0

2022 m. gruodžio 23 d. jaunatis bus Ožiaragio ženkle ir labai paveiks jūsų zodiako ženklą

Share
  • 2022-12-23


Prieštaringiausia pirmojo žiemos mėnesio diena yra penktadienis, 2022 m. gruodžio 23 d. Šią dieną įvyks paskutinė 2022 metų jaunatis, kuri vyks Ožiaragio ženkle. Nepaisant to, kad iš esmės tokie įvykiai visada yra teigiami, nes jaunatis yra naujų galimybių metas, tačiau, deja, taip būna ne visada.

Bendras jaunaties poveikis 2022 m. gruodžio 23 d


Kaip žinote, jaunatis dažniausiai sukelia naują pradžią, tačiau tuo pat metu per jaunatį sužymėsime visus „i“ ir pagaliau atsisveikinsime su viskuo, kas susiję su 2022-aisiais, taip užleisdami vietos naujajai, 2023 m.

O jaunatis Ožiaragyje puikiai dera prie Naujųjų metų planų, prognozių, pageidavimų kūrimo tradicijos …

Bet mes kalbame ne apie detalųjį planą, o apie pagrindinių temų, kurių siekiame, nustatymą, ką norime šiais metais skirti pagrindiniam dalykui …

Taip pat svarbu, kad likus trims dienoms iki jaunaties Jupiteris pereis į Aviną – pirmąjį zodiako ženklą, kuris visada atveria naują, 12 metų Jupiterio ciklą.


Šią energiją jau galėjome jausti nuo šių metų gegužės iki spalio, o dabar visos iniciatyvos, kurių imtasi tada ar tik sumanyta, vėl sugrįš pas mus.

Horoskopas jaunatis Gruodžio 23 d

Aviną apims depresijos banga dėl bendravimo su tėvais arba dėl to, kad esate toli nuo namų arba dėl to, kad esate priversti palikti namus.

Jautis susiduria su aplinkos supratimo problemomis, taip pat nerimu dėl bendravimo su partneriu ir kitais žmonėmis galimybių.


Dvyniai – pretenzijos ir nepasitenkinimas kitais žmonėmis, nuovargis nuo bendravimo, vidinis dialogas, kova su išorinėmis aplinkybėmis.

Vėžiai bandys ieškoti įvairių savo problemų ir rūpesčių sprendimų, tačiau tam nebus jėgų.

Liūto laukia klausimų dėl nekilnojamojo turto ir turto apskritai bei su tuo susijusių rūpesčių, taip pat su vaikais susijusių klausimų sprendimo.

Mergelė – dėmesys ir pagrindinės moralinių išteklių išlaidos bus susijusios su namais, biuru, laikino ir nuolatinio dislokavimo klausimais.


Svarstyklės turėtų galvoti apie ateitį, savo uždarbį ir būdus, kaip gauti resursų gyvenimui, taip pat kaip visa tai organizuoti.

Skorpionų laukia asmeninis lūžis, po kurio bus atlikta analizė „kas aš, kas aš, kam aš?“ Nerimas dėl uždarbio ir darbo procesų pertvarkymo.

Šauliams gali kilti noras dvasiškai augti ar išmokti ko nors naujo, žinant visatos procesus.

Ožiaragiai susidurs su situacija, kai tai, ką uždirbo ar gavo, teks atiduoti ar tiesiog palikti.


Vandenių laukia klausimai, susiję su darbu. Jiems reikės daryti viską.

Žuvys – pasiruoškite tėvų įsipareigojimams arba susitvarkykite reikalus su tėvais, mokytojais, mentoriais. Jūsų laukia šių procesų organizavimas ir viskas, kas su jais susiję.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com