0

Meilės horoskopas visiems zodiako ženklams naujiems 2023 metams

Share
  • 2022-12-17


Astrologai teigia, kad naujieji 2023-ieji metai bus dosnūs romantikai ir įvairioms įdomioms pažintims. Vieniems Zodiako rato ženklo atstovams pavyks užmegzti rimtus santykius, kiti atsidurs svaiginančio romano centre. Ką dar jums žada žvaigždės, galite sužinoti žemiau, meilės horoskope.

Meilės horoskopas 2023 metams zodiako ženklų atstovams


Avinas

2023-ieji – laikas imtis ryžtingų veiksmų. Nustokite atidėlioti rimtus dalykus. Pakvieskite savo sielos draugą pereiti į naują santykių lygį ir nebijokite atsakomybės. Iki 2023 metų vasaros suprasite, kad pasirinkote teisingai.

Jautis

2023 metais Jautis apskritai nenorės galvoti apie meilę. Per daug pareigų darbe ir namuose jie prisiims savo pečius. Tačiau žvaigždės nenuilstantiems darbuotojams žada dosnią tikros romantikos porciją. 2023 metų pavasarį antroji pusė nustebins netikėtu meilės ir švelnumo antplūdžiu, paruošia malonią staigmeną. Galiausiai atsipalaiduokite ir leiskite sau pasinerti į meilės atmosferą.


Dvyniai

2023-ųjų gegužę Dvynių asmeninis magnetizmas padės jiems atkreipti įdomaus žmogaus dėmesį. Parodykite visą savo žavesį ir žavesį, kad užmegztumėte perspektyvią pažintį. Jei parodysite save kaip rimtą ir atsakingą žmogų, iki rudens romanas gali išsivystyti į kažką daugiau.

Vėžys

2023 metų pradžioje Vėžius galima apgauti užmezgus įdomią, bet trumpalaikę pažintį. Nešvaistykite jėgų lengvabūdiškam pomėgiui, nes netrukus patirsite nusivylimą. Tačiau iki 2023 metų vasaros žvaigždės į jūsų gyvenimą atves labai vertą žmogų, su kuriuo yra galimybė užmegzti tvirtus santykius.


Liūtas

2023-ųjų pradžioje santykiuose esantys Liūtai išgyvens tikrai nelengvą jausmų išbandymą. Pagundos ir pagundos tavęs lauks kiekviename žingsnyje. Būkite atsargūs ir neidealizuokite savo naujų pažįstamų. Kai nuo akių nukris šydas, suprasite, kad antrąją pusę susirasti tikrai ne geriau. Tačiau santykių stiprumo išbandymas paskatins Lvovą manyti, kad jie yra visiškai laimingi tikroje sąjungoje.

Mergelė

Atkreipkite dėmesį į savo sielos draugą, jei nenorite Naujųjų metų švęsti prastos nuotaikos. Konfliktas dėl dėmesio stokos nėra toli. 2023 metais Mergelės gali sustiprinti savo sąjungą rimčiau žiūrėdamos į mylimojo norus. Dabar persvarstykite savo požiūrį į kai kuriuos dalykus, kad sustiprintumėte savo santuoką.


Svarstyklės

Vienišos Svarstyklės 2023 metų rudenį patirs rimtą meilės susidomėjimą. Jis uždengs jus galva ir paliks labai malonius prisiminimus. Nemėginkite santykių nuvesti į „viskas rimta“ statusą, nes didelė tikimybė patirti nusivylimą. Mėgaukitės įsimylėjimo jausmu ir leiskite sau šiek tiek lengvabūdiškumo.

Skorpionas

2023 metų žiemą Skorpionai pakeis savo gyvenimo principus ir pradės mąstyti širdimi, o ne galva. Reikalas tas, kad jų gyvenime atsiras labai svarbus žmogus. Jūs turite galimybę užmegzti trumpalaikę pažintį ir pagaliau pakeisti savo, kaip vienišo, statusą. Jei elgsitės teisingai ir parodysite asmeninį susidomėjimą, žvaigždės žada sėkmę.


Šaulys

Sunkus sprendimas padės Šauliams suprasti, kaip jie klydo savo gyvenimo principuose ir dabar norisi taisyti situaciją. Netylėkite, bet pasakykite mylimam žmogui apie savo jausmus. Iki 2023 metų rudens situacija gali pasikeisti į gerąją pusę, ir jūs gausite antrą šansą.

Ožiaragis

2023 metais žvaigždės Ožiaragiams žada asmeninio statuso pasikeitimą. Palankus metas suprasti santykių rimtumą. Jei išpažinsite savo jausmus, galite drąsiai planuoti vestuvių renginį. Beje, geriau jį surengti 2023 metų rudenį.


Vandenis

Vandenių nepriklausomybė tikrai bus išbandyta, kai kitoje vienišoje kelionėje jie sutiks labai svarbų asmenį. Neapgaudinėk savęs ir prisipažink, kad jau seniai svajojai sukurti šeimą. 2023 metais žvaigždės Vandeniui atsiųs sielos draugą, kuris sugebės suprasti ir priimti jų laisvę mylintį ir užsispyrusį nusiteikimą. Nepraleiskite progos!

Žuvys

Visada mėgdavote idealizuoti situaciją, bet dabar klystate svajodami. Žvaigždės nepataria įsikibti į žmogų, kuris tau atrodo labai tinkamas. Paleiskite seniai pasibaigusius santykius ir pasiruoškite pasitikti savo likimą. 2023 metų vasarą Žuvys užmegs naują pažintį, kuri į jų gyvenimą atneš daug laimės ir romantikos.

Kinų meilės horoskopas 2023 m

Žiurkė

Metai žada naujus santykius, saldainių puokštės laikotarpį. Būsite pastebėti, atkreiptas dėmesys, jumis žavimasi pasimatymo metu. Tiems, kurie jau yra santykiuose – harmonija šeimoje, jausmų atsinaujinimas, noras įtikti partneriui. Kovo mėnesį būkite atsargūs – santykiuose gali atsirasti nesusipratimų, šiuo laikotarpiu partneris gali būti ypač pavydus.

Jautis

Metai žada stabilius santykius, tačiau Jautį apims nuobodulio jausmas, monotonija, kils veržlumo troškimas, emocijų sūkurys, nauji įspūdžiai, kurie gali sukelti nesusipratimų tarp partnerių santykius. Tačiau geriau nukreipti savo energiją palankia linkme ir pasikalbėti apie savo jausmus su savo sielos draugu. Metai gali atnešti ne tik stabilumo santykiuose, bet ir papildyti šeimą.

Tigras

Tigrui metai bus aktyvūs, o jei ieškote sielos draugo, tai metas, kai santykiuose verps meilės aistros. Aplink bus daug gerbėjų, kurie retkarčiais bandys patraukti jūsų dėmesį, tačiau būkite atsargūs: ne kiekvienas iš jų gali būti sąžiningas su jumis. Neatmetama ir meilės trikampių bei smurtinių susirėmimų situacijos.

Triušis

Naujaisiais 2023 metais jūsų gyvenime atsiras partneris, patikimas globėjas ir gynėjas, kuris jus apgaubs rūpesčiu, dėmesiu, tarp jūsų gali užsimegzti tvirtas patikimas aljansas. Pats metas kurti harmoningus santykius tiems, kurie jau yra poroje: antroji pusė kitais metais jus apgaubs rūpesčiu ir dėmesiu, o jūs, savo ruožtu, atsilyginsite, dovanojate savo šilumą, o kartais atsiduodate dovanoms.

Drakonas

Aistrų intensyvumas ir emocijų audra Drakono laukia kitais metais. Gali būti, kad jausmai, kurie greitai įsiplieskia, taip pat greitai užges. Nedarykite skubotų išvadų, o laikui bėgant patikrinkite jausmus. Labai tikėtina, kad iki metų pabaigos, nepaisant visų sunkumų, pavyks susikurti šeimos lizdą ir mėgautis santykių harmonija. Porose gali kilti nesusipratimų, todėl būkite atidesni savo partneriui, daugiau kalbėkite apie savo jausmus ir vertinkite kartu praleistą laiką.

Gyvatė

Puikūs metai užmegzti santykius ir susipažinti su naujais žmonėmis. Būsite kuo patrauklesnis priešingos lyties atstovams. Būkite aktyvesni visuomenėje, lankykitės renginiuose, teatruose, išeikite iš namų bent pasivaikščiojimams parke – būtent perpildytose vietose galite sutikti partnerį. Poroms metai žada ramią šeimos laimę, malonius, džiaugsmingus įvykius, įskaitant šeimos papildymą.

Arklys

Gimusiesiems Arklio metais ateinantys metai žada stabilumą, pasitikėjimą, meilę, saugumą, pasitikėjimą partneriu ir rytojų santykiuose. Metai bus gana ramūs ir praeis be kardinalių pokyčių. Būsite užsiėmę namų tvarkymu ir šilto, jaukaus lizdo kūrimu. Geri metai įsigyti nekilnojamąjį turtą ar kraustytis į naują gyvenamąją vietą.

Ožka

Metai žada naujas pažintis, meilės nuotykius ir gerbėjų jūrą, tačiau jūsų laukia išsirinkti, kuri gali būti ne pati lengviausia. Nepriimkite skubotų sprendimų, klausykite savo širdies. Poroms metai gali būti jėgų išbandymas dėl trečiųjų šalių kišimosi į santykius, nepasiduokite provokacijoms ir tuomet jūsų sąjungai niekas negali pakenkti. Tačiau net ir laikini sunkumai ir išbandymai, kuriuos jums atneš metai, gali sustiprinti jūsų santykius visiškai pasitikint savo partneriu.

Beždžionė

Santykiuose gali atsirasti susvetimėjimas, šaltumas, šilumos ir romantikos praradimas, to priežastis – perdėta aistra darbui. Jūsų užduotis yra išmokti harmoningai derinti šeimą ir darbą, tada niekas negali kelti grėsmės jūsų sąjungai. Jeigu ieškote poros, tuomet per ilgai neužbūkite darbe ar namuose, o aplankykite sausakimšas vietas, pažinkite vienas kitą, daugiau keliaukite, būtent kelionėse galite sutikti savo likimą.

Gaidys

Metai gali atnešti ne pačius maloniausius netikėtumus. Saugokitės galimų kivirčų, neveikimo ir konfliktinių situacijų. Tai gali būti laikas išbandyti savo santykius. Nepaisant sunkaus laikotarpio, metai atneš naujų pažinčių, susitikimų ir stipraus sąjungos, jei ištversi laiko išbandymą.

Šuo

Santykiai gali vystytis sparčiai, būti kupini netikėtumų ir malonių emocijų, susitikimų ir dovanų. Audringas romanas gali peraugti į rimtus santykius. Šiais metais jūsų laukia lemtingas susitikimas, nepraleiskite progos! Porose santykiai šilti, apsupti rūpesčio, dėmesio ir meilės. Dažniau organizuokite savo sielos draugui romantiškas vakarienes, jie tikrai tai įvertins.

Kiaulė

Jūsų noras užsidirbti meilės reikalus gali nustumti į antrą planą, dėl to jūsų antroji pusė santykiuose jausis šaltai ir nuošaliai. Nepraleiskite laimės oru dėl pinigų, ieškokite balanso. Suplanuokite atostogas kartu arba praleiskite savaitgalį kartu toli nuo namų. Jei ieškote santykių, tuomet daugiau bendraukite su kolegomis, dažniau eikite į darbo susitikimus, konferencijas, jei tai leidžia jūsų veiklos sritis, ten jūsų laukia malonios pažintys, kurios gali išsivystyti į kažką daugiau.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com