0

Kiekvienoje mandaloje yra ypatinga žinutė, kuri gali būti labai naudinga šiai jūsų gyvenimo akimirkai

Share
  • 2022-12-15


Kartais gyvenimas komplikuojasi ir mus nustebina situacijomis, kurioms iš tiesų nesame pasiruošę.
Tomis akimirkomis galios ir išminties taryba gali pakeisti mus teisingu keliu ir išlaikyti mus su pasitikėjimu ir motyvacija.

Šis testas skirtas pasiūlyti palaikymo žodžius, kurie gali padėti jums eiti geresniu gyvenimo keliu.


Pasirinkite vieną ir skaitykite toliau, kad sužinotumėte jums skirtą išminties žinią:

Mandala Nr. 1:

„Visada būk šiek tiek draugiškesnis nei būtina“ – JM Barrie

Mes ne visada būname geriausiomis dienomis ir kiekvieną kartą, kai susiduriame su iššūkiais savo asmeninėje kelionėje…
Labai įprasta manyti, kad mums nereikia būti maloniems ar mandagiems kitiems žmonėms, nes manome, kad turime teisę elgtis grubiai. .


Tačiau gerumas visada naudingas mums visiems. Net kai nesijaučiame pakankamai gerai, kad būtume mandagūs, pagarbos ir atsidavimo žodžiai yra neįkainojami.

Nes jie pakeičia ne tik kito, bet ir mūsų dieną, o tai suteikia daugiau teigiamų jėgų. Būdamas malonus atneš tik gerų prizų.

Mandala Nr. 2

„Uoste laivas yra saugus. Bet ne tam jis buvo pastatytas. „William H Shedd


Komforto zona yra labai pavojinga. Kaip rodo pavadinimas, esame prie to pripratę ir manome, kad tai mums yra geriausia realybė, tačiau taip yra ne visada.

Sugebame padaryti tiek daug dalykų, pasiekti tiek daug rezultatų, todėl neturėtume savęs riboti, bijodami saugiai palikti teritoriją. Jūs buvote sukurti ne tam, kad prisitaikytumėte, o patirtumėte visą pasaulį ir kartu su juo tobulėtumėte.

Tai yra tada, kai rizikuojate išmokti vertingų pamokų ir augti kaip asmenybe. Turėkite daugiau noro ir drąsos gyventi, nepripraskite prie nieko, kas nesuteikia tikro pasiekimo jausmo. Jūsų gyvenimas pasikeis, kai suteiksite sau galimybę.

Mandala Nr. 3


„Du galingiausi kariai yra kantrybė ir laikas“ – Leonas Tolstojus

Daug kartų gyvenime norime, kad viskas vyktų taip, kaip norime, norime, kad būtų laiko vykdyti mūsų komandas. Ir mes neturime kantrybės laukti, kol viskas susiklostys teisinga linkme, todėl nuolat save sabotuojame ir rizikuojame savo laime.

Turime išmokti suprasti, kad laikas turi savo valią ir mums visada yra geriausias. Kai išsiugdome kantrybę, reikalingą priimti gyvenimo ciklus, taikiau sugyvename su savimi ir suprantame, kad viskas turi priežastį. Būkite kantrūs ir tikėkitės, kad laikas viską išspręs, galų gale viskas pavyks


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com