0

Juodasis triušis: ką reiškia ateinančių 2023 m. simbolis

Share
  • 2022-12-22


Kaip žinote, kinų kalendorius skiriasi nuo mūsų. Naujieji 2023 metai prasidės ne mums įprastą Naujųjų metų išvakarę nuo gruodžio 31 iki sausio 1 d., o kiek vėliau – sausio 22 d. Be to, šie metai truks iki 2024 metų vasario 9 dienos. Po jo ateina Drakono metai. 2023-ieji yra Juodojo vandens triušio arba katės metai. Manoma, kad šie gyvūnai suteiks mums vilties, vaisingumo ir gerovės.

2023 metų Juodojo Triušio simbolio reikšmė


Kinų mitologijoje kiekvienas zodiako ženklas siejamas su vienu iš penkių elementų: auksu (metalu), medžiu, vandeniu, ugnimi arba žeme. Paskutinį kartą Vandens triušis pasirodė prieš 60 metų – 1963 m.

Triušis yra vienas mylimiausių zodiako ženklų kinų astrologijoje. Jis siejamas su žemės stichija, nuo penktos iki septintos valandos ryto ir yin (moteriškojo pasaulio prado) simboliu. Kinų mitologijoje triušis yra vienintelis gyvūnas, gyvenantis Mėnulyje kartu su deive Chang’e.

Visi Zodiako ženklai Juodojo Triušio metais patirs palankų laiką, pokyčius. Ateinantys 12 mėnesių bus sėkmingi. Pagaliau pagerės asmeninis gyvenimas, prasidės karjeros augimas, verslumo įsipareigojimai bus sėkmingai išspręsti.

Triušis kinų astrologijoje simbolizuoja kantrybę ir sėkmę, taiką ir ramybę. Jis nuleidžia tuos, kurie yra per aukštai debesyse, duoda supratimą apie tolesnius veiksmus. Juodojo vandens triušio (Katino) metai žada atnešti taiką politinei ir ekonominei aplinkai. Kinų mitologijoje kiškis tiesiogiai siejamas su mėnuliu ir šviesa: jis simbolizuoja gėrį, tyrumą, suteikia vilties.


Kaip švęsti Juodojo vandens triušio metus

Kinų Naujieji metai – šeimos šventė, kurią verta švęsti namuose, artimųjų ir draugų rate. Nepageidautina eiti į triukšmingus vakarėlius. Metų simbolis – triušis (katė) – laikomas mielu augintiniu, kuris skatina namų jaukumą ir šeimyninę atmosferą.

Galite gaminti tradicinius patiekalus ir užkandžius, kurie tariamai atneš sėkmę. Kinijoje Naujųjų metų proga dažnai kepami įdaryti kiaušinių vyniotiniai, Vakaruose jie dar vadinami pavasariniais. Rusijoje blynai gali tapti analogu.

Kitas populiarus patiekalas, be kurio neįmanoma įsivaizduoti kinų Naujųjų metų, yra koldūnai, tai yra, koldūnai. Tradicinį įdarą dažniausiai sudaro kiauliena, krevetės, pekino kopūstai ir žalieji svogūnai. Kai kas į vieną koldūną įmeta ir monetą – kas ją suvalgys, tam pasiseks naujaisiais metais.


Kaip 2023 metų simbolis paveiks visus zodiako ženklus

Avinas – suaktyvėja neigiamos charakterio savybės, teks nuolat slopinti neigiamas emocijas. Visos problemos bus įveiktos be pasekmių.

Jautis – laukia aktyvūs metai su daugybe pokyčių. Būtina analizuoti klaidas, susitaikyti su artimaisiais, pamiršti neigiamą praeitį.

Dvyniai – intuicija neapleis. Metų simbolis apsaugos nuo bėdų, atneš sėkmės net sunkiausiais atvejais.


Vėžys – triušis padės viskuo. Galite investuoti į nekilnojamąjį turtą, atlikti kitus svarbius pirkinius, pradėti didžiulę renovaciją.

Liūtas – Triušio metai nebus lengvi. Geriau dažniau pabūti namuose, dirbti įprastus darbus, susitelkti ties savo pajamomis.

Mergelė – reikia taupyti gyvybingumą, energiją. Naujaisiais metais būsite labiau pavargę. „Noriu“ bus pakeistas „reikia“.

Svarstyklės – metai bus nenuspėjami, sėkmingi daugeliu dalykų. Turite sukurti savo laimės formulę, kad gyvenimas taptų labiau nuspėjamas.


Skorpionas – nieko neatidėliokite vėlesniam laikui, kitaip susikaups daug problemų. Skirkite daugiau laiko išvaizdai, būkite išskirtiniai.

Šaulys – darykite dalykus neskubėdami. Prasidėjus metams neskubėkite pradėti kažko naujo. Dėl kardinalių pokyčių apsispręskite ne anksčiau kaip antroje metų pusėje.

Ožiaragis – bėdos ir incidentai jus persekios. Tačiau nepraraskite optimizmo, daugiau juokkitės ir šypsokitės, būkite atviri naujoms pažintims.

Vandenis – kovok su baimėmis ir fobijomis, kitaip viskas, kas suplanuota ir trokštama, neišsipildys. Susikoncentruokite į savo pasiekimus, nekreipkite dėmesio į pašalinių pastabas.


Žuvys – laukia palankūs metai, įdomūs, neįprasti. Bus daug naujų dalykų. Drąsiai įveik kliūtis, nuslopink savo baimes.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com