0

Svarstyklės gaus premiją, o Skorpionas atsikratys skolų: finansinis horoskopas savaitei nuo 2022 m. gruodžio 19 d. iki 25 d.

Share
  • 2022-12-20


Nauja savaitė – naujos karjeros galimybės ir geros pajamos. Finansinis horoskopas laikotarpiui nuo 2022 metų gruodžio 19 iki 25 dienos visiems Zodiako ženklams pasakys, ko tikėtis finansinėje ir profesinėje sferoje. Vykdykite jo rekomendacijas, kad kitos septynios dienos jums pasiteisintų geriausiu būdu.

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2022 metų gruodžio 19 iki 25 d


Daugelis zodiako rato atstovų jau ateinančią savaitę galės padidinti savo pajamas ir atsikratyti skolų. Tai palengvins palanki Jupiterio planetos padėtis Avino ženkle. Svarbu laikytis finansiniame horoskope pateiktų rekomendacijų, tuomet pavyks sėkmingai išspręsti  kelyje iškilusius sunkumus ir padidinti pelno lygį.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Artėjanti savaitė bus kupina įvykių, todėl Avinai, priimdami sprendimus, norėdami išlaikyti sukauptą biudžetą, turėtų pasikliauti savo intuicija. Taip pat ženklo atstovams patariama savaitės viduryje apkarpyti išlaidas ir nepasitikėti nepažįstamais žmonėmis, antraip gali susidurti su finansiniais nuostoliais.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Jei Jaučiai šią savaitę įvertins bėgantį laiką ir pradės planuoti ateitį, jų laukia sėkmė, turtai ir laimė. Svarbu atminti, kad rezultatas pateisins lūkesčius tik tada, kai kryptis bus pasirinkta teisingai ir kiekvienas žingsnis bus gerai apgalvotas. Ateinančios savaitės žvaigždžių išsidėstymas taip pat pataria išlaikyti teigiamą požiūrį, tuomet galimi sunkumai jus aplenks.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ateinančią savaitę Dvyniams svarbu laikytis atokiau nuo agresyvių žmonių, jei jie nori, kad šis laikotarpis jiems pasisektų profesiniu ir finansiniu požiūriu. Atsisakykite brangių procedūrų ir pramogų, jei šią savaitę jums svarbu išlaikyti biudžetą.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Kad per ateinančias septynias dienas neatstumtumėte savo finansinės sėkmės, pamirškite tokias frazes kaip „aš negaliu“ arba „aš vargšas“. Ieškokite sau naujų pajamų šaltinių, tai jums padės palanki Jupiterio vieta. Be to, šiuo laikotarpiu bet kokie pirkiniai jums bus sėkmingi.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Palankus dangaus kūnų išsidėstymas šią savaitę Liūtams suteiks daugiau energijos ir jėgų. Svarbu juos nukreipti tinkama linkme, tuomet galite pasiekti sėkmės finansų sektoriuje. Artėjantis laikotarpis idealus finansiniams ir profesiniams klausimams spręsti, tačiau pirmiausia reikia atsikratyti skolų ir apmokėti visas sąskaitas.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Gruodžio 21 dieną Mėnulis neigiamai paveiks Mergelę, todėl jos gali turėti vidinių konfliktų. Be to, didelė tikimybė, kad kai kurie žmonės gali priminti apie savo skolas ir jas tikrai teks grąžinti. Nuo trečiadienio kontroliuokite savo išlaidas, sutelkdami dėmesį į esminius dalykus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms ateinančią savaitę energijos gali neužtekti dėl neigiamos Veneros įtakos, tačiau tai netrukdys atsikratyti skolų ir pagerinti savo finansinę padėtį. Kai kurie iš jūsų išpildys savo svajones ir daugiau laiko skirs savo pomėgiams, neskaičiuojant išlaidų. Iki šio laikotarpio pabaigos turėsite sunkiai dirbti, jei norite gauti premiją ar paaukštinimą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Trečiadienį Mėnulis neigiamai atsilieps ženklo atstovams, todėl Skorpionams patariama neleisti pinigų pramogoms ir nepasiduoti savo silpnybėms. Antradienį ir ketvirtadienį atkreipkite dėmesį į likimo ženklus – jie jums pranašaus teigiamus pokyčius finansų sektoriuje. Pasistenkite šią savaitę sumokėti visas skolas, tada ateinančiais metais galėsite gauti dideles pajamas.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Gruodžio antroji pusė – puikus metas pasikalbėti su viršininku apie akcijas ir naujametines premijas. Nuo trečiadienio galimi finansiniai sunkumai. Kai kuriuos ženklo atstovus gali nustebinti kažkokios staigios papildomos išlaidos, susijusios su kažkokiu namo sugriuvimu. Pavyzdžiui, tai gali būti stambios buitinės technikos pirkimas.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Ožiaragiams tai bus gana gera savaitė finansiškai. Tik pirmadienį gali kilti nedidelių sunkumų su pinigais, bet jie greitai išsispręs. Žvaigždžių išsidėstymas rodo, kad ateinanti savaitė bus palankus metas naujoms dalykinėms pažintims, veiklos pokyčiams ir naujo pajamų šaltinio paieškoms.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Per ateinančias septynias dienas Vandeniui bus lengviau atlikti visas pareigas dėl geros Jupiterio padėties. Tačiau tai nėra priežastis likti darbe ir skirti mažiau laiko kokybiškam poilsiui. Nuo trečiadienio kai kuriems ženklo atstovams gali būti sunku išlaikyti saiką per naujametinį apsipirkimą, akcijos gali vilioti, tačiau privalai apgalvoti savo biudžetą, kad neliktų kišenėje.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Artėjanti savaitė Žuvims bus gana produktyvi. Pirmą ir trečią dieną reikėtų susilaikyti nuo bereikalingų išlaidų, o kitomis, priešingai, reikia užsukti į parduotuves ir prekybos centrus įsigyti dovanų ir kitų reikalingų prekių. Profesinėje sferoje Žuvys galės rasti neeilinį iškilusių problemų sprendimą ir už tai gauti dosnų piniginį atlygį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com