0

Pasirinkta kortelė informuos apie teigiamus ir neigiamus jūsų gyvenimo aspektus

Share
  • 2022-12-20


Leiskite savo intuicijai vadovauti. Ieškokite savyje ir pasirinkite kortelę. 

Kortelė Nr.1


Šios kortelės atidarymas leidžia manyti, kad pastaruoju metu norite leisti pinigus užgaidoms, kurių, kaip žinote ir suprantate, jums nereikia.

Ilgai jaudinsitės, kol apsispręsite, daryti tai ar ne. Būkite atsargūs, nes jei išleisite daug pinigų savo pykčio priepuoliams , galite turėti finansinių problemų .

Šios taro kortos sako, kad galite pasitikėti dauguma pažįstamų žmonių, ir dabar yra tinkamas laikas bendrauti su šiais žmonėmis; Taip pat galite užmegzti naujus meilės santykius.

Mėgautis akimirka!


Kortelė Nr.2

Jūsų atversta Taro korta rodo, kad į jūsų gyvenimą įeis nauja atsakomybės „dalis“ . Tai naujovė, kuri šiek tiek pakeis jūsų gyvenimą, tačiau kartu su šiais pokyčiais atneš jums daug palaiminimų ir džiaugsmo!

Neigiamas jūsų gyvenimo ciklas greitai baigsis ir jam pasibaigus prasidės naujas jūsų gyvenimo etapas . Kliūtys bus paliktos už nugaros ir pagaliau galėsite lengvai ir laisvai kvėpuoti.

Esate labai atviras žmogus ir darote klaidą , kai esate sąžiningas net su tais žmonėmis, kurių nepažįstate. Jūsų aplinkoje yra nuodingas žmogus, kuris džiaugiasi, kai jūsų gyvenime nutinka neigiami įvykiai.


Nebūk toks atviras visiems!

Kortelė Nr. 3

Ši korta rodo, kad jus gali supti neigiama energija, tačiau nesureikškite jos. Ši piktoji energija materializuojasi dėl blogo įpročio arba nuodingo žmogaus , kuris jums pavydi.

Tačiau ne viskas bus taip blogai, nes jus lydės ir sėkmė. Bet jūs turėsite tai įvertinti ir tik tada galėsite pasiekti tikslą , dėl kurio kovojate.


Viskas priklausys nuo jūsų pastangų, kad tai pasiektumėte!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com