0

Paskutinė išeinančių metų veidrodinė data – 2022 m. gruodžio 22 d.: ką ši diena atneš zodiako ženklams

Share
  • 2022-12-20


Metai eina į pabaigą, tačiau laukiame kitos įdomios datos – gruodžio 22 d. Šią dieną tikrai galima išsakyti naujametinį norą, kuris turėtų išsipildyti kitais metais. Aiškiaregė ir bioenergetikos terapeutė Mirella Gasanova pasakos, kaip sėkmės ruože pavirsti šiuo veidrodiniu pasimatymu ir ką ši diena atneš skirtingiems zodiako ženklams.

Veidrodžio data 2022-12-22


Paskutinė Tigro metų veidrodinė data yra 2022-12-22. Jis išsiskiria tuo, kad jame yra net 6 deučiai. Jei pats skaičius „2“ numerologijoje yra atsakingas už harmoniją ir pusiausvyrą, ramina kunkuliuojančias metų globėjo energijas, tai „6“ yra šeimos vertybių, sąžiningo darbo ir stabilumo simbolis.

Nepaisant to, kad išeinantys metai mus sukrėtė įvairių prieštaringų įvykių, realus kiekvieno žmogaus pasirinkimas galiausiai nulėmė jo ateitį 2023 m. Tie, kurie rūpinosi savo artimaisiais, padarė viską dėl jų gerovės, vengė melo ir veidmainystės, gaus savo „premijas“ be jokios abejonės.

Veidrodžio data 2022-12-22 idealiai tinka apibendrinimui, apgalvotam monologui su savimi. Kiekvienas, atliekantis šį svarbų darbą, galės išsiaiškinti savo tikruosius norus ir drąsiai žengti į 2023 m.

Ką ši diena atneš skirtingiems zodiako ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Laikas nuspręsti, ar judate teisinga kryptimi. Jei psichinis nerimas trukdo, verta persvarstyti metodus, kaip pasiekti tikslus. Galbūt jūsų kelias atvedė jus į aklavietę.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis šį veidrodinį pasimatymą laukia svarbaus reikalo užbaigimo. Įsitikinkite, kad niekas jūsų netrukdo būti tiksliu ir nuosekliu. Tarp jūsų aplinkos gali būti ir trukdančių žmonių, ir nuoširdžių gero linkinčių.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Verta praleisti dieną su tais, kurie jus įkvepia, stebėti jų mąstymą, kad padarytumėte teisingas išvadas. Kieno nors patarimas gali išgelbėti jus nuo klaidingo sprendimo, tačiau neskubėkite juo aklai vadovautis. Svarbu suprasti, kodėl tu pats neatėjai pas jį.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai rizikuoja pervargti, jei neatsisakys kai kurių jiems užsikrovusių įsipareigojimų. Jums atrodo, kad neturėtumėte praleisti progos, tačiau, siekdami materialių dalykų, galite praleisti ką nors svarbesnio. Jei atlygis jus taip motyvuoja, kad esate pasirengęs dirbti viršvalandžius, galbūt tai tikrai verta.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Gruodžio 22 dieną Liūtai praleis smagiai ir nerūpestingai. Suplanuoto plano jiems bus sunku laikytis dėl laisvos energijos pertekliaus. Naudingiausia diena praeis, jei ją skirsite poilsiui, pomėgiams ir geros kūno formos palaikymui.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Diena, kai svarstyklės pasisuks arba į dešinę, arba į kairę. Pavargote norėti to, kas nuolat jūsų nepastebi. Taip yra todėl, kad per daug svarbai trukdote savo troškimui. Jei pavyks susitaikyti su tuo, kad nieko negalite gauti, greičiausiai Visata tarsi iš gausybės rago apibars jums dovanas ant galvos.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Jei Svarstyklės vis dar negali suprasti, ko jos iš tikrųjų nori, tai dabar gali įvykti tiesos akimirka. Veidrodinis pasimatymas padės pamatyti save tarsi veidrodyje ir atlikti svarbų darbą su klaidomis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Paslaptingi Skorpionai gaus vidinį postūmį pradėti atsiverti ir pasitikėti pasauliu. Yra dalykų, apie kuriuos net nekalbi su artimiausiais žmonėmis. Bet ar tai teisinga? Galbūt laikas paleisti pavasarį ir pasijusite daug geriau.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jūs kažko siekiate su įprasta aistra, tačiau suprantate, kad neturite galimybių tai įgyvendinti. Tai sukelia konfliktą jūsų mintyse. Pabandykite įkalbėti save laikinai nusileisti savo troškimams, kad pakeistumėte ir neužsikabintumėte.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Laikas atsikratyti jus slegiančių aplinkybių. Jei jau esate pasirengęs pokyčiams, aukštesnės jėgos padarys viską, kad žaistų kartu su jumis. Tačiau prieš nukirpdami galus įsitikinkite, kad po to nesigailėsite.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Aplinkiniai gali pakviesti jus atviram pokalbiui, bet jūs verčiau tylėkite. Neturėtumėte atskleisti visų kortų, net jei kas nors labai domisi jūsų reikalais. Kitas dalykas, jei žmogus nuoširdžiai nori padėti klausimu, kurio pats nesugebi išspręsti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys 22.12. gali išpildyti kokią nors svajonę, kurios visada turi tuziną cento. Dėl to, kad tiek daug laiko skiriate savo vidiniam pasauliui, sapną galėsite sekti tiksliai, intuityviai, kaip žvėris, kuris seka kvapą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com