0

Asmenybės testas: atsargiai pasirinkite vieną kortelę, kad išeitumėte iš bėdų ir rastumėte laimę

Share
  • 2022-12-21


Tame jūsų pasirinktame įvaizdyje yra jums svarbi žinia, kuri padės jums pasiekti visą laimę ir gerovę, kurią jums nori suteikti visatos kūrybinė jėga.

Jei pasirinkote vaizdą Nr.1:


Jūsų požiūris lemia jūsų gyvenimą.

Aišku, kad negalime pasirinkti kiekvienos iš mūsų dienomis pasitaikančių situacijų, bet tikrai visada galime pasirinkti , kaip į jas reaguoti. 

Yra jausmų, kurie jus riboja, pavyzdžiui, pyktis, neviltis ir tokie jausmai kaip optimizmas, meilė yra tikėjimas, kuris daro jus geresniu žmogumi ir kviečia tęsti.

Galų gale, jausmų , su kuriais norite gyventi, ir požiūrio, kurį prisiimsite, gyvenimo įvykių akivaizdoje, galite nuspręsti tik jūs, tačiau atminkite, kad traukiate tuo, kas esate.


Jei myli , pritrauksi meilę, jei esi malonus – pritrauksi laimę ir pan. Sprendimas priklauso tik jums.

Jei pasirinkote vaizdą Nr.2:

Kaip dabar jautiesi? Kaip norėtum jaustis? 

Jūsų protas yra kaip didelis kino ekranas, kuriame projektuojate savo mintis. Tikrai nuostabu yra tai, kad tos mintys visada ras būdą pasireikšti realiame pasaulyje.


Jei jūsų mintys yra teigiamos, padauginkite jas ir kiekvieną dieną prieš miegą peržiūrėkite kiekvieną gerą, kas nutiko jūsų gyvenime.

Šis paprastas veiksmas gali pakeisti jūsų pasaulį ir požiūrį. Atėjo laikas atsiverti meilei ir pasiimti visus nuostabius dalykus, kuriuos gyvenimas nori jums duoti. Atėjo laikas būti laimingam. 

Jei pasirinkote 3 vaizdą:

Būti laimingam yra pasirinkimas. 


Šis vaizdas primena, kad būti laimingam yra pasirinkimas , kurį reikia priimti kiekvieną dieną gyvenime, kuris priklauso ne nuo jus supančių aplinkybių, o nuo supratimo, kad net jei tai yra situacijos, kurių jūs negalėsite pakeisti . gali patirti juos skirtingai.

Atėjo laikas būti laimingam ir pakeisti požiūrį į dalykus savo gyvenime. Geriausia dar ateity. 


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com