0

Vagis įsibrovė į prabangų namą, kuriame tuo metu nebuvo nei vieno žmogaus. Po akimirkos jis išgirdo balsą, nuo kurio vos neapalpo ir pamatęs, kas juo šneka, bėgo kiek kojos neša

Share


Net ir gyvendami iš pažiūros ramiame rajone niekada negali būti tikri, kad jūsų namų nenusižiūrėjo vagys. Profesionalūs ilgapirščiai nuodugniai išanalizuoja, kada šeimininkų nebūna namuose ir pasirinkę tinkamą laiką įvykdo vagystę.

Galima tik pasidžiaugti, kad šiais laikais turime profesionalias apsaugos sistemas, o nusikaltėliai ne taip ir retai yra pagaunami.

Siūlome paskaityti linksmą istoriją, kaip įžūlus vagis buvo tinkamai pamokytas!

Reklama

Vieną vėlyvą vakarą į prabangius namus įsilaužė vagis. Jis įsijungė žibintuvėlį, kad apžiūrėtų erdvią svetainę. Vagis pradėjo ieškoti vertingų daiktų, kai visiškoje tyloje išgirdo balsą:

– Tave stebi Jėzus.

Vagis mirtinai išsigando ir išjungęs žibintuvėlį pradėjo stebėti, ar niekas neateina. Kurį laiką palaukęs, jis nieko daugiau neišgirdo ir tęsė vertingų daiktų paiešką.

Tačiau tą pačią akimirką ir vėl pasigirdo balsas:

– Tave stebi Jėzus.

Reklama

Vagis vėl pašoko iš išgąsčio ir apšvietė svetainę žibintuvėliu, kad pamatytų iš kur sklinda šis keistas balsas. Netrukus paaiškėjo, kad jį šnekina narvelyje uždaryta papūga. Su dideliu palengvėjimu vagis priėjo prie narvelio ir kreipėsi į papūgą:

– Ar tai tu sakei, kad Jėzus mane stebi?

– Taip, – atsakė papūga. – Tiesiog bandau tave įspėti, jog Jėzus šiuo metu tave stebi.

Reklama

– Įspėti mane? – nusijuokė vagis. – Koks tavo vardas?

– Aš esu papūga Mozė.

– Mozė? – sunkiai juoką tvardė vagis. – Kokie kvailiai tave taip pavadino?

– Tie patys, kurie kovinį šunį Jėzumi pavadino.

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com