0

Likimo išrinktieji žinomi: astrologai įvardijo laimingiausius zodiako ženklus 2023 metais

Share
  • 2022-12-23


Artėjančios Naujųjų metų šventės kiekvienam iš mūsų suteikia vilties, kad naujajame 12 mėnesių cikle mūsų gyvenimas kardinaliai pasikeis – ir mums viskas pasiseks. Žinoma, ne kiekvienam gali pasisekti. Tačiau astrologai jau pasakė, kuris iš zodiako ženklų 2023 metais taps mega laimingu.

Laimingiausi zodiako ženklai 2023 m


Avinas

Daugelis Avinų galės radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Radikalių, bet kartu ir gyvenimą patvirtinančių pokyčių tikimasi įvairiose srityse: nuo vestuvių, reikšmingų mokslo sėkmių ir karjeros proveržių iki fantastiškų likimo dovanų, apie kurias Avinas negalėjo net pasvajoti. Tuo tarpu nuo lapkričio iki gruodžio ryžtingi Avinai turėtų būti kantrūs ir budrūs, kad 2024 metų pradžioje išvengtų nenumatytų situacijų.

Svarstyklės

Grandioziniai patobulinimai Svarstyklių gyvenime prasidės ankstyvą 2023 metų pavasarį ir bus siejami su kūrybinėmis idėjomis, verslu ir meile.


Svarstyklių vienišiai užmegs nepamirštamą romaną, tačiau šeimos moterims ir vyrams pagaliau pasiseks materialinėje srityje. Tačiau vasaros viduryje daugeliui Svarstyklių teks slėpti pasididžiavimą ir kreiptis pagalbos į artimiausius giminaičius, draugus ar partnerius. Gali kilti kliūčių, kurias vienam bus sunku įveikti.

Vėžys

Vėžio sėkmė bus siejama su finansais ir savirealizacija. Pagalvokite, kad brangiausios svajonės jau yra jūsų kišenėje.

Visus metus tikimasi produktyvių kelionių, nepamirštamų kelionių, naudingų kontaktų ir svaiginančių sėkmių. Bus daug didelio masto ir labai sėkmingų pirkinių. Ir vis dėlto negali atsipalaiduoti. Veidmainiai ir pavydūs žmonės slėpsis naujoje aplinkoje.


Ožiaragis

Ožiaragiams gyvenimas spindės magiškomis švelnumo, gilaus meilės ir besąlygiško priėmimo spalvomis.

Būtent asmeniniame gyvenime įvyks didžiausi stebuklai. Daugelis suras tikrąją pusę ir netgi turės laiko sukurti laimingas šeimas. Neatmetama ir persikraustymo bei sėkmingų nekilnojamojo turto sandorių galimybė. Su finansais ir karjera taip pat problemų nekils.

Žuvys


Pripratusios prie daugybės sunkumų, Žuvys pagaliau galės iškvėpti ir mėgautis gyvenimu. Jūsų pagrindinė sėkmė 2023 metais yra rimtų problemų, nusivylimų ir konfliktų nebuvimas. Puiki premija bus nauji patikimi draugai ir bendraminčiai. Tiesa, žiemos pradžioje būkite atsargūs su pinigais. Apeikite visas organizacijas, kurios siūlo jums bet kokio dydžio paskolas.

Įvardijo tris zodiako ženklus, kuriems Naujaisiais 2023 metais pasiseks meilėje

Meilėje, anot astrologų, vienokiu ar kitokiu laipsniu pasisekė visiems zodiako ženklams, tačiau šioje srityje ypač seksis Svarstyklėms, Skorpionams ir Žuvims. Jie gali tikėtis ne tik susitikimo, bet ir rimtų santykių sukūrimo iki santuokos ir vaikų gimimo.

Svarstyklės


Triušio metai suteiks galimybę kiekvienam rasti meilę. Pūkuotas 2023 metų simbolis padės žmonėms ypatingai pažvelgti vienas į kitą ir išsirinkti tą, kurio jie ieškojo visą gyvenimą.

Romantiška energija apgaubs Svarstykles 2023 m., todėl nenuostabu, kad šalia jų bus daugybė gerbėjų. Natūralus magnetizmas leis jiems padaryti gerą įspūdį priešingai lyčiai.

Gali susiklostyti tokia situacija, kad dėl Svarstyklių širdies vienu metu kovos keli pretendentai. Šio Zodiako ženklo atstovams teks pasverti pliusus ir minusus bei priimti nelengvą pasirinkimą, tačiau žmogus, su kuriuo nuspręs pasinerti į meilę, bus su jais ilgus metus.

Tų Svarstyklių, kurios palaiko santykius ilgą laiką, laukia maloni staigmena: santuoka ar ilgai laukto nėštumo pradžia. Norėdami sustiprinti santykius, zodiako ženklo atstovai turėtų atkreipti dėmesį į bendrą poilsį su mylimuoju. Laikas vienas kito draugijoje ir kelionės įneš naujų ryškių spalvų į jų gyvenimą.


Skorpionas

Karingos planetos Marso įtaką naujaisiais 2023 metais pagaliau pakeis Veneros, visų įsimylėjėlių globėjos, ramybė. Būtent ji šiuo laikotarpiu padės sukurti harmoningus santykius.

Sausio mėnesį Skorpionai galės pažinti tikrąją meilę. Naujųjų metų pradžioje jie pagaliau sutiks žmogų, atitinkantį idealaus partnerio įvaizdį. Daugelį metų tai buvo tik jų fantazijų personažas. Draugai teigė, kad tokių žmonių nėra, tačiau Zodiako ženklo atstovai įrodys priešingai. Jie vis tiek suras tą ir užmegs su juo tvirtus santykius.

Tie Skorpionai, kurie jau rado savo meilę, permąstys požiūrį į santykius. Jei anksčiau jie laukė, kol partneris žengs pirmąjį žingsnį, tai naujaisiais metais iniciatyvą perims į savo rankas. Zodiako ženklo atstovai daugiau laiko ir dėmesio skirs išrinktajam.

Dovanos padės sustiprinti santykius su Skorpionais. Antroji pusė džiaugsis gavusi ką nors saldaus ir romantiško tiek dėl kažkokių priežasčių, tiek be jo.

Žuvys

2023 metų simbolis – Juodasis vandens triušis – su ypatingu užsidegimu imsis asmeninio gyvenimo gerinimo tų, kurie gimė globojami jam pavaldžių stichijų.

Rasti laimę meilėje Žuvys padės išeiti iš komforto zonos. Jie ilgai galvojo apie santykius, tačiau dėl kompleksų bijojo būti atstumti. Zodiako ženklo atstovai turėtų daugiau išeiti į lauką, lankytis kavinėse, įvairiuose viešuose renginiuose, pažinti žmones.

Mylinčios daugybės gerbėjų, kurie pasirodys jų gyvenime naujaisiais metais, akys leis jiems patikėti savimi. Žuvims svarbu nepakliūti ant pirmo sutikto žmogaus masalo, o suprasti savo jausmus ir pačioms pasirinkti, kas joms tinka kurti porą.

Jei Žuvys jau surado meilę, tai šis laikotarpis palankus kurti ilgalaikius planus. Galbūt jie nuspręs, kad laikas kurti šeimą ir galvoti apie vaikus. Triušio metai palaimins Zodiako ženklo atstovų ketinimus ir padės juos įgyvendinti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com