonija turės tapti stipresni, geresni, išmintingesni. Mūsų planeta laukia išsivadavimo iš to, kas visiškai išgyveno. Norėdami pakeisti savo ir pasaulio gyvenimą į gerąją pusę, jūs ir aš turėsime priimti savo baimes, tapti sąžiningesni ir malonesni.

Ką tai duos žmonijai?

Specialistai teigia, kad pastarąjį kartą planeta šiame ženkle buvo beveik prieš 250 metų – nuo ​​1774 iki 1794. Žinoma, šiuo laikotarpiu pasaulyje vyko karai ir problemos, tačiau daugelis jų žymėjo kažko gero pradžią.

Pavyzdžiui, tuo metu 1775–1783 metais JAV vyko nepriklausomybės karas. Būtent ji tapo vienos galingiausių pasaulio šalių formavimosi pradžia. Karo metais šalis vystėsi ekonomiškai. Tai patvirtina, kad bet kokie ateinančių dvidešimties metų sunkumai bus naudingi mūsų šaliai ir visam pasauliui. Gali būti, kad rasime vaistų nuo vėžio, išspręsime klimato atšilimo problemą.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com