0

2023 metų zodiako ženklų talismanai: kas padės pritraukti laimę

Share
  • 2022-12-14


Galingiausias pinigų ir asmeninės laimės talismanas pagal Zodiako ženklą 2023 m.

Patyrę astrologai teigia, kad ateinantys Triušio (Katino) metai padės kiekvienam žmogui rasti šeimos gerovę. Atsižvelgiant į tai, kad metų globėjas yra naminis padaras, tai talismanas turi būti pasirinktas namams. Kokius zodiako ženklų simbolius reikėtų įsigyti butui kiekvienam zodiako rato atstovui.


Galinga Zodiako ženklų apsauga ateinantiems metams – talismanų sąrašas

Kiekvienam Zodiako ženklui 2023 metais buvo paruoštas žavesys. Ezoterikai juos atrinko, sutelkdami dėmesį ne tik į elementus, bet ir į suderinamumą su Triušiu (Kate) – metų globėju.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Avinui ateinantys metai bus sėkmingi sprendimų priėmimui ir saviorganizacijai. Jūsų sukurti planai tikrai išsipildys, o Visata padės išvengti klaidų ir nesėkmių. Norėdami laimėti Triušį (Katiną), įsigykite naują organizatorių ar sąsiuvinį ir surašykite į jį visus savo ketinimus. Pageidautina, kad ši smulkmena būtų geltona, oranžinė, morkų, raudona arba violetinė .


Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Naujieji metai paruošia Jaučiui daug sėkmingų pažinčių, sėkmingų projektų ir naujų draugų. Turėtumėte būti atviri visuomenei – taip galite gauti naudingų kontaktų. Astrologai rekomenduoja įsigyti naują telefoną arba atnaujinti seną , kad Visata suprastų, jog esate pasiruošę į savo programėlę įrašyti naujus skaičius. Sėkmingos Tauro spalvos kitais metais yra žalia ir smaragdas , todėl galite įsigyti gražų šių atspalvių telefono dėklą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Pagrindinis Dvynių uždavinys ateinančiais metais – sutvarkyti savo sveikatą ir kūną. Vidinė ir išorinė harmonija yra tai, ką pirmiausia turėtumėte padaryti. Štai kodėl talismanas jums yra jogos kilimėlis, hanteliai, sportinė uniforma ar sporto salės abonementas. Laiminga spalva – geltona ir visi jos atspalviai.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vandens stichijos atstovams suteikiamos kelionės ir komandiruotės – ruoškitės krautis lagaminus. Kelionės gali būti darbo ar šeimos, tačiau teks dažnai kraustytis. Ideali dovana ir talismanas sau būtų naujas lagaminas ar kelioninis krepšys , o geriau, kad šis daiktas būtų mėlynas, mėlynas ar sidabrinis .

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.)

Astrologai Ugnies liūtams primena, kad į Naujuosius metus reikia žengti su pasitikėjimu – su meile sau. Jūs, su visa savo pasiaukojimu, turite atsiminti, kad esate šios Visatos centras. Gražus didelis veidrodis ar bet kokios kosmetinės priežiūros priemonės bus talismanas, padėsiantis pažvelgti į save naujai . Kad nesuerzintumėte triušio (katės), o pritrauktumėte jo paramą, atkreipkite dėmesį į geltono ar oranžinio atspalvio objektus.


Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 22 d.)

Praktiškos Mergelės Naujaisiais metais galės sukaupti tai, ko seniai troško – pinigus, patirtį, žinias, draugus, išsaugojimą, pagaliau. Nuolat atidėkite, net jei tai atrodo kaip lašas jūroje – Visata vis tiek jus išgirs ir padaugins. Įsigykite sau didelę žalios, rudos, mėlynos arba smėlio spalvos taupyklę.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 23 d.)

Saviugda yra tai, kas ženklo oro atstovams bus svarbiausia. Galite išmokti naujų įgūdžių, išmokti kalbą, gauti vairuotojo pažymėjimą ir bet ką. Norėdami pagreitinti šį procesą, įsigykite daiktą, kuris įkūnija jūsų norus . Mokymuisi – knyga ar sąsiuvinis, piešimui – teptukai ar pieštukai, teisėms – dėklas ar piniginė ir t.t. ir t.t. Atspalviuose pirmenybę teikite jūros bangos spalvų paletei .


Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22 d.)

Vandens skorpionai kitais metais galės įgyvendinti tai, ką jau seniai planavo. Kaip ir Avinas, jie turi greitai suvokti galimybes ir nieko nepraleisti, kitaip galite „perdegti“. Nepamirškite apie svarbiausią ir erdvės struktūrą padės dienoraštis, užrašų knygelė, organizatorius ar laikrodis. Optimalios spalvos yra juoda, violetinė, sodri tamsiai raudona.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Ugningam Šauliui Naujieji 2023-ieji metai bus nestabilūs – tikėkitės daug šviesių emocijų. Jie gali būti teigiami ir neigiami, tačiau jūs turite išmokti susitvardyti. Astrologai rekomenduoja įsigyti jogos kilimėlį, aromatines lazdeles, eterinius aliejus ar žolelių pagalves – viską, kas nuramina psichiką. Turkis ir violetinė – spalvos, kurios padės neišprotėti.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Ožiaragiams kitąmet teks spręsti svarbias užduotis – remontuoti namą, įsigyti nekilnojamojo turto ar transporto, kraustytis, keisti darbą. Ezoterikai mano, kad jūsų gyvenimas kardinaliai pasikeis ir svarbiausia yra rasti jėgų su tuo susidoroti. Įsigykite savo mylimam žmogui aplankus popieriams, naują lentyną ar lentyną, dienoraštį, gražų rašiklį ar ką nors, kas padės supaprastinti verslą. Bet koks rudas atspalvis yra idealus.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai, kaip patys neramiausi zodiako rato žmonės, nuolat judės ir spręs įvairias problemas. Artėjantys Triušio (Katino) metai jums paruošė daug įdomių įvykių – pasiruoškite neatsilikti nuo pokyčių. Įsigykite sau lagaminą, krepšį, patogią kuprinę, patogius drabužius ar sportbačius, kad kelyje jaustumėtės užtikrintai. Geriausios spalvos yra mėlyna, sidabrinė, mėtų, levandų, juoda .

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvų profesinė ir kūrybinė veikla kils aukštyn – jums bus pasiūlyta daugybė saviugdos variantų. Nuo to nukentės šeima, rizikuojate nerasti laiko artimiesiems. Kad išvengtumėte tokios situacijos, įsigykite ką nors namams – stalo žaidimą, nuotraukų rėmelius su artimaisiais, gražią patalynę ar namų drabužius artimiesiems . Tokius daiktus ir daiktus patartina rinktis alyvinės, violetinės ar levandų atspalvių .


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com