0

Nauji santykiai Avinui, galimi išsiskyrimai Mergelei: meilės horoskopas savaitei nuo 2022 m. gruodžio 19 d. iki gruodžio 25 d.

Share
  • 2022-12-19


Iki metų pabaigos liko visai nedaug laiko, tad norintiems pakeisti viengungio statusą ar imtis kitų permainų asmeniniame gyvenime, dabar pats tinkamiausias metas. Meilės horoskope savaitei nuo 2022 m. gruodžio 19 d. iki 25 d. – patarimai, kurie padės rasti harmoniją meilės sferoje ir susirasti sielos draugą. Sužinokite, kas šią savaitę laukia jūsų zodiako ženklų.

Meilės horoskopas savaitei nuo 2022 m. gruodžio 19 iki 25 d


Artėjančios savaitės aura teigiamai paveiks daugelio zodiako ženklų asmeninius santykius. Vieni galės atsikratyti vienatvės, o kiti – sėkmingai išspręsti meilės problemas. Sužinokite, kas jūsų laukia meilės sferoje per ateinančias septynias dienas.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ateinanti savaitė – puikus metas susirasti savo sielos draugą. Stenkitės daugiau laiko praleisti priešingos lyties atstovų apsuptyje, tačiau rakto į savo širdį neturėtumėte duoti kiekvienam. Gimusiesiems po šiuo žvaigždynu patariama geriau pažinti naujas pažintis, nes pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Lažintis verta tiems, kurie į draugystę ir meilę žiūri atsakingai.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Neigiamą Žemės palydovo įtaką ir Saulės silpnumą šio ženklo atstovai pajus jau ateinančią savaitę. Taigi jų asmeniniuose santykiuose gali kilti konfliktinių situacijų, nesusipratimų. Žvaigždės siūlo nesileisti į kompromisus su savo sielos drauge, jei nejaučiate nuoširdumo jos žodžiuose ir veiksmuose. Duokite partneriui laiko suvokti savo klaidas, bet nepratęskite ginčo.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Per ateinančias septynias dienas dvynių laukia sėkmė meilės srityje. Jie galės užmegzti naujas pažintis su priešinga lytimi, o kai kurie iš jų romaną netgi pavers ilgais ir tvirtais santykiais. Tam jiems padės palanki Jupiterio įtaka, žavesys ir patrauklūs charakterio bruožai. Stabiliuose santykiuose per ateinančias septynias dienas bus harmonija.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Kad visą ateinančią savaitę asmeniniuose santykiuose tvyrotų harmonija, Vėžiai turėtų susilpninti savo apsėdimą. Priešingu atveju nei naujasis pažįstamas, nei antroji pusė prie jūsų nepriartės. Tie, kurie palaiko stabilius santykius, turėtų pasinerti į šventinę atmosferą ir kuo daugiau laiko praleisti su savo sielos draugu.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Ši savaitė ugnies ženklo atstovams bus įtemptas laikotarpis. Žmonės, kurių jie yra apsupti, gali juos erzinti be jokios priežasties. Todėl gali būti, kad asmeniniuose santykiuose gali kilti konfliktinių situacijų. Taip pat yra tikimybė, kad Liūtai gali susitikti su buvusiu partneriu ir dėl šios priežasties juos aplankys nostalgija. Pasistenkite nuvyti mintis apie praeitį – jos neturi prasmės.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Jei vienišos Mergelės nori pakeisti savo statusą, jos turėtų suteikti antrą šansą buvusiam partneriui arba megzti naujas pažintis. Tačiau ženklo nešiotojams, palaikantiems stabilius santykius, žvaigždės pataria išmokti suvaldyti emocijas ir nepriimti svarbių sprendimų pykstant. Jei priemonių nesiimsite laiku, rimti kivirčai ir skandalai gali baigtis išsiskyrimu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Vienišoms Svarstyklėms šią savaitę pavyks pakeisti savo statusą. Naujos pažintys ir santykiai leis jiems visiškai pasinerti į ypatingą jausmų ir emocijų atmosferą, taip pat suteiks galimybę pabėgti nuo buities ir darbo reikalų. Partnerį jau turinčios Svarstyklės turėtų jam skirti daugiau dėmesio, taip pat kartu kurti ateinančių metų planus. Be to, bus tikslinga aptarti klausimus, dėl kurių nesutariate, kitaip tai gali lemti sąjungos žlugimą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Artimiausią savaitę apie Scorpions bus daug melo ir apkalbų. Taigi, jei norite susirasti naujų draugų ir pakeisti savo viengungio statusą, atkreipkite dėmesį į tai, ką jums sako intuicija. Šeimos ženklo atstovai turėtų daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui. Po kurio laiko tavo meilė ir gerumas grįš pas tave šimteriopai.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Laisvas Šaulys per artimiausias septynias dienas turės vaikiną, tačiau kol kas nebus pasirengęs jiems atskleisti savo jausmų ir ketinimų. Jei ženklo šeimos atstovai nori sustiprinti ryšį su partneriu, jie turėtų būti atviri ir tiesiogiai kalbėti apie savo poreikius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Žvaigždžių išsidėstymas ateinančią savaitę leidžia spėti, kad vieniši Ožiaragiai turės vyrą, kuris juos paslapčia įsimyli ir netrukus pasakos apie savo ketinimus. Svarbu laiku atpažinti slaptąjį gerbėją ir neleisti situacijai susiklostyti savaime. Dar vienas toks geras momentas pakeisti savo vienišumo statusą nenumatomas greitai.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šeimos Vandenius gali aplankyti mintys, kad jų gyvenimas kartu su antrąja puse tapo nuobodus ir atsidūrė aklavietėje, todėl jie norės nutraukti šiuos santykius. Tačiau nedarykite skubotų išvadų. Meilės horoskopas rodo, kad ateinantis laikotarpis yra puikus laikas atkurti ir paįvairinti santykius. Vieniši Vandeniai turėtų parodyti geriausias savo savybes bendraudami su priešinga lytimi, tuomet tikrai būsite pastebėti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vienišoms Žuvims dabar netinkamas metas naujai meilei, todėl partnerio paieškas kol kas reikėtų atidėti. Bet kuriuo atveju tikimybė, kad šią savaitę susirasite gyvenimo draugą, labai maža. Per šį laiką leiskite sau pailsėti ir tinkamai pasisemti jėgų. Toms Žuvims, kurios jau turi partnerį, pats laikas priminti apie savo jausmus ir poreikius. Tai padės paįvairinti jūsų bendrą gyvenimą ir dar labiau sustiprins jūsų ryšį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com