0

Svarstyklės – pirkite dovanas, o Dvyniai – taupykite: finansinė prognozė savaitei nuo gruodžio 5 iki 11 d.

Share
 • 2022-12-08


Paskutinis metų mėnuo visada būna sunkus dėl didžiulių išlaidų. Štai kodėl taip svarbu racionaliai valdyti pinigus. Finansinis horoskopas visiems Zodiako ženklams savaitei nuo 2022 m. gruodžio 5 d. iki 11 d. padės geriau valdyti savo lėšas.

Ko tikėtis Avinui


Nepalanki savaitė skolinimuisi ar skolinimui. Finansiniai įsipareigojimai sugriaus santykius. Avinas nespės laiku sumokėti ar gauti skolos. Stenkitės sutaupyti visų pirkinių, bet ne kokybės sąskaita. Didelė tikimybė užsidirbti netikėto pelno.

Finansinis horoskopas Jaučiui

Jupiterio ir Neptūno tandemas suteiks jėgų ir pasitikėjimo. Prognozė savaitei nuo gruodžio 5 d. iki gruodžio 11 d. rekomenduoja Jaučiui:

 • atidaryti naują verslą;
 • atlyginimų didinimo klausimo aptarimas, karjeros perspektyvos;
 • darbo pakeitimas;
 • besikeičiantys tikslai ir prioritetai.

Jaučiui nuo didelių pirkinių geriau susilaikyti. Impulsinės išlaidos gali sumažinti jūsų biudžetą.


Astro prognozė Dvyniams 

Patarimas ženklo atstovams: per daug neišlaidaukite ir nekalbėkite apie savo planus. Jei sunku atsispirti impulsyviam apsipirkimui, apsipirkti pasiimkite ekonomiškesnį žmogų.

Finansinis horoskopas vėžiui

Investuokite į projektus, kurie žada pelną jau 2023 m. Taigi galite žymiai pagerinti savo finansinę padėtį. Atsikratykite neturtingų žmonių įpročių – būtent jie trukdo jums praturtėti. Būkite atsargūs mokėdami už bet kokias paslaugas, įskaitant komunalines paslaugas.


Patarimai Liūtui

Finansinis horoskopas byloja apie palankias energijas. Ženklo atstovai turi ryškų braižą. Sėkmingas bus:

 • kelionės į banką;
 • sandorių sudarymas;
 • pirkti brangius daiktus.

Ne laikas ilsėtis. Pasinaudokite visa dangaus kūnų dovana.

Finansinis horoskopas Mergelei


Piniginiai reikalai reikalauja ypatingo atidumo ir dėmesio. 2022 m. gruodžio 5–11 d. savaitė Mergelėms bus kupina iššūkių. Jie turi eiti į savo rutiną. Tačiau už racionalumą Visata ženklo atstovus apdovanos. Tos Mergelės, kurios neklysta, galės sulaukti malonios piniginės staigmenos.

Ko tikėtis Svarstyklėms

Finansinių problemų neišvengia nuo atsakomybės ir profesinių pareigų vykdymo bandantys „nulįsti“ ženklo atstovai. Palankus metas pirkti dovanas šeimai. Tam tinka bet kuri savaitės diena, išskyrus antradienį.

Finansinis horoskopas Skorpionui


Savaitės vidurys palankus prieššventiniams pirkiniams. Nedvejodami įsigykite:

 • Kalėdų eglutė;
 • pateikti;
 • namų dekoras.

Šie pirkiniai suteiks džiaugsmo ir šventinės nuotaikos. Tačiau būkite atsargūs susipažindami su naujais žmonėmis – ne visi jie bus malonūs.

Astro prognozė Šauliui

Žvaigždės pataria sunkiai dirbti ir maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Jokiu būdu neturėtumėte tingėti. Būkite aktyvūs ir iniciatyvūs darbe. Tai prisideda prie finansinės padėties stiprinimo. Susilaikykite nuo nereikalingų kelionių. Apsipirkimą ir naujo darbo paieškas reikėtų nukelti į savaitės pabaigą.


Finansinis horoskopas Ožiaragiams

Produktyvi ir sėkminga savaitė. Tačiau daugeliui ženklo atstovų teks išleisti šiek tiek daugiau, nei planavo. Naujųjų metų dovanos kainuos šiek tiek daugiau. Kad ateityje tai nepakenktų finansinei padėčiai, verta aktyviai dirbti.

Prognozė Vandeniui

Svarbu būti produktyviam. Kad užtektų energijos ir motyvacijos, būtinai darykite tai, kas jus įkvepia. Savaitės viduryje didelė papildomų išlaidų rizika. Savaitgalis tinkamas poilsiui namuose.

Finansinis horoskopas Žuvims

Pinigai myli sąskaitą. Taigi būtinai suplanuokite visus pirkinius. Jei yra skolų, būtinai jas grąžinkite. Palanki savaitė Naujųjų metų dovanų pirkimui. Tuo pat metu žvaigždės kalba apie menką pelną ir konfliktus darbe. Savo emocijas pasilikite sau. Netrukus padėtis pagerės, o ištartų žodžių nebegalima grąžinti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com