0

Astrologas papasakojo, kokiems ženklams gresia pavojus 2022 m. gruodžio mėn

Share
  • 2022-12-08


Gruodžio 8 dieną įvyksianti pilnatis gali turėti įtakos kai kurių zodiako ženklų gyvenimui. Paskutinį šių metų mėnesį jiems gresia pavojus. Astrologas Glebas Palamarchukas pasakojo, kaip elgtis ir ką daryti, kad neprarastumėte budrumo ir susidorotumėte su visais sunkumais.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Mėnulio pilnatis kardinaliai pakeis šio Zodiako ženklo atstovų gyvenimą. Jie turi būti labai dėmesingi savo žodžiams ir veiksmams.

Verslo partneriai gali daryti jiems didelį spaudimą ir reikalauti, kad būtų laikomasi tam tikrų taisyklių. Neklausykite, ką sako kiti, ir nedarykite skubotų išvadų, kitaip galite padaryti didelę klaidą.

Astrologė Avinui pataria klausytis vidinio balso ir nenukirsti peties. Jei jie nepaklūsta, yra didelė tikimybė pakliūti į finansinę netvarką ir prarasti visus savo pinigus.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžiai gruodį gali jaustis nusivylę savo darbu. Visa tai gali pabloginti jų santykius ne tik su darbo kolegomis, bet ir su mylimu žmogumi. Jie turi išmokti valdyti save ir savo emocijas, neleisti blogai nuotaikai užgožti.

Pasauliniai nusivylimai, su kuriais susidurs Vėžiai, yra jų nuovargio pasekmė. Jiems reikia šiek tiek laiko pailsėti. Norint atsipalaiduoti, geriausia užsiimti joga ar meditacija.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

2022-ųjų gruodį Mergelės susidurs su senomis problemomis, kurios jas anksčiau kamavo. Jei anksčiau jiems pavykdavo užmerkti akis, tai dabar reikia įgauti drąsos ir ryžto juos užbaigti.


Jie turi priimti daug svarbių sprendimų, nes tik tada jie galės susidoroti su šia užduotimi. Astrologė pataria būti atsargiems ir nedaryti neapgalvotų veiksmų, nes tada jie brangiai kainuos.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams gruodį reikia būti atsargiems, nes tenka patirti daugybę išbandymų, kurie sugadins nuotaiką ir privers susimąstyti apie gyvenimo prasmę.

Svarbiausia neskubėti priimti svarbių sprendimų, reikia tai gerai apgalvoti, pasverti ir tada daryti išvadas. Kad niekam nepakenktumėte, turite kontroliuoti save ir valdyti savo emocijas.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Mėnulio pilnatis neigiamai paveiks Vandenio santykius su artimaisiais ir darbo kolegomis. Jie patys supras, kad atmosfera tarp jų ir aplinkinių tapo labai įtempta. Priešai gali tapti aktyvūs, todėl jie turi būti itin atsargūs ir niekam nieko nesakyti, ypač to, kas tada gali atsigręžti prieš juos.

Kad neapsunkintų ir taip sugadintų santykių su brangiais žmonėmis, jiems reikia nusiraminti ir žengti žingsnį atgal, gerai pagalvoti ir apsispręsti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės stengiasi viską daryti iš karto, tačiau tai ne visada įmanoma. Dėl šios priežasties jie dažnai konfliktuoja su artimaisiais ir patiria asmeninių išgyvenimų.

Dar daugiau nerimo ir šurmulio jiems įneš ir pati pilnatis, kuri įvyks gruodį. Astrologė pataria jiems šiek tiek nusiraminti ir susitelkti ties vienu dalyku, o ne daryti visko iš karto.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com