0

Jūsų pasirinktas brangakmenis atskleis jūsų tikrąją asmenybę

Share
  • 2022-12-08


Žmonės labai seniai tikėjo akmenų galia. Jie yra paslėpti giliai žemėje, todėl jie yra susiję su gamta. Tikriausiai todėl žmonės tikėjo, kad jie gali ne tik parodyti tavo troškimus ir suteikti galios pranašauti ateitį, bet ir atskleisti giliausias tavo paslaptis.

Ar norėtumėte tai išbandyti? Raskite ramų kampelį savo namuose, giliai įkvėpkite ir išsirinkite brangakmenį.


Pasirinkimas turi labai didelę įtaką, todėl rinkitės tą, kuris jus labiausiai traukia.

Jei pasirinkote:

1. Perlas

Perlas jus labiau traukia, tada esate išdidus ir orus, išmintingas, nesavanaudiškas ir sąžiningas žmogus. Jūs esate iš tų žmonių, kurie yra ramūs ir malonūs ir visada pagalvoja prieš ką nors sakydami. Perlas rodo, kad artėjate prie didelių pokyčių.


2. Rubinas

Rubinas reiškia aistringą, pilną gyvenimo žmogų. Tai sukelia audras ir jūs žinote, kaip užvirinti žmogaus kraują. Esate kupinas energijos ir kai kovojate su kažkuo, verčiate kitą dalį gailėtis, kad likote gyvi.

3. Deimantas

Esate stiprus, ryžtingas ir išdidus žmogus. Suteik stiprybės aplinkiniams žmonėms. Pats deimantas reiškia „nepalaužiamas“, „nepaklusnus“. Tu esi bebaimis. Jūsų laukia nauji nuotykiai.


4. Mėlynas topazas

Esate ramus ir saikingas, dažnai įsivaizduojamas žmogus, kuris mėgaujasi ramiomis gyvenimo akimirkomis. Turite stiprią ir raminančią energiją, o bendravimo įgūdžiai yra nepriekaištingi. Tai yra tie, kuriuos rasite gyvenime.

5. Olivinas

Jei pasirinkote oliviną, esate smalsus žmogus, spinduliuojantis malonumu. Tai retas ir paslaptingas akmuo, kaip ir jūs.


6. Akvamarinas

Jūs esate gailestingas. Jūsų pokalbiai dvasingi ir kupini nuotykių. Tikriausiai traukia mėnulis. Jei pastaruoju metu jums buvo nuobodu, tai laikas, kai jums nutiks kažkas naujo ir įdomaus.

 7. Tanzanitas

Sensacingas, aštrus ir aistringas žmogus su stipria aura. Žmonės nori būti šalia tavęs. Jei jus traukia šis akmuo, atminkite, kad turite pasitikėti savo instinktais. Tu retai klysti.


8. Citrinas

Esate linksmas, kūrybingas ir aistringas žmogus. Jūs taip pat žinote, kaip būti šiltu ir maloniu. Citrinas rodo gyvumą ir šviežumą. Tie, kuriuos traukia šis akmuo, vertina komandinį darbą ir yra tie, kurie spindi tamsiuose debesyse.

9. Rožinis turmalinas

Tie, kuriuos traukia šis akmuo, yra malonūs, jautrūs ir užjaučiantys. Jie labai atviri ir visada spinduliuoja gaivią energiją. Bet tai nereiškia, kad jie yra lengvas grobis. Jie žino, kaip įsielektrinti, kai kas nors juos „ištrina“ netinkamu būdu.


10. Ametistas

Dinamiškas ir įžvalgus. Žmonės, kurių garbė ir stiprybė yra esminiai gyvenime. Niekas negali trukdyti tau. Jūs esate išskirtinis tėvas, bet nepamirškite linksmintis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com