0

Kaip pradėti naujus 2023 metus: Taro prognozė sausio mėnesiui kiekvienam zodiako ženklui

Share
  • 2022-12-17


Prasidėjus naujiems, 2023-iesiems, gyvenime prasidės daug pokyčių, todėl norint susidoroti su šia „lavina“, reikia būti pilnai aprūpintam. Tarologė Katya Roman pateikė taro kortų prognozę sausio mėnesiui, kad kiekvienas galėtų orientuotis keliu, vedančiu į kitus metus. Kas laukia kiekvieno zodiako ženklo?

Taro prognozė sausio mėnesiui kiekvienam zodiako ženklui


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Pergalė (6 lazdelės)

Sausio mėnesį Avinams užteks energijos išlaisvinti vidinę ugnį ir save realizuoti. Bet koks verslas, kurio imsitės, gaus palaiminimą iš aukščiau. Santykiuose taip pat verta parodyti save: mėgaukitės potraukiu vienas kitam ir darykite daugiau staigmenų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Lazdelių tūzas

Šio ženklo gyvenimą taip pat galima apversti aukštyn kojomis, tačiau tai bus ne likimo ranka, o jūsų pačių iniciatyva. Reikalas tas, kad prasidėjus naujiems metams Jautis atras savyje savybių, kurių anksčiau nebuvo – spontaniškumą, rizikingumą, jaudulį. Būtent šios naujos savybės padės pasiekti tai, ko norite. Tačiau svarbu teisingai susidėlioti prioritetus, kitaip galite išlieti visą puodelį energijos, kol bus baigtas bent vienas dalykas.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Visata (Didysis Arkanas)


Ši Taro korta byloja apie didelius, net globalius pokyčius jūsų individualaus pasaulio platybėse. Kiekvieną dieną rasite tai, kas stumia jus keistis, suteikia įkvėpimo ir džiaugsmo. 2023 metų sausį svarbūs bus visi įvykiai, todėl atkreipkite dėmesį į kiekvieną akimirką, žodį ar veiksmą.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Hierofantas (Major Arcana)

Atėjo laikas, kai Vėžiams reikia gauti vidinius atsakymus į egzistencinius klausimus, nes kitaip jie ir toliau jausis esantys nesvarumo ir dvasiniame vakuume. Nemanykite, kad atsakymai teisingi ar neteisingi: širdies balsas niekada nėra klaidingas, jei juo tikrai pasitikite. Tačiau kai kurie Vėžiai gali jausti palaikymą iš išorės – tai bus žmogus, kuris nustebins savo dvasiniu ir intelektualiniu tobulėjimu.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Dorybė (3 lazdelės)

Nepaisant šaltojo sezono ir trumpo dienos šviesos, Liūtai bus kažkaip netinkamai animuoti. Tačiau linksmumas nėra netinkamas, kai kalbama apie jūsų gerovę. Tikriausiai pradėsite ką nors daryti, atidarysite verslą ar tapsite perspektyvaus projekto rėmėju. Meilės reikalai taip pat bus sėkmingi. Liūtai sėkmingai derins darbo ir šeimos santykius.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Pusiausvyra (Major Arcana)

Labai svarbus laikotarpis, kai kiekvieną sprendimą reikės gerai apgalvoti, nes klausimai bus prieštaringi. Norint nieko neįžeisti, teks vadovautis ne tik teisingumo, bet ir gailestingumo sumetimais. Tos Mergelės, kurios pernelyg aštriai jaučia savo vienatvę, gali suplanuoti rimtą žingsnį – vedybas.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Nerimas (5 diskai)


Tačiau Svarstyklės gavo kortelę, kuri numato sunkių laikų pradžią. Iš esmės problemos bus piniginio pobūdžio, nes naudingiausia, ką dabar galite padaryti sau – tapti itin taupiam. Sausio mėnesį negalite skolinti pinigų ar pirkti didelių pirkinių. Dirbti užsidirbti papildomų pajamų.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Pakartas žmogus (Didysis Arkanas)

Tiesą sakant, šioje kortelėje nėra nieko blogo. Norint atgauti prarastas jėgas, reikia atostogauti ar bent daugiau poilsio dienų. Net tie įvykiai, kurie kartais gali jus nuliūdinti, pateks į jūsų rankas. Išmesk iš galvos mintį, kad esi aplinkybių auka – ir tada viskas bus gerai.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jėga (9 lazdelės)

Kitas ugnies ženklas sausio mėnesį taip pat nepajus žiemos miego užuominos. Visi įvykiai bus dinamiški, o viskas bus produktyvu, bet tik tada, jei įkrausite juos savo ugnimi. Darbe būkite atkaklus, kai kur net bekompromisis, tačiau širdies reikaluose verta parodyti lankstumą ir švelnumą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Kardų karalienė

Norint priimti teisingą sprendimą, Ožiaragiams 2023 metų sausį reikia vadovautis tik protu ir logika. Tegul išorinės apraiškos būna švelnios ir neagresyvios, svarbiausia išlikti tvirtai viduje. Bet kokios dvejonės gali nuvesti jus kelis žingsnius atgal – tada jūs turite pradėti viską iš naujo.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Valor (7 lazdelės)

Negalite išlaikyti tokio tempo, kuriuo baigiate 2022-uosius, kitaip jūsų protinės jėgos bus išeikvotos. Galite užpildyti juos išskirtiniais metodais, būdingais tik Vandeniui. Jūs žinote, kas jums teikia malonumą ir leidžia jaustis tikrai gyvam. Galite užsiimti žiemos sportu, nusiprausti ir užsiregistruoti šokiams.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Taurių riteris

Žuvų laukia smagus, šiek tiek pašėlęs mėnuo. Galėsite rasti nepaprastą požiūrį visais klausimais, nustebinti artimuosius ir artimuosius, taip pat pritraukti naujos meilės. Jei širdis virpa, tai bus tikrai laimingi santykiai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com