0

Numerologai papasakojo, kodėl pavojinga paskutinė šio šimtmečio data su šešiais dvejetais

Share
  • 2022-12-23


Ketvirtadienį, 2022 m. gruodžio 22 d., labai paslaptinga ir siaubą kelianti data yra 2022-12-22. Apie tai anksčiau kalbėjo regėtoja Vanga, o dabar numerologai vieningi. Kaip tai pavojinga, pasakysime savo medžiagoje.

Koks paskutinis šio šimtmečio pasimatymo pavojus su šešiais dvikovomis


Ši diena išskirtinė kiekvienam, kuris aistringai domisi numerologija. Kuo ypatinga diena su šešiais dvikovomis – apie tai kalbėjo ir Vanga, o dabar aiškino ekstrasensas Andrejus Harrisas.

„Magijos požiūriu skaičius 2 reiškia pasirinkimo galimybę ir jos pasekmes – kiekvieno iš mūsų pasirinkimą ir visos visatos pasirinkimą. O susumavus visus pasimatymo du, gautume skaičių 10 – paslaptingą karmos rato kodą. Tai yra nepajudinamas teisingumas, kuris ateina į mūsų pasaulį kas 22 metus“, – aiškino Harrisas.

Pasak jo, šiuo laikotarpiu Aukštesniosios jėgos pradeda teisti asmenis ir ištisas civilizacijas už jų blogus darbus, padarytus per pastaruosius 20 metų. Likus kelioms dienoms iki gruodžio 22 d., daugelis pradėjo jausti neigiamas emocijas. Svarbu jų nepaleisti.

„Jeigu reikalų bagažas apskritai teigiamas, verta laukti dėkingumo ir įvairių dovanų iš Visatos“, – pridūrė Harrisas.

Andrey Harris rekomenduoja nežiūrėti į įspėjimą taip kategoriškai, nes Vangos prognozėse buvo gerų taškų. Pavyzdžiui, kad Rusijos laukia naujas likimas ir buvusios didybės atgimimas, skelbia Penktasis kanalas.

Ką Vanga pasakė apie 2022-12-22 dieną


Vanga ne kartą minėjo šešių deutų dieną. Dabartiniame amžiuje jų yra tik dvi – 2022 metų vasario 22 ir gruodžio 22 d.

Regėtojas šią dieną pavadino dideliu išbandymu. Vangos teigimu, gruodžio 21 ir 22 d. įvykių santaka gali sukelti baisų Saulės žybsnį.

Messingo ir Nostradamo pranašystės 2023 m

Ką pasakė Wolfas Messingas


Savo pranašystėse apie 2023 m. Messingas įvardijo labai prieštaringus dalykus. Jis tvirtino, kad į Žemę kils didelio masto epidemija, kuri pareikalaus milijonų piliečių. Tokiu atveju medicina turės persvarstyti savo požiūrį, o žmonės – požiūrį į ją. Dėl tokių reformų medicininės priežiūros ir apskritai medicinos lygis kils laipteliu aukščiau ir suteiks postūmį mokslo raidai.

Taip pat susilpnės JAV įtaka ir aktyvumas pasaulyje vykstančių politinių įvykių fone. Messingas tiksliai nenurodė, kaip tai įvyks, tačiau patikslino, kad pasekmės palies daug šalių ir miestų, daug žmonių, taip pat tiesiogiai Rusiją.

2023-aisiais žynintojas mūsų šaliai pažadėjo naujas krizių juostas, kurios pirmiausia paveiks ekonomiką ir politiką. Dėl to problemų gali kilti ne tik dėl artimiausių Rusijos kaimyninių šalių, bet ir tolimų regionų įtakos. Kinija ir JAV taps pagrindinėmis varžovėmis dėl galios ir įtakos, dėl pranašumo pasaulyje.

Nostradamo prognozė apie 2023 m


Alchemiko prognozės apie 2023 metus neša daug negatyvo ir perspėjimų. Taigi, pavyzdžiui, pranašas sakė, kad iš kosmoso į Žemę skris tam tikras kibirkščių ir ugnies kūnas, kuris sunaikins miestus ir sukels rimtus vandenynų drebėjimus, žemės drebėjimus, potvynius ir cunamius. Dėl to bus sunaikinta daug pažįstamų miestų, o žmonės mokės už vartotojišką požiūrį į Žemę.

Nostradamas taip pat pasidalijo pranašystėmis apie infliaciją, būtent, kad „žaliųjų pinigų“ arba dolerio kursas kris. Dėl to atsiskaitymai grynaisiais neteks galios, o žmonės pagaliau pereis prie negrynųjų pinigų.

Tačiau net ir pinigų apyvartos būdo pakeitimas neišgelbės žmonių nuo pasaulinio bado, kurį palies ginkluoti konfliktai, priverčiantys palikti namus ir žemes, klaidžioti po aplinkines teritorijas ieškodami prieglobsčio.

Be to, prognozuotojas perspėjo, kad 2023 metais dirbtinis intelektas pasieks savo viršūnę, o tai neduos žmonėms naudos. Dėl to jis stipriai paveiks žmoniją.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com