0

Pasirinkite piramidę ir gaukite svarbų patarimą ateinančiam mėnesiui

Share
  • 2022-12-21


Mums visiems reikia paramos sunkiausiomis akimirkomis.

Nesvarbu, ar tai emocinga, ar fiziškai konkreti, mes visada siekiame jos buvimo, kad palengvintume ar išaiškintume savo gyvenimo aklavietę.


Vadovaukitės savo intuicija: išsirinkite piramidę ir gaukite jos patarimą ateinančiam mėnesiui.

PIRAMIDĖ. Nr. 1

Išmokite reklamuoti, kad daugiau klausytumėte aplinkinių žmonių. Klausytis kitų nereiškia atšaukti ir sunaikinti tai, kas esi.

Leiskitės vadovautis savo instinktais ir emocine bei empatiška mūsų vidaus dalimi. Nebūtinai turi klausytis savo proto, mama sutelkia dėmesį į vidines vibracijas.


Ar konkretus žmogus/situacija mus pykdo? Kodėl mes tai leidžiame? Ko norėtume, ko neturime? Kodėl nepajudėjus dialogo, o ne link pykčio? Štai jis.

Tai yra klausimai, į kuriuos pirmiausia turite atsiminti. Išmokite valdyti emocijas, reklama atveria dialogą, paaukštinimas intensyviai įsiklauso į kito poreikius . Būkite atsargūs ir neužsiskirkite savyje, radikaliai išskirdami jus supančią tikrovę: mums visiems reikia kitų, o kitiems – atitinkamai.

PIRAMIDĖ Nr. 2

Galioja neaiškios ir švarios situacijos. Nežinai, kaip elgtis, moki susikoncentruoti į tai, ką liepia širdis.


Būtent jis nukreips jus teisingo pasirinkimo link. Jūsų asmeninė galia yra emocinis vientisumas. Jūs esate labai ištikimas sau ir, be galo, savo širdžiai. Tai kodėl gi to atidžiai nesiklausius?

Pasistenkite sutvarkyti savo gyvenimą, atgaivinkite sielą. Būti nuoširdžiam ir ištikimam sau yra vienas iš pirmųjų žingsnių, kuriuos reikia padaryti norint išmokti būti laimingam.

Jei išmoksite reklamuotis, įsiklausykite į savo esybę, atsikratysite blogų emocijų, pasijusite lengvesni ir tapsite Naujuoju Tave.

PIRAMIDĖ Nr.3


Jaučiate tai viduje: laikas paleisti visas situacijas, kurios perteikia jūsų vidinį negalavimą.

Susidūrimas su sudėtingomis situacijomis sustiprino jus, privertė jus augti, net jei dabar jums gali būti neaišku, koks yra jūsų egzistavimo tikslas. Susikoncentruokite į savo jėgas, šiek tiek kantrybės laukite ateities.

Bėgant ritmui pastebėsite, kaip stipriai išaugote ir tobulėjote kaip asmenybė . Sužinok savo valią, jėgą ir nepriklausomybę.

Tai, su kuo susidūrėte, padėjo jums geriau suprasti savo esmę ir didžiulę valios jėgą. Šiuo metu esate paaukštinimas pradėti naują dvasinį kelią , pagaliau išmokote vaikščioti, dabar laikas skristi!WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com