0

Taro prognozė 2023 m. sausio mėn.: kas laukia kiekvieno zodiako ženklo

Share
  • 2022-12-21


Tarologė Katya Roman žurnalui Marie Claire sakė , kad kiekvieno zodiako ženklo tikisi 2023 metų pradžioje, pateikdama metų pradžios prognozę.

Mėnesio korta – Taurių riteris


2023 m. sausis bus labai emocionalus ir jausmingas mėnuo, ir tai rodo taurių riterio korta. Jausmai ir išgyvenimai yra pirmoje vietoje. Gebėjimas gražiai kalbėti ir derėtis, charizma ir natūralus žavesys padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Derybose reikia būti lanksčiam ir gebėti rasti kompromisą. Svarbiausia yra lankstumas ir minkštumas. Tai nebus laikas eiti į priekį. Būkite pasirengę pasirinkti alternatyvų kelią.

Avinas – Šešios lazdelės

Avinui 2023-ųjų sausis bus sėkmingas ir laimingas mėnuo. Išteklių, idėjų ir išorės pagalbos dėka galite pasiekti viską iš karto. Svarbiausia nebijoti, imk ir daryk. Jums garantuotos pergalės, todėl nebijokite rodyti ambicijų ir kurti ambicingiausių planų. Asmeniniuose santykiuose jūsų laukia naujas vystymosi etapas.


Jautis – Lazdelių tūzas

Jaučiams sausis taip pat nebus ramus ir ramus mėnuo. Tai atradimų, spontaniškumo, įdomių idėjų, kūrybiškumo, azarto, kūrybiškumo ir visiškos improvizacijos metas. Pabandykite išreikšti save ir drąsiai eikite į savo slapčiausių troškimų įgyvendinimą. Leiskite sau daugiau ir neabejokite savo idėjomis ir planais.

Dvyniai – pasaulis

Dvyniai artėja prie didelių pokyčių. Būkite pasirengę atsisveikinti su sena ir žengti į gražesnę naują. Jūsų žinios ir patirtis, taip pat geri žmonės jums padės tai padaryti. Tai, kaip elgsitės sausio mėnesį, nulems visus kitus metus. Nebijokite išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti tai, ko dar niekada nedarėte.


Vėžys – hierofantas

Vėžiai sausio mėnesį turėtų užsiimti dvasiniu augimu ir saviugda. Svarbu suprasti, ko iš tikrųjų norite, ir teisingai nustatyti prioritetus. Galimas lemtingas susitikimas su žmogumi, kuris padės rasti atsakymus į svarbius klausimus. Palankus metas oficialiems popierizmui, santykių įteisinimui.

Liūtas – trys lazdelės

Liūtui metai prasidės puikiai. Tai pavasario sieloje metas, energijos pakilimas, didelis noras judėti toliau ir tobulėti. Galbūt naujo projekto su puikiomis perspektyvomis pradžia. Be to, tu mylėsi viską ir visus, o jie tave mylės atgal. Mėnuo ryžto, impulsyvumo, rezultatų, pozityvumo ir aistros viskam, ką darai.


Mergelė – Santūrumas

Mergelės sausio mėnesį veiks kaip teisėjos ir likimo arbitrai. Visi lauks jūsų patarimo ir reikės jūsų pagalbos bei palaikymo. Tačiau, kai pradedate kam nors padėti ar analizuojate lemiamas situacijas, svarbu „išjungti“ jausmus ir emocijas. Subalansuokite ir būkite objektyvūs – ir jums pasiseks. Kai kurios vienišos Mergelės pradės galvoti apie vedybas.

Svarstyklės – penki denarai

Svarstyklėms sausis bus emociškai sunkus mėnuo. Nerimo situacijų ir sunkių akimirkų metas, ypač finansų sektoriuje. Nesivelkite į avantiūras, nerizikuokite veltui, taip pat neduok ir nesiskolink. Metų pradžioje geriau padirbėti prie materialinių pasiekimų išlaikymo ir tobulinimo.


Skorpionas – pakartas vyras

Skorpionams sausį reikia pailsėti. Paimkite atostogas, atsijunkite nuo visų klausimų ir problemų. Neskubėkite ir neskubinkite dalykų. Jei esate ramus ir pasitikite likimu, jūsų laukia lygus ir geras mėnuo. Nesijaudinkite, jei kas nors nepavyks. Atminkite: kai vienos durys užsidaro, iškart atsidaro kitos.

Šaulys – stiprybė

Šauliai sausio mėnesį turi daug ugnies. Geras metas, kai reikia apsiginkluoti spaudimu, ryžtu, atsakomybe ir tuo pačiu lankstumu, švelnumu ir tikslumu. Visų šių savybių jums prireiks asmeniniuose santykiuose. Nebijokite naujovių ir pokyčių dinamikos. Metų pradžioje jūsų laukia pergalės ir pasiekimai.


Ožiaragis – kardų karalienė

Ožiaragiai turi būti lankstūs, gebėti reikiamu momentu išjungti emocijas ir elgtis šaltai, atsiriboję ir apsiskaičiuoti, o tuo pačiu išoriškai atrodyti labai švelniai. Sausio mėnesį suprasite, kaip užtikrinti, kad visi laikytųsi jūsų taisyklių. Elkitės užtikrintai ir drąsiai, bet tuo pačiu būkite atsargūs tiek veiksmais, tiek žodžiais.

Vandenis – Septynios lazdelės

Vandenis metų pradžioje bus labai išsekęs. Prieš kitą stūmimą reikia atsikvėpti, padaryti pauzę. Leisk sau pailsėti. Jei įmanoma, pasiimkite atostogas. Darykite tai, kas jums suteikia energijos ir maitina.

Žuvys – taurių riteris

Žuvims sausis bus puikus. Visi projektai ir reikalai jums susitvarkys lengvai ir greitai. Tuo pačiu metu svarbu sujungti intuiciją. Kai kurioms vienišoms Žuvims sausis ruošia lemtingą susitikimą su žmogumi, kuris bus jūsų draugas, o gal ir daugiau.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com