0

Ką runų horoskopas žada 2023 metams kiekvienam Zodiako ženklui

Share
  • 2022-12-11


Runų pagalba galime daug sužinoti apie savo likimą, būsimus pokyčius, pavojus ar galimybes. Pasak runologės Kristinos Terep, viena nukritusi runa gali duoti prognozę visiems metams į priekį. Sužinosime, kas laukia kiekvieno zodiako ženklo pagal runų horoskopą 2023 metams.

Prognozės 2023 metams kiekvienam zodiako ženklui


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Rune Ansuz. Pagal interpretaciją, ši runa kalba apie sąmonės nušvitimo laiką, tai yra, kad žmogus įgis išminties, naujų žinių. Avinui prasideda atradimų metas, pažinimo ir bendravimo įgūdžiai bus geriausi. Pasitelkus retorikos meną, bus galima daryti įtaką komandai, transliuojant savo idėjas ir įsitikinimus. Tačiau svarbius darbus reikia atlikti vienam, skiriant laiko permąstyti nueitą kelią.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Runa Vunyo. Tai ženklas, kad ateinančiais metais Jautis sulauks daug dovanų iš Visatos. Laimingų žmonių runa Vunyo rodo, kad didžiausią tobulėjimą ir motyvaciją galima gauti per džiaugsmingą būtį, malonumą, klestėjimą ir klestėjimą. Nevenkite paprastų džiaugsmų, labiau palepinkite save, tačiau nepulkite į kraštutinumus, ir metai prabėgs stebėtinai darniai ir linksmai.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Rune Nautiz. Dvynių laukia lemtingi įvykiai. Atsispirti pokyčiams, kaip sakoma, pačiam brangiau. Visos situacijos bus jums duotos, kad įveiktumėte savo trūkumus, kurie trukdo judėti tikruoju sielos keliu. Išmokite naudoti šaltą protą ir logiką, kad išspręstumėte bet kokias problemas. Jus lydės skaičius „28“. Galbūt 2023 m. ji atneš įkalčių iš visatos.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Rune Laguz. Tam tikra prasme kitus metus galima vadinti Vėžių laiku, nes dominuos vandens stichija. Jausitės ramūs, tad galėsite atsipalaiduoti ir įsiklausyti į intuicijos balsą. Lygumas, sklandumas, aštrių kampų vengimas – tai raktas į laimingus metus jūsų zodiako ženklui. Tačiau jūs negalite atsiduoti nevaldomoms emocijoms, kitaip jos sukels problemų jūsų asmeniniame gyvenime. Nukreipkite juslinio prado perteklių į kūrybiškumą ir kūrybą.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Rune Kanaz. Jis interpretuojamas kaip „ugninis karštis“, todėl nuo jau liepsnojančio ženklo gali įžiebti tikrą viską ryjančią ugnį širdyje. Tai sudegins visą nežinomybę, baimes, nerimą, kurie iki šiol stabdė Lvovą. Nebijokite atvirai deklaruoti savo gabumų, daryti garsius dalykus, rodyti nuoširdžius jausmus. Kelias nuves į didelius pokyčius, kuriems puikiai tiks.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Rune Eyvaz. Tie, kurie gauna šią runą, negali atsigręžti į praeitį. Atėjo laikas atsisakyti nerealių vilčių, nutraukti jus slegiančius santykius ir suimti savo valią į kumštį, kad galėtumėte pradėti keistis. Taip bus daug lengviau priimti būsimus pokyčius. Mergelėms svarbu būti dinamiškoms ir lanksčioms, kad neužpildytų savęs nelygumais. Priimkite likimo iššūkį, rizikuokite ir pagaliau rasite tai, apie ką anksčiau galėjote tik pasvajoti.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Rune Uruz. Svarstyklėms Uruz runa gali būti ir džiaugsmas, ir išbandymas. Jūsų natūralus polinkis abejoti bus nustumtas į šalį, nes 2023 metais kiekvienas sprendimas turi būti galutinis ir neatšaukiamas. Ugdykite tvirtumą, drąsą, kai kuriais atžvilgiais net bekompromisiškumą. Tos nuolaidos sau, kurias dažniausiai leisdavote, susilpnins jūsų vidines jėgas, todėl jas taip pat teks nutraukti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Rune Soul. Skorpionams padės jų dvasiniai globėjai, dangiškos jėgos. Todėl visi jūsų laukiantys pasiekimai bus ne tiek materialaus pobūdžio, kiek dvasinio, psichinio. Pagalvokite apie aukštą tikslą ir būdus, kaip jį pasiekti taip, kad nieko neįžeistumėte ir nepažeistumėte jų teisių. Ypatinga šiluma ir rūpestis turi būti rodomi savo rūšies žmonėms, kraujo giminaičiams.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Rune Turisaz. Kaip atsinaujinimo simbolis, ši runa Šauliams skelbia naujo etapo pradžią, kai tikėtina, kad jiems teks priimti svarbų sprendimą sau ir savo artimiesiems. Atsakomybė sustiprins jūsų nuojautą, kad pasirinktumėte teisingą kelią. Kliūtys tik iš pirmo žvilgsnio atrodo pernelyg sudėtingos, tačiau vos imsitės spręsti problemas, jos subyrės kaip kortų namelis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Rune Algiz. Kitais metais ši rune padės pasiekti norimų karjeros, verslo, saviugdos aukštumų. Aukštesnės jėgos nuves jus į sėkmę trumpiausiu keliu. Algizas yra angelo sargo runos simbolis. Tai reiškia, kad kuris nors asmuo gali parodyti neatlygintiną globą, teikti nesuinteresuotą pagalbą. Taip pat ir patys Ožiaragiai jaus poreikį rūpintis kitais.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Rune Isa. Tai leidžia svarstyti slaptas sielos žinutes, sulėtinti tempą, atkreipti dėmesį į tai, kas svarbu, problemų esmė. Isa atlieka psichoterapeuto vaidmenį, padeda atsikratyti visko, kas nereikalinga, vienai atlikti svarbų psichologinį darbą. Kai tik surasite harmoniją su savimi, prasidės geri pokyčiai.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Rune Manaz. Žuvys 2023 metais, pagal runų horoskopą, visą savo dėmesį skirs tam, kad karjeroje pasiektų tai, ko nori. Norėdami tai padaryti, turėsite „išlipti iš kiauto“ ir aktyviai deklaruoti save, užmegzti naujas pažintis. Naujas vaidmuo jums panašus į sąmonės revoliuciją, bet labai naudingas ir reikalingas. Ugdykite naujus gebėjimus, įgykite įgūdžių, o rezultatas neprivers jūsų laukti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com