0

Tamsios jėgos ir valdovų nuvertimas: kraupios Vangos prognozės 2023 metams

Share
  • 2022-12-08


Legendinė bulgarų regėtoja Vanga mirė 1996 m., tačiau jos prognozės išsipildo ir 2022 m. Specialistai sako, kad moteris tarsi matė ateitį ir viską žinojo iš anksto.

Vangos prognozės 2023 metams: tamsiosios jėgos ir valdovų nuvertimas laukia pasaulio artimiausiu metu


Legendinės Vangos krikštatėvis Sergejus Kostornojus iki šiol iššifruoja jos pranašystes ir kiekvieną kartą nustemba, kaip ji buvo teisinga savo prognozėse. Visi, žinoma, jo klausia apie esamą situaciją ir nori sužinoti, kaip viskas bus 2023 m.

„Nuo 2022 iki 2029 metų kažkas įvyks Žemėje. Galbūt atsitrenks asteroidas. Arba kas nors sukurs tai, apie ką sužinosime tik po 15-20 metų. Ji tiksliai nepasakė, kas nutiks. Tai gali būti kontaktas su ateiviais, vaistų nuo vėžio išradimas ir Eurazijos sąjungos sukūrimas … “, – sako Kostornojus.

Jis patvirtino, kad per tą laiką mokslas žengs didelį žingsnį į priekį – visų pirma jie suras vaistus nuo vėžio. Žodis manė, kad jis bus su dideliu geležies kiekiu.

Tačiau Vanga vienareikšmiškai kalbėjo apie dabartinius konfliktus – karo nebus, taip pat rimtų stichinių nelaimių. Net jei kas nors nutiks pasaulyje, Rusija sugebės išgyventi ir laimėti.

„Dabar Auksinio rago buliaus metas. Anksčiau buvo ramus, daužė kanopą, o dabar įsiutęs. Jautis sunaikins viską savo kelyje. Ir taip iki 2023 metų kovo 20 d., iki pavasario lygiadienio, kai arklys pakils, įvykiai sparčiai vystysis. Prasidės tamsios jėgos, o Europa bus valdoma taip, lyg viskas būtų ant virvelių. Valdovų galvose yra tuštuma, daugelis jų bus nuversti, prasidės Europos Sąjungos ir NATO žlugimas “, – tęsia Vangos krikštatėvis.

Kostornojus taip pat pažymėjo, kad Vanga visada labai mylėjo Rusiją ir tikėjo, kad mūsų šalies laukia puiki ateitis. Įveiksime visas problemas ir tapsime didžiule galia, sakė jis pirmojo kanalo laidoje „Leisk jiems kalbėti“.

Kas mūsų laukia 2023 metais, sakė „Ekstrasensų mūšio“ žvaigždė Kazhetta Akhmetzhanova


Avinas

Bent jau pirmąjį pusmetį bus nuolatinis judėjimas. Net jei pats nieko neplanavote, visokie įvykiai jūsų gyvenime vyks tarsi savaime. Jūsų laukia netikėtos pažintys ir proveržis verslo ar karjeros augimo srityje. Kad visos žvaigždžių jums suteiktos galios nenueitų veltui, pasitelkite specialius simbolinius įvaizdžius, nukreipiančius jūsų valią ir ketinimus tinkama linkme. Jums reikės talismano su strėle ar žaibu, simbolizuojančiu pačią esmę pasiekti tai, ko norite.

Jautis

2023 metų antroje pusėje prie revoliucinių Urano energijos jūsų ženkle prisijungs įgalinantis Jupiteris. Valdyti tokią galingą energiją bus visai nelengva. Tačiau būtent šiuo momentu turite galimybę pasiekti jackpotą, kurio net nesitikėjote. Svarbiausia teisingai pritaikyti visą tą energijos šaltinį, kurį Visata nuneš ant jūsų galvos. Kreipkitės į gausos simbolius, kurie dera su jūsų ženklu – pilną tankmę, auksinę monetą, keturlapį dobilą.


Dvyniai

2023-ųjų kovą valingas ir užsispyręs Marsas pagaliau išeis iš retrogradinės kilpos jūsų ženkle ir judės toliau, pamažu suaktyvindamas skirtingas gyvenimo sritis. Ir kažkuriuo momentu gali atrodyti, kad prarandate aplinkui vykstančių situacijų kontrolę, mirgančių viena po kitos. Pasinaudokite savo pagrindiniu koziriu – gebėjimu greitai užmegzti reikiamus ryšius ir pažintis. Tam padės talismanai, vaizduojantys tiltą, vaivorykštę ir rankos paspaudimą.

Vėžys

Ateinantys 2023 metai paruošė daug aktyvių veiklų, kurioms dažniausiai nesate labai nusiteikę. Visą šią chaoso energiją galite nukreipti į gausos ir sėkmės temą, jei nesidrovėsite atvirai demonstruoti savo talentus kitiems žmonėms. Tam reikės vidinio psichikos stabilumo simbolių: tobulai subalansuotų svarstyklių, saulės ir bokšto.


Liūtas

Ateinantys metai atneš ir daug galimybių, ir pagundų, su kuriomis reikės kažkaip susitvarkyti, kad neišgąsdintume sėkmės. Ypač tai bus aktualu antroje metų pusėje. Dėvėkite talismanus su begalybės simbolio, atverstos knygos ar alyvmedžio šakelės atvaizdu, kad visada prisimintumėte, jog kitų slopinimo kelias nėra teisingas. Ir Visata jums atsakys mainais.

Mergelė

Pats laikas paimti savo gyvenimą į savo rankas. Nesivaržykite pasinaudoti bet kokia teisėta galimybe pagerinti savo finansinę ir emocinę gerovę. Tam aktyviai padės talismanai su automobilio vairo, laivo vairo, raketų, meteorų simboliais.


Svarstyklės

Ypač 2023 metų pirmąjį pusmetį partnerystės sfera tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle gali būti hiperaktyvi. Jums net atrodys, kad visos jūsų jėgos eina būtent ten. Tačiau išmintingai žvelgdami į situaciją, galite daug ką panaudoti savo naudai. Čia svarbiausia aiškiai matyti, kas yra priešais jus – draugas ar priešas. Tai padės talismanams su trečiosios akies atvaizdu, nukreiptu į viršų trikampį, ir auksiniu padidinamuoju stiklu.

Skorpionas

2023-ųjų pirmasis pusmetis iš esmės išliks kompleksinis 2022-ųjų poskonis, o nuo birželio mėnesio partnerio gyvenimo sfera vėl suaktyvės neregėta jėga. Tam tikru momentu galite net pajusti rimtą jėgų trūkumą. Kad nepraleistumėte nė vienos pelningos progos, kuri tikrai pasitaikys kelyje, pasikliaukite ryškiais burbuliuojančios energijos simboliais – feniksu, ugnimi, degančia saule.


Šaulys

Pirmus penkis 2023-iųjų mėnesius gali atrodyti, kad gyvenimas kosmine raketa eina į priekį, visiškai neklausiant, ar nori sustoti ir pailsėti, ar ne. O nuo birželio mėnesio jūsų laukia netikėti puikūs nekilnojamojo turto ar kito didelės vertės turto pasiūlymai. Elegantiški talismanai su pilnos burės, vežimo su žirgais ar skrendančio paukščio atvaizdais padės išnaudoti permainų vėją savo naudai.

Ožiaragis

Artėjantys 2023-ieji paruošė jaudinančias kosmines sūpynes, kurios bent jau mintyse pasiruoš 2024-25 metų įvykiams. Pajusite, kaip grįžta valdžia jūsų pačių gyvenimui, o kartu ir sėkmės. Pasistenkite teisingai suaktyvinti pastarąjį, kad jis duotų maksimaliai tai, kas įmanoma, pasitelkus talismanus su pinigine, monetas ar gausybę raganos.

Vandenis

Ateinantys 2023 metai gali priversti susikoncentruoti į moralinių ir turtinių vertybių klausimą, taip pat į darbą. Jums gali atrodyti, kad gyvenimo aplinkybės ir toliau slegia neįtikėtinai, tačiau tą pačią jėgą galite panaudoti finansinei sėkmei pasiekti. Norėdami tai padaryti, turite kreiptis į talismanus su kalnų, geografinių žemėlapių, monumentalių pastatų, pavyzdžiui, pilių, vaizdais.

Žuvys

Kai kurios 2023 m. energijos gali atrodyti sunkios ir slegiančios. Tačiau juose slypi neįtikėtina galia, kuri gali daug ką pakeisti į gerąją pusę jūsų gyvenime, tiesiog nurodydama klaidas, kurių anksčiau nepastebėjote. Norėdami minusų galią paversti riebiai drąsiu pliusu, pasikliaukite tikėjimo savimi ir sąmonės grynumo simboliais: švyturiu, poliarine žvaigžde, veidrodžiu.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com