0

Avino laukia pinigų stygius, o Vandenio – pragyvenimo lygio kilimas: pinigų horoskopas 2023 m.

Share
  • 2022-12-13


Ateinantys 2023 metai bus turtingi įvairių astrologinių įvykių. Remiantis daugybe prognozių, žmonijos laukia rimti transformaciniai pokyčiai. Jie ne visada bus teigiami, o daugelis vykstančių įvykių atsispindės materialinėje ir finansinėje žmonių gerovėje. Tačiau šie metai kai kuriems zodiako ženklams bus palankūs ir atneš jiems sėkmės.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Pinigų horoskopas Avinui 2023-iesiems gali kelti nerimą tik iki pavasario pabaigos. Jausite finansų sektoriaus pablogėjimą, pajusite pinigų stygių, būsite priversti ieškoti naujų galimybių užtikrinti įprastą gyvenimo lygį. Jei optimizmas nepraras iki šio laiko, teisingi sprendimai ateis savaime. Investiciniai projektai ir investicijos į nekilnojamąjį turtą bus pelningos.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis gali tikrai nesijaudinti dėl savo finansinės sferos. 2023-ieji jiems bus stabilūs. Bet tai nereiškia, kad turite leisti viskam eiti savo vaga ir eiti su srautu. Turėsime sunkiai dirbti, kad užtikrintume šį stabilumą ir nesirūpintume dėl rytojaus. Atsispirkite pagundai užsidirbti „lengvus“ pinigus – jums tokie nuotykiai bus nepalankūs.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Dvyniams taip pat pasiseks ateinančiais metais. Jiems atsivers naujos finansinės galimybės, o kartu su jomis gerokai išaugs ir gerovė. Pinigus bus lengva ne tik uždirbti, bet ir išleisti. Norėdami užtikrinti tolesnį finansinį stabilumą, stenkitės kontroliuoti savo biudžetą ir neleiskite pinigų nutekėti. Pasistenkite plėsti savo galimybių akiratį, ieškoti naujų verslo partnerių, užmegzti pelningus santykius.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

2023-ieji Vėžiams bus stabilūs ir pasitikintys savimi. Jums pasiseks atrasti naują pajamų šaltinį ir gauti netikėtą premiją didelės pinigų sumos pavidalu. Tai gali būti palikimas arba loterijos laimėjimas. Investavus šiuos pinigus į verslą, kuris generuos stabilias pajamas, ilgainiui dar labiau sustiprins jūsų finansinę padėtį.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Liūtai ateinančiais metais turės galimybę atlikti rizikingą finansinį sandorį. Neabejokite jo sėkme ir ilgai galvokite. Priėmę kelis svarbius sprendimus galite gerokai pagerinti savo finansinę padėtį. Metai bus sėkmingi ir mažesniuose projektuose, o jūsų finansiniai srautai augs kasdien.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelei ateinantys metai nebus itin sėkmingi. Jūsų finansinės galimybės bus linkusios mažėti ir tik neįtikėtinų pastangų ir sunkaus darbo kaina pavyks išlaikyti asmeninių lėšų balansą. Pasistenkite sutaupyti, susidarykite išlaidų planą 2023 metams ir atidžiai stebėkite jo įgyvendinimą. Iki rudens situacija po truputį stabilizuosis, tačiau bankroto pavojus išliks iki metų pabaigos.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Pirmoje 2023 metų pusėje Svarstyklės pakryps link jūsų sėkmės. Jūs netgi galite nuspręsti rizikuoti finansinėse operacijose – tai pasiteisins ir atneš laukiamą grąžą. Šiuo laikotarpiu galite pasinaudoti pasiūlymu investuoti į nekilnojamąjį turtą. Tačiau nuo vasaros vidurio geriau skirti laiko naujiems darbams ir pabandyti sutaupyti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Metų pradžia ir pabaiga Skorpionui bus stabili, o vasarą nusišypsos finansinė sėkmė. Didelę netikėtai atsiradusią pinigų sumą geriau investuoti į kokį nors pelningą verslą, o ne išleisti dabartiniams poreikiams. Šiuo laikotarpiu galite turėti įtakingų partnerių, kurie pasiūlys dalyvauti bendrame projekte. Neatsisakykite tokio viliojančio pasiūlymo – ilgainiui jis jums bus naudingas.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Finansinė Šaulio padėtis naujaisiais metais išliks stabili, tačiau nepakankama pragyvenimo lygiui, apie kurį svajojate. Todėl teks galvoti apie naują darbą, įgyti kitą profesiją ar pradėti savo verslą. Galbūt turėtumėte įsiklausyti į savo artimųjų patarimus ir organizuoti šeimos verslą – toks reikalas jums pasiseks.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Darbštiems Ožiaragiams 2023 metais viskas bus stabilu: pajamos prognozuojamos, išlaidos, kaip visada, minimalios. Todėl jiems nebus sunku susikurti finansinę pagalvę ir išgyventi rudenį galinčius prasidėti sunkesnius laikus. Pagrindinis įspėjimas: šiais metais niekam neskolinkite didelės pinigų sumos – didelė tikimybė, kad jų neatgausite.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Vandeniams teigiami pokyčiai finansų sektoriuje prasidės šių metų pabaigoje. 2023-uosius pasitiksite naujose pareigose arba naujoje darbo vietoje, su didelėmis finansinėmis perspektyvomis. Jūsų pajamos, kaip ir pragyvenimo lygis, nuolat augs. Ateinančiais metais galėsite sau leisti daug dalykų, apie kuriuos anksčiau tik svajojote: nekilnojamojo turto pirkimą, naują automobilį, įdomią tolimą kelionę.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Metų pradžia Žuvims nieko gero nežada. Nuolatinis pinigų trūkumas ir finansinių galimybių prastėjimas apkraus ir privers ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Iki vasaros pabaigos pajamų situacija stabilizuosis, tačiau atsiras naujų išlaidų, kurios nėra numatytos jūsų biudžete. Tokios finansinės „sūpuoklės“ tęsis iki metų pabaigos, stenkitės nenusiminti ir leisti pinigus racionaliai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com